Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    programı indirin.Dosya ek le seçeneği var.İp tv nin linkini manuel yazabilirsin veya m3 dosyasın ekle var .Size verilen dosyayı eklersin.Program otomatik olarak yayınları sınıflara da ayrıp ekliyor(film-spor vss gibi)Uzaktan kumandayla tv gibi kanal değiştirip rahatlıkla seyredersin.Çok kolay bir program..
    not:linki yazarsan ip tv yayınları otomatik güncellenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 17 Ağustos 2017; 16:0:29 >
  • Cihazın bana göre tek eksiği, optik çıkışının olmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atm41

nvidia için hdmi out optic ve analog çıkş isteyen olurda bende bu cihaz var..arzu edene gönderebilirim.

optic çıkış isteyenlere diye yazmıştım..bendeki fazla şu anda.

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    Ali Bey
    Teşekkür ederim. Perfect player ve kodi ikisinede yükledim. Perfect player daha kullanışlı geldi. Saygı ve selam ile ...
  • Arkadaşlar
    bende dolby kodekte konuşma sesleri gitti,reset de attım ama düzeltemedim,varmıdır pratik yolunu bilen
    cevap:temizlik yaparken orta hoparlörün kablosu çıkmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frontoza -- 24 Ağustos 2017; 0:29:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali beyendi

programı indirin.Dosya ek le seçeneği var.İp tv nin linkini manuel yazabilirsin veya m3 dosyasın ekle var .Size verilen dosyayı eklersin.Program otomatik olarak yayınları sınıflara da ayrıp ekliyor(film-spor vss gibi)Uzaktan kumandayla tv gibi kanal değiştirip rahatlıkla seyredersin.Çok kolay bir program..
    not:linki yazarsan ip tv yayınları otomatik güncellenir.

Aşağıda bahsedilen islem, Perfect Player"da nasıl yapılıyor?(Tamam m3u linkini ekliyorum fakat sınıflara ayırması icin ne yapmam gerekiyor?)

"Program otomatik olarak yayınları sınıflara da ayrıp ekliyor(film-spor vss gibi)"

Birde ikinci bir m3u linkini yazsak bile sadece direk ilk yazılan linkteki programları gösteriyor.Diğer linki nerden görüntülüyoruz acep? Yardımcı olabilirmisiniz?

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    linki yazarsanız kendisi kanalları günceller.Spor -film vs ayırması otomatik yapıyor.Belki sizin servis sağlıyacanızdan kaynaklanan bir hata olabilir.Kodi de aynı şekilde sınıflara ayırıyor.Ayırmıyorsa sizin ip tv satın aldığınız yer ile görüşün bence..
  • Android'de infuse var mı? iphone kullanıyorum ve çok kullanışlı. Neredeyse tüm formatları destekliyor .iso, .dvdmedia vs. desteği var. Dolby digital plus, dts, dts-hd desteği var. Bulut hizmetleriyle, ftp, airdrop, dlna, upnp vs. hepsiyle senkron çalışabilip medya import edebiliyor. Airplay, google cast destekliyor. İsimden metadata çekiyor, dizilerde bölümü tanıyıp hangi bölümse o bilgileri getiriyor. Grupluyor kaydediyor. Ama meta data verilerini manual olarak değiştiremiyorsunuz. Bunların yanında trakt hizmetiyle senkron çalışıyor, izlediğiniz yarıda kaldığınız tüm filmleri/dizileri trakt hesabınızla senkron edip liste tutmanızı sağlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    İptv'de istediğimiz kanalı hızlıca nasıl açarız. Bendeki iptv'de yaklaşık 5000 kanal var. Örneğin 3700. kanalı hızlıca nasıl açarız. Nvidia'nın kumandası malum rakam girişi yapamıyoruz.
  • KODI bahsettiğiniz her şeyi yapıyor zaten. :)
    Geliştiriciler Android sürümü için planlarının olmadığını yazmışlar 2 yıl önce. Değişen bir şey yok sanırım.
    Infuse'un arayüzünü çok beğendim ama. KODI'yle kıyaslayınca sade ve göze güzel geliyor.
    Keşke birileri Infuse'dan ilham alıp bir skin geliştirse KODI için.
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    gruplara ayırmayı perfect player yapmıyor hocam. satın aldığınız yerden o şekilde geliyor hizmet.
    perfect player gerçekten başarılı bu arada.
    istersen cihaz tv gibi de açılıyor.perfect player nvidia açılınca otomatik başlayabiliyor.
    kullanmıyorum ama hoş bişey..
  • yerliyerli Y kullanıcısına yanıt
    Perfect Player için gruplama yapma ve dilediğiniz gibi sıralama şansınız var size gönderilen IPTV listesini. Yapacağınız işlem çok basit.

