Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En büyük dosya bu :

BDMV/STREAM/00800.m2ts 32.36 GB

Bu dosyayı spmc'de nasıl seçeceğim üstad ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simetri

En büyük dosya bu :

BDMV/STREAM/00800.m2ts 32.36 GB

Bu dosyayı spmc'de nasıl seçeceğim üstad ?

Bunu hdd de baska bir yere kopyala bas üstüne açılsın eğer açılmıyorsa dosyada sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Nvidia shield de spmc programını kullanıyorum. Bu aralar arayüzün sağ tarafında, ortada yuvarlak bir ikon çıkıyor. Sanırım eklenti, güncelleme vs. Uyarısı. Bu ıkona nasıl gırıp kapatabilirim bilmiyorum. Ben spmc den kaynaklı diye tahmin ediyorum. Ama cihazın ana sayfasına donsemde kaybolmuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimistec

Merhabalar. Nvidia shield de spmc programını kullanıyorum. Bu aralar arayüzün sağ tarafında, ortada yuvarlak bir ikon çıkıyor. Sanırım eklenti, güncelleme vs. Uyarısı. Bu ıkona nasıl gırıp kapatabilirim bilmiyorum. Ben spmc den kaynaklı diye tahmin ediyorum. Ama cihazın ana sayfasına donsemde kaybolmuyor...

Bi resim paylaşın bizimle

• Yeni güncelle me gelmiş hayırlı olsun

• Dts x destegi gelmis.

• son yazilimla gelen yenillikler neler acaba
  • Bahsettiğim ikon sağdaki yuvarlak ikon. Kumandayla tıklanmıyor yada ulaşılamıyor. Yalnızca mouse ikonu ile tıklanabiliyor. Benim cihazım rootlu ondan dolayımı çıkıyor. Yoksa sizin cihazınızda da çıkıyormu bu ikon. Genelde program güncellemesi yada bildirim amaçlı çıkıyor.
    https://store.donanimhaber.com/f6/f7/9e/f6f79ed8530efd817cd335b293707bd2.jpg

• quote:

Bahsettiğim ikon sağdaki yuvarlak ikon. Kumandayla tıklanmıyor yada ulaşılamıyor. Yalnızca mouse ikonu ile tıklanabiliyor. Benim cihazım rootlu ondan dolayımı çıkıyor. Yoksa sizin cihazınızda da çıkıyormu bu ikon. Genelde program güncellemesi yada bildirim amaçlı çıkıyor.

Bir saattir bakıyorum hiç böyle birşey bulamadım bu robot İsi olmasın MevZu bende YÖK bulamadim

• Anladım sağolun. Root tan sonra çıkmaya başladı zaten. Muhtemelen yüklediğim yeni image dosyasından dolayı çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimistec -- 29 Ekim 2016; 21:43:30 >
  • Sakın o clear master ismli uygulamanın simgesi olmasın? Uygulamalardan bir bakın, varsa kaldırın, daha bir dünya eklentiyi de beraberinde getiren ve sırf bu yüzden kullanışlı olsa bile nefret ettiğim bir uygulamadır kendisi.
  • quote:

Bahsettiğim ikon sağdaki yuvarlak ikon. Kumandayla tıklanmıyor yada ulaşılamıyor. Yalnızca mouse ikonu ile tıklanabiliyor. Benim cihazım rootlu ondan dolayımı çıkıyor. Yoksa sizin cihazınızda da çıkıyormu bu ikon. Genelde program güncellemesi yada bildirim amaçlı çıkıyor.

Bendede aynisi oluyordu. Nvidia shieldi acip kapattim. Tekrar acilinca bir dosya güncellemesi oldu ve sanirim o ufak simge gitti.

• Yok hocam clean master programını hiç kullanmadım. Zaten simge sabit değil. Duruma göre yuvarlak içerisindeki resim değişiyor.

• Simge bir süre sonra gidiyor evet. Ama her bildirimde tekrar çıkıyor. Genelde cihaz ilk açıldığında. Mouse a ihtiyaç var anlaşılan.

• quote:

Simge bir süre sonra gidiyor evet. Ama her bildirimde tekrar çıkıyor. Genelde cihaz ilk açıldığında. Mouse a ihtiyaç var anlaşılan.

Evet o simge tekrar geldi gelecegi varsa görecegide vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 30 Ekim 2016; 23:38:32 >
  • Simge sanırım ES file Explorerdan kaynaklanıyormuş. Programı silip tekrar yükleyin. Birde harddisk yada flash belleği takınca ES file programının otomatik açmasına izin vermeyin.

• quote:

Simge sanırım ES file Explorerdan kaynaklanıyormuş. Programı silip tekrar yükleyin. Birde harddisk yada flash belleği takınca ES file programının otomatik açmasına izin vermeyin.

Es file hic acmadim. Sbmc acinca 1 yada 2 video seç izleden sonra piyasaya çıkıyor.

• Hocam ikon yalnızca üzerine tıklanınca kapanıyor. Yoksa bir süre duruyor. Tabiki buda film falan izlerken rahatsızlık veriyor. Kendi cihazıma root attım o yüzden yalnızca benim cihazda mı oluyor emin değilim ama sizde bir deneyin şu yöntemi... Cihazınızca gizli bir web browser mevcut yani internet tarayıcısı. Ayarlara girip sondaki ikon olan hakkında kısmına girin. Orada reklam yada ingilizce ads olan kısımda reklamlar vs olan kısmı tıklayınca tarayıcı açılıyor. Daha sonra joystick in üzerinde sağdaki haraketli kısmı tıklayınca yada oynatınca mouse ok u ortaya çıkıyor. O ok ile tıklanabiliyor bu simge. Yazımı uzun ama işlem çok uzun değil.
    Ayrıca isteyen bu kısmı normal internet tarayıcısı olarak kullanabilirler...
  • quote:

Hocam ikon yalnızca üzerine tıklanınca kapanıyor. Yoksa bir süre duruyor. Tabiki buda film falan izlerken rahatsızlık veriyor. Kendi cihazıma root attım o yüzden yalnızca benim cihazda mı oluyor emin değilim ama sizde bir deneyin şu yöntemi... Cihazınızca gizli bir web browser mevcut yani internet tarayıcısı. Ayarlara girip sondaki ikon olan hakkında kısmına girin. Orada reklam yada ingilizce ads olan kısımda reklamlar vs olan kısmı tıklayınca tarayıcı açılıyor. Daha sonra joystick in üzerinde sağdaki haraketli kısmı tıklayınca yada oynatınca mouse ok u ortaya çıkıyor. O ok ile tıklanabiliyor bu simge. Yazımı uzun ama işlem çok uzun değil.
    Ayrıca isteyen bu kısmı normal internet tarayıcısı olarak kullanabilirler...

Kapatmak mesele degilde tekrar gelmesi can sıkıcı olabilir. Bendeki cihaz rootlu degil yazilim güncellemesi ile böyle bir sıkıntı başladı. Şuan için araştırmadım hangi sebebden oldugu bakacaz zaman ne gösteriyor. İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 31 Ekim 2016; 16:40:59 >

• Bahsettiğiniz ikon son zamanlarda bende de çıkmaya başladı ES file Explorerı uygulama yöneticisinden durdurdum ve ikon kayboldu.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.