Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düşünebiliriz demeyeyimde o zaman düşünmeliyiz diyelim mantık onu gerektiriyor çünkü.
    Çıkışta pahalı olsada bir süre sonra fiyatları düşecektir burada. Döngü "pahalı fiyat>az satış>indirim" şeklinde gidiyor genelde burada.
    Çıkar çıkmaz almayacağım zaten bir kampanya beklerim en azından ama çok beklemem her an yeni vergiler gelebilir otomotivde gördüğümüz gibi.
  • Güç tüketimiyle ilgili bir tablo var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayonetta

3070, 2080Ti'dan 2 kat hızlı ve 500$, bu fiyata göre Türkiye'de 5000 liraya satılması lazım.

20x0 yeni RTX teknolojisine geçiş serisiydi ve bu seriden alanlar baya pahalıya almış oldu. düz 2080'ler 7000-8000'e nasıl satılacak şimdi ;)
    2 Kat :))

iyiymiş..hangi 3070 o

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Max ısılara dikkat.
  • 3070 için 500 dolar beklemiyordum, Trde de 5000₺ civarı olur gibi, eğer öyle olursa yeni kartım olur valla

• 3070 500 USD ile beni şaşırttı. 549 - 599 bekliyordum.

3090 ise beklediğim fiyata geldi. 20GB 3090 Ti çıkarsa eğer 3090'ın bir anlamı kalmaz.
  • Güzel fiyata 3070 yakalarsam geçerim şu 5700xt'den de kurtulurum

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Yok düşünelim. Hatta kıskanılan ülke Türkiye hariç bütün ülkelerde bu dediğiniz olacak. Burada olmayacak. Bu Hükümet ve rezil soyguncu zihniyetleri yüzünden olamıyor.

• çıkana kadar $ 10 lira olur üstüne "%50 gençlere özel eğlenmek sizin neyinize" vergisi çıkartırlar .
    ben gençken 2 aylık staj paramla ps2+ ikinci el televizyon almıştım. Şimdi gençlere çok üzülüyorum 10-20 sene önce bizim teknolojiye ulaşmamız çok daha kolaydı....
    Şimdi hamdolsun durmak yok yola devam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

kartlar inanılmaz aşırı ucuz. bu nedir ya? 700 dolar diyorlar alooooo
    Bize giren çıkan yok hocam oyna devam
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    ikinci el almıştım 2 ay önce 3 aylık karttı sıfır ayarındaydı zaten. sıfır o fiyatlara mümkün değil kış aylarında bikaç kampanyaya gitti o fiyatlara bikaç kez
  • düşündüğümden çok daha performansı geldi. şu ana kadarki en büyük zıplamaymış performans açısından. dolar 7.37 olmasa insan daha çok sevinecek ama...

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Fiyatlar çok güzel, hiç tahmin ettiğimiz gibi olmadı. Bu serinin en çok satan kartları 3070 ve 3080 olur.
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    6000 - 7000 arası olur. Bizim çakal satıcılar yeni ürün diye fazla fazla kâr yaparlar.

Sürekli böyle oluyor
  • 3070 İyi fiyatta bence Nvidia'ya göre. Gözüme kestirdim

• Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen dlss'e güveniyorlar ve kapsamını genişletecekler. Yoksa çok mantıklı değil 4k kartının 8 gb olması.
  • Dlss 3 gelecekti yalan oldu galiba?

• Buradaki fiyatlar Nvidianın belirlediği fiyatlar. Custom soğutma yapan firmalarda atıyorum 500lük kart 600 olur. Kar payı ve vergi falan derken 700-800 arası çıkar.

• Yurtdışında fiyatlar söylentilerden 100 dolar düşük çıktığı için millet bayram yapıyor 3070 ve 3080 için. Bizim bu kurla yine bi tarafımıza girecek zaten. Amazon.de için bile konuşsak 3070 strix, aorus gibi modeller kargosu vergisi derken 6000'den aşağı olmaz. O da kurun düz seyredeceğini varsayarsak...
  • 2080 Ti kullanıcılarının gözü yaşlı (bkz. Ben) :)

işin şakası bir yana zımba gibi kartlar geliyor. Bu nesle geçiş yapmayacağım ama eski nesillerden yeni nesil karta geçmeyi planlayanlar çok şanslı :)
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.