Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

27'' 1440p 144hz FTW.
    Gerisi kişisel.

Alıntıları Göster
    Evet ben de tercihimi 27" 2k 144hz HDR600'den kullandım, pişman değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.F.Hopper

Evet ben de tercihimi 27" 2k 144hz HDR600'den kullandım, pişman değilim.

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanın,monitör özellikleriniz yeterince iyi sadece her oyunda 144hz fetişiniz olmasın yeter
  • Norveç'te ASUS TUF ve ZOTAC Trinity 3080 Founders Edition ile aynı fiyata satışa çıkıyor.
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de 5 senedir 4K kullanıyorum. 49" 4K TV monitör, 60 Hz 4096 x 2160 çözünürlük olarak. En son RX5700 8GB almıştım, herhangi bir sıkıntı yok çok şükür.
  • quote:

Nvidia'dan lanet eden biri olarak,3000 serisinde en sevdiğim olay PC oyunculuğu adına konsolları ölü doğdurması oldu.

''eheuhehe 500 dolara RTX 2000 gücünde 4K 60hz oyun oynucaz, artık pc alınmaz series X geliy'' diyen kanepe kitlesine güzel oldu.
    allah kimseyi böyle fanboylarla sınamasın. Konsolculara dua edin hocam siz onlar sayesinde nvidia bu kadar ucuz ekran kartı satacak. Rekabet ortamı sayesinde insanlar 500 dolara çok iyi bir ekran kartı alabilecek.

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Bu biraz da imkan meselesi milletin 50.000₺ lik kasa kurma imkanı yok çok sayılı kişiler 3090 gibi kartları 10900k gibi işlemcileri alabiliyor. 150.000₺ lik kasanın videosuna bakar ama ryzen 1600af işlemciyi daha ucuza bulmaya çalışır o bakımdan 1080p kulvarından çıkamıyor

• Ölü dedigi tabir ettigi alet ekran kartindan fazla satacak haberi yok ölüp dirilecek farkinda degil

• quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

allah kimseyi böyle fanboylarla sınamasın. Konsolculara dua edin hocam siz onlar sayesinde nvidia bu kadar ucuz ekran kartı satacak. Rekabet ortamı sayesinde insanlar 500 dolara çok iyi bir ekran kartı alabilecek.

Alıntıları Göster
    Fanboy mu?
    Çok şükür konsolsa da sahibim PC'ye de,cümlemde de zaten nvidia'yı sevmediğimi belirttim ve ayrıca hayatımda hiç bir firmaya fanlık yapmadım ihtiyacımı da olmadı zaten,allahıma şükürler olsun isteyipte alamadığım üründe olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 8 Eylül 2020; 9:53:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

Ölü dedigi tabir ettigi alet ekran kartindan fazla satacak haberi yok ölüp dirilecek farkinda degil
    Peki bond kardeş sen çıkınca alır ötede köşende oynarsın.
  • İncelemeler için olan ambargo ne zaman kalkıcak bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donda -- 8 Eylül 2020; 9:51:23 >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    İşte bu güzel bir haber. Kendi adıma zaten 2020 sonu/2021 başı dönemini yeni kart alacağım dönem olarak belirledim. Bu arada 3070/3080 için yüksek bellekli ara modeller, 3060 ve AMD'nin RDNA2'li kartları muhtemelen iyiden piyasada olacak. Şimdilik Geforce 210 ile çılgın atıyorum
  • quote:

Fanboy mu?
    Çok şükür konsolsa da sahibim PC'ye de,cümlemde de zaten nvidia'yı sevmediğimi belirttim ve ayrıca hayatımda hiç bir firmaya fanlık yapmadım ihtiyacımı da olmadı zaten,allahıma şükürler olsun isteyipte alamadığım üründe olmadı.

