Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

kodi yi begenmeyen bir tek ben varım herhalde.

Ben her platform da berbat olduğunu yazdım ustat

Ama nvidia da başarılı fakat daha iyisi archos oda ufak defek sorunları var

Siz neyi beğendiniz nvidia da

yanlış oldu sanırım.ben kodiyi begenmiyorum.yani stabil değil.kullandığım bir çok cihazda donma,kendiliğinden kapanma,ses sorunu,sesi avr ye aktaramama gibi bir çok sorunla karşılaştım.çalışmayan eklentileri zaten soylemiyorum bile.tek işe yarar tarafı arşivleme.
    genelde kodi kullananlar arayuz ve arşiv için kullnaıyorlar.arşiv tamam ama bana arayüzüde hiç cazip gelmiyor.
    ama ilk xbox kullandığım da xbmc adıyla çok iyiydi.zaten orada yürüdü buralara geldi ama bence iyice abuk subuk bir hal aldı.
    bu tarz cihazlarda kendi oynatıcısı kullanmak bana daha mantıklı geliyor.o yüzden kodi ile hiç uğraşmıyorum bile.
    arşiv işide artık nereye kadar.netflix , hulu gibi sistemler otursun ülkemizde zaten hiç uğraşmıyıcam.direk abone olup defteri kapatacagım.

• Merhaba bugün itibari ile Amazon uk den 16gb remote kontrol ile bereber sipariş verdim.Merakla bekliyorum...
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Ben anladım Kodi sevmediğiniz ı

Siz ne kullanıyor sunuz nvidia da

Archos
    Mxplayer
    Vcl

Onu merak ettim

Birde bahsi gecen Kodi sorunları kendi orjinal skin dışında genelde oluşan problemler

Kendi skin ı ile su an bahsi gecen hic bir sıkıntı yok Kodi de ilginc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bio

Merhaba bugün itibari ile Amazon uk den 16gb remote kontrol ile bereber sipariş verdim.Merakla bekliyorum...

Su anda htpc ile uğraşamam diyip
    Oppo 103d 105d afiş ve baska sebepler den sevmeyen herkes icin gelinecek son nokta nvida

Hayırlı olsun iyi is yapmışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.eraycelik80, Popcorn A110 nun miadı dolmuştu artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Ben anladım Kodi sevmediğiniz ı

Siz ne kullanıyor sunuz nvidia da

Archos
    Mxplayer
    Vcl

Onu merak ettim

Birde bahsi gecen Kodi sorunları kendi orjinal skin dışında genelde oluşan problemler

Kendi skin ı ile su an bahsi gecen hic bir sıkıntı yok Kodi de ilginc

nvidia yok bende.genel anlamda soyluyorum.benım tercihim mxplayer oluyor.veya cihazın kendi oynatıcısnı kullanıyorum.orjinal skinde de sorunlar oluyor.ben zamanında kodi uyumlu pc yaypı işletim sistemi olarak yukledim.ilk basta fena gitmedi sonra yine sapııttı.içinde eklenti falan da yoktu.özellikle ses aktarmada sorunlar çok oluyor.1 yıldır doğru durust bakmadım gerci belki duzelmiştir ama pek sanmıyorum.
    nvdia alıcam bu arada ama para durumum biraz sıkıntılı.yoksa atm41 arkadaşın cihazı alacaktım.sanırım şubat sonu gibi almış olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bio

Teşekkür ederim.eraycelik80, Popcorn A110 nun miadı dolmuştu artık.

hayırlı olsun..doğru yolu bulmussunuz..
    bende a110 la başlamıştım..
    a110-popcorn c200 blueray-dune base-dune max-mk805-812ler-egreat-QNAP-himedia-q10 quad-NVİDİA SHİELD..
    bende biraz geçişi hızlı yapmışım sanırım..
  • Size bakınca, iyi sabretmişim diyorum kendime
  • Onların hepsi evde bir kenarda durmuyordur inşaallah.

Arkadaşlar,

Biraz da teknik ve pratik bilgi paylaşın lütfen.

4K tv lerde görsellik nasıl? Arayüz 2160P olabiliyor mu?

İlk kurulumda, yapılması gerekli ayarlar,işlemler neler?

