Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Strix OC icin 23-28 arasi Newegg kovalayin dostlar.

28-30 arasi zaten ulkemize gelcek. Vatandan almak +1000 ucreti var ama 3 yil garanti avantaji

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Strix OC icin 23-28 arasi Newegg kovalayin dostlar.

28-30 arasi zaten ulkemize gelcek. Vatandan almak +1000 ucreti var ama 3 yil garanti avantaji
    Asus product manager Amerika için 28'inden sonraki hafta demişti diye hatırlıyorum ROG Strix OC için, TUF OC gelecek demişti sanki. Bir değişiklik mi var? Bir de newegg'de alınca farkı neler Amazon Avrupa'dan almaya göre, Amerika'dan almadım sanırım hiç online ürün.
  • Kartlar yok muhabbeti dönmüş. TR de palit'i nasıl satıyorlar o zaman hatta forumdan bi arkadaşta son bir tane kalmış foto bile atmış vatandaş. Tedarik süresi tahmin ettikleri gibi gitmemiştir sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

Nvidia amd'nin önüne geçmek için çok saçma bir çıkış yaptı sanırım. Ellerinde olmayan malı varmış gibi satıyorlar. Aynı durum playstation için vs. olsa abd'de filan yakarlar orayı.

Alıntıları Göster
    Mining zamanı stoklara girmeden vatanın doposundan 350 tane kart alıp miningcilere satan vardı. Öyle bir olay dönmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_Morgan

gayet makul donanimlar hocam. onerilen ayarlar 1080p high 60 fps icin falan mi acaba? oyle ise bence optimizasyon gayet iyi.
    hayır tabiki 1080p 30fps için hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

strixin almanya linki hiç açılmadı. amerika da bu konuda bahsedilmedi galiba garantisinden ötürü. yani link yok bu ikisi için elimizde.

Alıntıları Göster
    Acildi ve ben aldim. Daha dogrusu ön siparis verebildim. Ne zaman gelir bilmiyorum. Gelene kadar eger TI netlesirse iptal ederim artik ne yapayim.
  • K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    linkini verebilir misiniz. taklip listesine ekleyeyim mail gelsin tekrar gelince.
  • Teşekkürler dostlar. PM kutularınızı kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Yakın tarihte güzel bir haber alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtilhan

Asus product manager Amerika için 28'inden sonraki hafta demişti diye hatırlıyorum ROG Strix OC için, TUF OC gelecek demişti sanki. Bir değişiklik mi var? Bir de newegg'de alınca farkı neler Amazon Avrupa'dan almaya göre, Amerika'dan almadım sanırım hiç online ürün.

Alıntıları Göster
    Newegg de hizlidir baya ama musteri hizmetleri amazon a gore kotu.

23-28 ve sonrasi icin iste F5 yaparsiniz, bende ftw3 ultra siparis ettim ama strix oc ye donus yapabilirim yakalarsam

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen bıkmadın mı şu muhabbetten? Bir hafta önceden başladın fransadan almayan beklesin ordan almayın burdan almayın çarşamba müjde var diye, çarşamba sırra kadem bastın, şimdi yine çıktın yakın tarihte güzel bir haber diyorsun. Sanırım 2022de 4080 çıkıcak diye haber verecen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

linkini verebilir misiniz. taklip listesine ekleyeyim mail gelsin tekrar gelince.
    https://www.notebooksbilliger.de/asus+rog+strix+geforce+rtx+3080+oc+10gb+gddr6x+grafikkarte+677352/eqsqid/58629a5d-3ec2-4417-8e70-7c62281ff5f4

Fiyati yukariya cekmisler yanliz. Ben 800 e siparis verdim bu siteden.
  • Hekatonkhir H kullanıcısına yanıt
    Bu Saviarın alameti farikası bu, telegramdan yazdım buna aynısını salak saçma ithamlarda bulunda bana, zibidi dedi terbiyesiz dedi, uzak durulması gereken insan tipi resmen, bi haberim var çok önemli deyip buna inanan insanların ağzına bakmasından keyif alıyor
  • Hekatonkhir H kullanıcısına yanıt
    Banladım hocam sizi de boşuna yazmayın. Önce adabınızı bilin. Karşınızdaki kim bilin.

• K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    Bu site nasıl hocam sıkıntı fln çıkıyomu?

biz de seni banladık kardeşim hadi az ötede oyna meşgul etme burayı
  • @Dark Passenger 47: Bu saygısıza ta Çek Cumhuriyetlerinden, 1TL dahi talep etmeden, bavullarda kart taşıdı bu insan. Artık terbiye nasıl bir kurumdan alınmışsa. Hakkım haram zıkkım olsun. Daha da bir şey demeye gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 18 Eylül 2020; 20:26:35 >
    Zaten şu ana kadar kadar sadece mesajlarınızı okudum bir şey yazmadan, kim olduğunuzdan emin olunca yazdım. Sadece ortada yalancı peygamber gibi dolaşıp yakında müjdem var diyip sırra kadem basıyorsunuz, önceki mesajımda da ne hakaret var nede yalan. O güne kadar durun durun diyip sonuç olarak sırra kadem bastığınız gerçek, asıl siz kimsiniz adabınızı bilinde karşınızdaki insanlara ona göre davranın, ortada öyle altı boş iddialarla gezip, zamani gelince kaçıp dönünce adap edep taslamaktansa kendiniz azcık adap edep öğrenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzHanTDK78

Bu site nasıl hocam sıkıntı fln çıkıyomu?
    Bu sitenin Hamburg ta benim eve yakin Magazasi var. Daha önceden de sitelerinden ürün almisligim ve bir günde de bana teslim etmisligi var. O yüzden ben gönül rahatligi ile aliyorum. Am artik nvidia ya bu 3080 konusunda en ufak bir güvenim kalmadigi icin ve cikisi sadece kagit üzerinde yaptiklari icin, sahte "stok bitti" ekraniyla bizimle dalga gectigi icin bu kartin ne zaman elimde olacagi veya iptal edilip sonra yüksek bir fiyattan tekrar acilacagi düsüncesi de aklimda yok degil acikcasi. Gerci burasi Almanya! Ön siparisi verdim, ön faturasi ve onayi geldi. Artik göndersinler bir zahmet. Gerci alim noktasi olarak magazayi sectim ve teslimat sirasinda ödemeyi yapacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@r@K@L3M -- 18 Eylül 2020; 20:29:11 >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Doğrudur üstadım, ben sıfır fiyatını 4500 tl görüp,ikinci eli 3000 tl idealdir diye düşündüm. Yoksa pazar araştırması filen yapmadım. Ekstradan 2000-2500 lira vermeye değer mi , merak ettiğim o sadece.
  • Bizim bombacı geldi gene... Bir süre forumdan uzak kalacaktı ama ?
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.