Alıntıları Göster
    Üslubunuz çok hoşmuş hocam :) İsteyip ‘de’ alamadığım olmadı falan. Hiç tartışmaya gerek yok şu cümleden anlaşılıyor her şey zaten. Hadi iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirArthurDayne -- 8 Eylül 2020; 10:30:55 >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle doğru tespitler. TR de 1080p üstü monitör yokken koreden getirttiğim 8 sene calisan emektar monitör (27" 2k) yanınca o arada denediğim monitörler: 27" 4k - 2 hafta zor dayandım, 32" ultrawide günlük kullanimda inanılmaz kullanışsız, her oyun tam uyumlu değil. Yine gidip 27" 2k aldım, 144hz kesin büyük fark yaratıyor dönüşü yok. Hdr 400-600 gereksiz olmasa da olur. Göz boyamak için koyuyorlar 1000 'den aşağısı hdr sayılmaz. 32+ kullanınca da ilk başta 27" kucuk geliyor hoşunuza gitmiyor.

4k'yi bu nesil kartlar için ertelemiştim. 3080 4k performansı tatmin edici olursa gözüme asus pg43uq yi kestirdim ama yakın mesafeden fazla mı büyük gelir şüphelerim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

Üslubunuz çok hoşmuş hocam :) İsteyip ‘de’ alamadığım olmadı falan. Hiç tartışmaya gerek yok şu cümleden anlaşılıyor her şey zaten. Hadi iyi günler

Alıntıları Göster
    Üslupla alakalı değil ben olan şeyi söyledim,zaten tartışılcak bişey yok ayrıca tanımadığın birine direk fanboy diye laf atarsan ona görede cevabını veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 8 Eylül 2020; 10:57:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvx

Kesinlikle doğru tespitler. TR de 1080p üstü monitör yokken koreden getirttiğim 8 sene calisan emektar monitör (27" 2k) yanınca o arada denediğim monitörler: 27" 4k - 2 hafta zor dayandım, 32" ultrawide günlük kullanimda inanılmaz kullanışsız, her oyun tam uyumlu değil. Yine gidip 27" 2k aldım, 144hz kesin büyük fark yaratıyor dönüşü yok. Hdr 400-600 gereksiz olmasa da olur. Göz boyamak için koyuyorlar 1000 'den aşağısı hdr sayılmaz. 32+ kullanınca da ilk başta 27" kucuk geliyor hoşunuza gitmiyor.

4k'yi bu nesil kartlar için ertelemiştim. 3080 4k performansı tatmin edici olursa gözüme asus pg43uq yi kestirdim ama yakın mesafeden fazla mı büyük gelir şüphelerim var.
    43'' yakın mesafeden panele hakimiyetinizi çok zorlar.
    Belli bir mesafeden de gamepad oyunları için çok keyifli olur orasıda ayrı.

• Kartlar çıkmadan, testler başlamadan konuşmamak lazım. Bende sitelerden gördüklerimi yazıyorum. 3070in performansı rtx kapalı iken 2Kda 1080ti ile aynı diye yorumlar gördüm. Bu bilgi dogru ise 1000 serisinde yada 2000 serisinde ancak 3090 yada 3080ti ye geçilmesi lazım. Ayrıca bu sistemleri 4K için kurmak gerek. 4K sistem ile 1080p sistemler çok farklı arkadaşlar. 4K 60fps sistemi - 4K 144 fps sistemi çok farkli şeyler. Kuracagınız sistemleri buna göre kurun. Kesinlikle AMD beklenmeli.
    Başka bir yazıda ekrankartınız 5 yılı geçmedikçe yeni bir karta geçmenizin size çok bir şey getirmedigi yazıyordu. Aynı şey, %100 performans farkı vaat etmedikçe bir anlamı yok. Ama para bende çok diyorsanız, hobiniz ise o farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahrimar -- 8 Eylül 2020; 11:27:55 >
  • Ne zaman kalkıyor bu nda
    Haftaya görürüz birşeyler herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozitime O kullanıcısına yanıt
    Bizde de aynısı olsa efsane olur da, çok zor

• Cidden salsınlar artık şu benchmarkları, sabahlara kadar benchmark izlemek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Cidden salsınlar artık şu benchmarkları, sabahlara kadar benchmark izlemek istiyorum
    En güzeli kart kargoya verilmişken benchmark izlemek
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.