Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ebay ingiltere ye de bakin ara ara.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=nvidia+shield&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1311.R5.TR9.TRC2.A0.H0.Xnvidia+shield+TV+.TRS0&_nkw=nvidia+shield+tv+16gb&_sacat=0

Ben dah ucuza getirtmistim ama simdi fiyatlar artmis gorunuyor. Amazon ile karsilastirirsiniz
  • Ya bu cihazlarda Dsmartgo, turkcelltv plus, digiturk play gibi uygulamaları native olarak kurup sorunsuz çalıştırabilen var mı ?
  • Şunu da sormak istiyorum. Fişe doğrudan mı takınca çalışıyor mu? yoksa 110 volt 220v dönüştürücü gibi bir şeye ihtiyaç var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunaydinbahadir

Ya bu cihazlarda Dsmartgo, turkcelltv plus, digiturk play gibi uygulamaları native olarak kurup sorunsuz çalıştırabilen var mı ?

Hiç biri markette Yok uygulaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şunu da sormak istiyorum. Fişe doğrudan mı takınca çalışıyor mu? yoksa 110 volt 220v dönüştürücü gibi bir şeye ihtiyaç var mı?

Normal 220 le çalışıyor. Sadece kucuk 5 liralık uç takıyorsunuz priz dönüştürücü

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Ya bu cihazlarda Dsmartgo, turkcelltv plus, digiturk play gibi uygulamaları native olarak kurup sorunsuz çalıştırabilen var mı ?

Hiç biri markette Yok uygulaması

Apk sını ayrıca indirip native olarak kurmayı denediniz mi?
  • Ben Dsmart GO yu apk olarak kurdum, problemsiz çalışıyor.
  • digiturkplay bir türlü çalışmadı. digiturkplay eski versiyonda çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: simetri

Ben Dsmart GO yu apk olarak kurdum, problemsiz çalışıyor.

BENDE apk Dan kurdum şimdi çalışıyor ama

Kumada Dan film seçmek ileri geri almak sıkıntı sizde de öyle mi klavye mouse mu Laz'ım illa ki

Siz kurduğunuz apk linki verir misiniz

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı geç gördüm. Akşam kontrol edip cevaz yazmaya çalışırım.
  • Hocam bende sıkıntı yok. Ben controller ile kullanıyorum, apk sorunsuz çalışıyor.

Nereden indirdiğimi hatırlamıyorum ama es dosya yöneticisinden apkyı almaya çalıştım umarım doğru yapmışımdır

https://drive.google.com/file/d/0Byw1EfPlquwYQ1JobmVFU254b28/view?usp=drivesdk

• quote:

Orijinalden alıntı: simetri

Hocam bende sıkıntı yok. Ben controller ile kullanıyorum, apk sorunsuz çalışıyor.

Nereden indirdiğimi hatırlamıyorum ama es dosya yöneticisinden apkyı almaya çalıştım umarım doğru yapmışımdır

https://drive.google.com/file/d/0Byw1EfPlquwYQ1JobmVFU254b28/view?usp=drivesdk

değişen birşey olmadı bu aynı ne game pad nede kumanda ikiside yarım yamalak film secmek istiyorum olmuyor klawye mouse la sıkıntısız calısıyor d smart a sordum nvidia shild için çalışılıyor yakında markette yayınlanır dediler bu uygulamada problem olur diyorlar zaten

• slm arkadaşlar synology nas cihazımı nvdia shield kodide upnp den görüyorum dolayısıyla filmleri buradan ekleyince kapak ekleme vs birşey çıkmıyor filmlerin olduğu klasörü eklerken direk synology olarak veya smb olarak görmem için ne yapmam gerekiyor ? nasdan veya nvdiadan

ayrıca cihazı kapat dediğimizde sanırım kumanda ile açamıyoruz power düğmesine bastıktan sonra açılıyor ama uyut dediğimizde kumandaya bastığımızda hemen aktif hale geliyor doğrumudur yoksa benmi kapalıyken kumanda ile açamıyorum
  • Sizce shield mi himediaQ10provmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Himedia Q10 Pro'yu henüz kullanmaya başladım, gerçekten de işini güzel yapıyor. Bilgisine güvendiğim birçok arkadaşımız ise (özellikle de her ikisini kullanmış olanlar) Nvidia Shield TV tercih ediyor. Ben de merak etmiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

Himedia Q10 Pro'yu henüz kullanmaya başladım, gerçekten de işini güzel yapıyor. Bilgisine güvendiğim birçok arkadaşımız ise (özellikle de her ikisini kullanmış olanlar) Nvidia Shield TV tercih ediyor. Ben de merak etmiyor değilim.

Biri ayak altı bir firma himedia elinden geleni yapmaya çalışan ve son yazılımlar la iyi is çıkaran firma diğeri dünyanın en büyük grafik kartı üreticisi ve firmalarından biri Nvidia.

Nvidia Nvidia shield i media player olarak sunsa idi is nereye gider di düşünmek bile istemiyorum kodi ekibine gizli kod paylaşarak cihazı el altından media player a çevirdiler tebrik ediyorum Nvidia yi muazzam kaliteli parçalar la üretilmiş muazaam bir oyun stream cihazı ve kodi ile birlikte guzel bir media player

İki cihazda iyi keyf İsi seçim meselesi

Zidoo gibi 100 tane sorunu olan cihazlar degil
    Zidoo da gayret var ama kafa basmıyor yoksa görüntü kalitesi bu üsteki iki cihazdan da asagi degil

• quote:

quote:

Biri ayak altı bir firma himedia elinden geleni yapmaya çalışan ve son yazılımlar la iyi is çıkaran firma diğeri dünyanın en büyük grafik kartı üreticisi ve firmalarından biri Nvidia.

Nvidia Nvidia shield i media player olarak sunsa idi is nereye gider di düşünmek bile istemiyorum kodi ekibine gizli kod paylaşarak cihazı el altından media player a çevirdiler tebrik ediyorum Nvidia yi muazzam kaliteli parçalar la üretilmiş muazaam bir oyun stream cihazı ve kodi ile birlikte guzel bir media player

Zidoo da gayret var ama kafa basmıyor yoksa görüntü kalitesi bu üsteki iki cihazdan da asagi degil

Hocam cihaz mkv açıyor değil mi, uygun fiyatlı nerde buluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 16 Kasım 2016; 20:41:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Black Friday gözetleyeceksin yurtiçinde yok
    Bir de 3d yok haberin olsun sonra hayal kırıklığı yaşama

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

quote:

Hocam cihaz mkv açıyor değil mi, uygun fiyatlı nerde buluruz.

4k mkv. Ts. Mp4. 4k iso. açıyor. Youtube 4khdr60p. Sbmc(kodi) yükledimmi ne istersen açar. Elinizde herhangi bir dreambox hd cihazi varsa stream ile 4k yayinlari sorunsuz izlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 16 Kasım 2016; 20:36:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Black Friday gözetleyeceksin yurtiçinde yok
    Bir de 3d yok haberin olsun sonra hayal kırıklığı yaşama

3d yok derken ne demek istediginizi anlamadim.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.