Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: Sinai

Baktım da yanlış anlama olmasın, takım tutar gibi aleti tutuyorsunuz derken. Evet en iyisi bu alet. Kesinlikle katılıyorum size. Kötü niyetle yazmadım.

Dostum bir şeyi takım tutar gibi tutmuyorum

50 den fazla media player aldım sattım evimde en az 3 5 tane gene var kardeşlerime verdim yakın arkadaşlarıma verdim

Hic birinde mutlu olamayıp gidip 3000 usd yakın para verip htpc kurdum sonunda istediğim her seye sahibim

Ama bu kadar cihazdan sonda bir nvidia shild bi zidoo x9s im hala var

3 cihazla mutlu mesut gidiyorum

Şimdi zidoo x20 cikicak onu Alicam pesine nvidia da çıkarsın onu da alayım ben alıp deneyip satıyorum beğendiğim gene kalıyor

3 tane nvidia shild sattım bir zidoo arkadaşıma gönderdim

Yani bende hareket bitmez

Şimdi sen diyorsun ki takım tutuyor sun

İyi de hangisini

Zidoo başlığına bak bu başlığa bak himedia başlığına bak

Madvr li htpc başlığına bak

Hangisini de yokum

Şimdi benim takım hangisi ?

Eraycım lütfe takım tutmayalım..
    Ben Nvidiacıyım...bak google asistan da geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: atm41

quote:

quote:

Baktım da yanlış anlama olmasın, takım tutar gibi aleti tutuyorsunuz derken. Evet en iyisi bu alet. Kesinlikle katılıyorum size. Kötü niyetle yazmadım.

Dostum bir şeyi takım tutar gibi tutmuyorum

50 den fazla media player aldım sattım evimde en az 3 5 tane gene var kardeşlerime verdim yakın arkadaşlarıma verdim

Hic birinde mutlu olamayıp gidip 3000 usd yakın para verip htpc kurdum sonunda istediğim her seye sahibim

Ama bu kadar cihazdan sonda bir nvidia shild bi zidoo x9s im hala var

3 cihazla mutlu mesut gidiyorum

Şimdi zidoo x20 cikicak onu Alicam pesine nvidia da çıkarsın onu da alayım ben alıp deneyip satıyorum beğendiğim gene kalıyor

3 tane nvidia shild sattım bir zidoo arkadaşıma gönderdim

Yani bende hareket bitmez

Şimdi sen diyorsun ki takım tutuyor sun

İyi de hangisini

Zidoo başlığına bak bu başlığa bak himedia başlığına bak

Madvr li htpc başlığına bak

Hangisini de yokum

Şimdi benim takım hangisi ?

Eraycım lütfe takım tutmayalım..
    Ben Nvidiacıyım...bak google asistan da geldi..

Bende hepsi var sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Evet ayarladım. AAC çözüyor Amfi. Daha doğrusu TV üzerinden USB ile bağladığımda aynı şekilde orada da doğrudan geçiş ayarlı ve 5.1 Dolby digital olarak çıkıyor ses.

Shield tv üzerinden de çoğu dosyalar doğru çıkıyor. Ancak bazı diziler mesela 2GB boyutunda 1080p Handsmaid Tale dizisi ve Shield TV'den doğrudan geçişte 2.0 olarak gözüküyor. ayarladan 5.1e yükseltip Dolby Digital'e çevirdim. Ancak bu virtual olarak çevrilmiş oldu. Yani bir sorun var biryerlerde ama çözemedim. 2GB dosyanın AAC 2.0 olma ihtimali düşük geldi. Aynı şekilde TV'den de 2.0 çıkması gerekirdi o zaman.

dizinin 5.1 ses sistemine sahip olduğundan emin olunhttps://mediaarea.net/en/MediaInfo bu programı yükleyip dosyasa sağ tıklayarak öğrenebilirsiniz tüm özelliklerini.

• Selamlar,

Saçma bir sorun yaşıyorum. Nvdia Shield açılıyor ama 10sn içinde uyku moduna geçiyor. Süre değişiyor. Ben kodi de bire film açıp başlatmazsam uyku moduna geçiyor. Kumanda da hemen uyandırabiliyorum. Kodide fir film açana kadar 3-5 sefer bunu yapmam gerekiyor. Trkcell TV açtığım zaman ise uyku moduna geçmeye devam ediyor. Kablolar ile oynadım ama değişen bir şey olmadı. Bir fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Selamlar,

Saçma bir sorun yaşıyorum. Nvdia Shield açılıyor ama 10sn içinde uyku moduna geçiyor. Süre değişiyor. Ben kodi de bire film açıp başlatmazsam uyku moduna geçiyor. Kumanda da hemen uyandırabiliyorum. Kodide fir film açana kadar 3-5 sefer bunu yapmam gerekiyor. Trkcell TV açtığım zaman ise uyku moduna geçmeye devam ediyor. Kablolar ile oynadım ama değişen bir şey olmadı. Bir fikri olan var mı?