Google play store daki uygulamalardan ne oranda faydalanılabiliyor? Uyumlu uygulama sayısı çok kısıtlı mı vs

Selamlar
  • Onların hepsi evde bir kenarda durmuyordur inşaallah.

Arkadaşlar,

Google play store daki uygulamalardan ne oranda faydalanılabiliyor? Uyumlu uygulama sayısı çok kısıtlı mı vs

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Onların hepsi evde bir kenarda durmuyordur inşaallah.

Arkadaşlar,

Selamlar

İlk kullanımda bağla wifi ye

Kur kodi Yi gir Google Play kullanıcı adını şifreni hepsi bu

Google Play'de ne var ne yok görmek istersen normal pc den gir Google play sayfasına nvida shild yaz kullanabileceğin uygulamalar zaten çıkacak

Bunun dışında nette her programın Apk si var zaten indirip kurabilirsin bir çok uygulama çalışıyor

• quote:

Orijinalden alynty: ocean72

4K tv lerde görsellik nasyl? Arayüz 2160P olabiliyor mu?

Tv de de?il ama projeksiyonda kullanyyorum... arayüzde 4K oluyor evet

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

• Bio kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye'ye mi kargolatacaksınız? Ben hiçbir yerde kumanda ile birlikte gönderim bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -spawn- -- 29 Ocak 2016; 21:38:54 >
  • -spawn- kullanıcısına yanıt
    Evet şuanda yolda. Kumandasını ayrı aldım.
  • Bio kullanıcısına yanıt
    Anladım üstat. Teşekkür ederim. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Teşekkürler,Daha iyileri sizin olsun.
  • SATILDI

Merhaba arkadaşlar, shield android tv mi satıyorum. Shield + remote kutulu ve kutu içerikleri eksiksiz.

Adaptörüne türkiye prizleri için aparat takılı.

Aralık ayında nvidia store üzerinden amerikadan satın aldığım cihazım, sıfır ayarındadır.sadece bir kaç kez kullandım,

16 GB modeli, ayrıca 32 gb hafıza kartıda hediyemdir. bu arada uygulamaları otomatik karta taşıma özelliği var sizin bellek takibi derdiniz olmayacak.

3 aylık ücretsiz geforce now hediyesi vardır. aktif edilmemiştir. siz başlatabilirsiniz. geforce now üzerinden internetten en son pc oyunlarını oynayabilirsiniz.

Çok hevesle aldım ancak evde vakit geçiremiyorum oyuna zaten vaktim yok. PS, XBox vs takas olmaz zaten oynayabilecek olsam bunu satmazdım,

Takas yalnızca shield tablet k1 ve ya ipad ile olabilir, evde olmadığım için tablet benim için daha mantıklı :)

Get ile almak isterseniz. Sahibinden ilan no: 270486316

elden alım için 1000 tl düşünüyorum tekliflere açığım.

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)[album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratengin -- 9 Şubat 2016; 10:15:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratengin

SATILDI

Merhaba arkadaşlar, shield android tv mi satıyorum. Shield + remote kutulu ve kutu içerikleri eksiksiz.

Adaptörüne türkiye prizleri için aparat takılı.

Aralık ayında nvidia store üzerinden amerikadan satın aldığım cihazım, sıfır ayarındadır.sadece bir kaç kez kullandım,

16 GB modeli, ayrıca 32 gb hafıza kartıda hediyemdir. bu arada uygulamaları otomatik karta taşıma özelliği var sizin bellek takibi derdiniz olmayacak.

3 aylık ücretsiz geforce now hediyesi vardır. aktif edilmemiştir. siz başlatabilirsiniz. geforce now üzerinden internetten en son pc oyunlarını oynayabilirsiniz.

Çok hevesle aldım ancak evde vakit geçiremiyorum oyuna zaten vaktim yok. PS, XBox vs takas olmaz zaten oynayabilecek olsam bunu satmazdım,

Takas yalnızca shield tablet k1 ve ya ipad ile olabilir, evde olmadığım için tablet benim için daha mantıklı :)

Get ile almak isterseniz. Sahibinden ilan no: 270486316

elden alım için 1000 tl düşünüyorum tekliflere açığım.

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)[album][/album]

cihazı ben aldım.akşama kurcalamaya başlarım.

• hayırlı olsun üstad güle güle kullan
  • evet bende nvedia shield alarak aranıza katıldım listeye benide ekleyin
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.