Gelen listeyi notepad ile açıp sıralamayı değiştirin ve bu haliyle kaydedin dosyayı, işlem tamam.

Hatta ben şöyle yapıyorum : Ana listeyi 3 kopya yaptım, birine Spor, diğerine Dizi-Film, bir diğerine Belgesel adını verdim.Her birinin içindeki fazla kanalları sildim ve kalanları da dilediğimce sıraladım. Ve Perfect Player'de bu 3 kopyayı ayrı bir satırmış gibi yükledim.

Şimdi Favori bölümünden baktığımda 3 klasör gözüküyor bende. Hangisini istersem onun yanına tik koyuyorum ve ana ekranda sadece o klasöre ait kanallar gözüküyor. Üstelik benim yaptığım sıralamalı haliyle.İsterseniz 3 klasöre de tik koyabilir ve ekranda hepsinin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 26 Ağustos 2017; 11:15:52 >
  • Selamlar,

Kodide Movie listesine eklediğimiz HDD yi komple nasıl kaldırabilirim. Filmler tek tek listeden çıkartılabiliyor ama ben komple hdd yi listeden çıkartmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Selamlar,

Kodide Movie listesine eklediğimiz HDD yi komple nasıl kaldırabilirim. Filmler tek tek listeden çıkartılabiliyor ama ben komple hdd yi listeden çıkartmak istiyorum.

Hdd pc ye takılı değilse ayarlar da temizle var ona basarsanız olmayan hdd deki film ler kalkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Perfect Player için gruplama yapma ve dilediğiniz gibi sıralama şansınız var size gönderilen IPTV listesini. Yapacağınız işlem çok basit.

Gelen listeyi notepad ile açıp sıralamayı değiştirin ve bu haliyle kaydedin dosyayı, işlem tamam.

Hatta ben şöyle yapıyorum : Ana listeyi 3 kopya yaptım, birine Spor, diğerine Dizi-Film, bir diğerine Belgesel adını verdim.Her birinin içindeki fazla kanalları sildim ve kalanları da dilediğimce sıraladım. Ve Perfect Player'de bu 3 kopyayı ayrı bir satırmış gibi yükledim.

Şimdi Favori bölümünden baktığımda 3 klasör gözüküyor bende. Hangisini istersem onun yanına tik koyuyorum ve ana ekranda sadece o klasöre ait kanallar gözüküyor. Üstelik benim yaptığım sıralamalı haliyle.İsterseniz 3 klasöre de tik koyabilir ve ekranda hepsinin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Bende liste değilde http:// ile başlayıp devam eden link var. Link liste haline çevrilebiliyor mu?

• Merhaba arkadaşlar;
    Eminim 112 sayfa içinde defalarca soran ve cevaplayan olmuştur ama 112 sayfa okunmuyor, lütfen cevabı ilk mesaja ekleyin..

Popcornhour A-110 cihazım var, yavaş yavaş yetmemeye başladı, en azından 5 tb harici diskimi desteklemiyor..

Aradığım şey internetten indirdiğim film ve dizileri sıkıntısız izleyebileceğim, DTS HDMA, True HD gibi ses formatlarını da destekleyen, özellikle Seagate 5tb gibi yüksek kapasiteli hdd ler ile problemsiz çalışma (seagate i araştırıyorum zaten ama diğer soruların cevabı sizde)..
    Altyazı desteği de önemli.. Şimdilik başka bir şey için kullanmayacağım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Kanal listesi o satırın içinde zaten.O link satırını notepad ile açmayı denedin mi ?

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Hayır denemedim. Ama deneyeceğim. Teşekkür ederim.
  • Merhaba

Takas etmeyi düşünen olursa benim Apple TV 4 ile PM atın lütfen.

Selamlar

• Sipariş vermek üzereyim, cevap verecek yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.