Tek çare reset denemek gibi

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Evet son çare bu kaldı :)
  • Yapın düzelir ins.

• Arkadaşlar dün akşam yeni güncelleme geldi değişen bir durum varmı deneyen oldumu

• Mevcut tv mdeki uydu alıcının menüsünden pek memnun değilim, bu cihazla normal ulusal kanalları, TRT 4k vs izlemek istiyorum. Böyle bir olanağım var mıdır? Ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Mevcut tv mdeki uydu alıcının menüsünden pek memnun değilim, bu cihazla normal ulusal kanalları, TRT 4k vs izlemek istiyorum. Böyle bir olanağım var mıdır? Ne yapmam lazım?

İp tv üyeliği alırsanız olur ama görüntü berbat

Arada takılmalar da olur

Bu cihaz uydu anteni olmadığı icin uydu takılmaz

• quote:

Mevcut tv mdeki uydu alıcının menüsünden pek memnun değilim, bu cihazla normal ulusal kanalları, TRT 4k vs izlemek istiyorum. Böyle bir olanağım var mıdır? Ne yapmam lazım?

Sizin ekran çok büyük olduğu için size kaliteli uydu cihazı lazım size humax 4k ve technisat stc 4k uydu cihazı tavsiye ederim sizin ekranı ancak onlar toparlar

• quote:

quote:

Arada takılmalar da olur

Uydu cihazı olmadığını biliyorum ama yabancı sitelerde USB den dbs2 tv kartları kullanarak canlı tv izlenebildiğini söylemişler. Bunu merak etmiştim.

• ben kodi uzerinden dreambox uyduyu izliyorum uydu cihazim 4 k olmamasina ragmen 4 k yayinlarida izliyorum.-kodi eklentiler vu enigma eklentisi ile-
  • quote:

quote:

Arada takılmalar da olur

Hocam ben de sizin gibi düşünüyordun ama kuzenimin iptv yi görünce fikirlerim değişti.

4K görüntü kalitesi ile kıyas yapmayacaksanız HD yayın olarak hiçbir sıkıntısı yok. Takılma donma da olmuyor.

Bir yerden paralı üyelik almış, şimdiye kadar böyle sorunsuz yayın izlememiştim.

Bu arada iptv nin reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılmasın. PM yollamasın kimse. Ben nerden aldığını bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: simetri

quote:

quote:

Arada takılmalar da olur

Hocam ben de sizin gibi düşünüyordun ama kuzenimin iptv yi görünce fikirlerim değişti.

4K görüntü kalitesi ile kıyas yapmayacaksanız HD yayın olarak hiçbir sıkıntısı yok. Takılma donma da olmuyor.

Bir yerden paralı üyelik almış, şimdiye kadar böyle sorunsuz yayın izlememiştim.

Bu arada iptv nin reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılmasın. PM yollamasın kimse. Ben nerden aldığını bilmiyorum.

Abi hic durma lutfen bana pm atarsan sevinirim

Alalım ordan rica etsem

• Black Friday de Bestbuy da 169,99 $ a inmiş Nvidia Shield.
  • simetri kullanıcısına yanıt
    bende dreambox hafizasindaki kanallarini m3u dosya olarak indirip nvidia shield tv de kodi veya extreme ip box uzerinden seyrediyorum dreambox 800 hd pvr standby modunda dahi olsa kanallari cok rahat seyrediyorum. dreambox scart kablo ile tv ye bagli nvidia shield tv kanallara hd bakiyorum.
    dreambox openatv image yuklu, dreamboxa pc den OpenWebif (dreambox ip)baglaniyorum m3u almak istediginiz boegette cift tikladiginizda m3u direk pc kayit ediyor
    Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

• bende dreambox hafizasindaki kanallarini m3u dosya olarak indirip nvidia shield tv de kodi veya extreme ip box uzerinden seyrediyorum dreambox 800 hd pvr standby modunda dahi olsa kanallari cok rahat seyrediyorum. dreambox scart kablo ile tv ye bagli nvidia shield tv kanallara hd bakiyorum.
    dreambox openatv image yuklu, dreamboxa pc den OpenWebif (dreambox ip)baglaniyorum m3u almak istediginiz boegette cift tikladiginizda m3u direk pc kayit ediyor Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

• Geçenlerde test amaçlı şöyle bir sürüme denk geldim.

Rogue One A Star Wars Story (2016) 4K HDR 10bit BT2020 Chroma 422 Edition DTS HD MA-VISIONPLUSHDR1000

Bunu Nvidia Shield açamadı. Tam nasıl olur derken farkettim ki, zaten bu filmin 4K sürümü dahi çıkmamış. Bu da muhtemelen bir fan tarafından uydurulan upscale ile türetilmiş bir sürüm.

Gerçi PC den denerseniz açılabiliyor ama Nvidia Shield açmıyor. Açmaması da problem değil haliyle.
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Zidoo siz soyleyince biraz internette kurcaladim fena makine degil nvidia dan once gorseydim alabilirdim belki
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.