Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22542255225622572258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çözünürlük 1080p ise Ryzen 3600 beklentiyi karşılamayacaktır. Fiyat farkı çok değilse Suprim X daha iyi model. Güç kaynağı da yeterli olacaktır.

• Teşekkürler monitörüm 2k. Suprim tercih edeyim o zaman 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, kasa küçülttüm ve Aerocool atomic e geçtim. Bu kasada ön Kısıma radyatör takınca birçok ekran kartı sığmıyor. O yüzden garantiden iade olan MSI 3070 Trio x parasıyla ya yeniden trio x alıp radyatöre başka bir yer bulacağım (ki zor bir seçenek) ya da asus 3070 dual oc alıp sorunsuz takacağım. sizce Trio X mi yoksa Dual oc mi? Yoksa şimdilik hiç biri mi? Ekran kartları düşüyor ama LHR olmayan kartlar da bitiyor gibi.

Msi inventusta 12.360 TL

Asus gamegarajda 12.800 TL

• Amazon.com.tr üzerinden almanyadan gelen Rtx 3070ti alınca garantisi 2 sene amazonmu veriyori. Yoksa 30günlük iade hakkımı veriyor sadece.

• O gpu ile ryzen 5 3600 çözünürlük 1080pde beklentiyi nasıl karşılamıyor bunla ilgili test videosu var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Asus tuf 3070 ti alınır mı 9300 TLye? Amazon Almanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 16 Temmuz 2021; 3:17:22 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    İllaki test videosu vardır. 3060 ti ile bile darboğaz yapabilir çoğu zaman.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    En az 3 ay daha beklerim param da dövizde diyorsan alma. Bekleyemiyorsan iyi fiyat. Aralık'ta 3080 9.785e aldım Trden.

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunu yasadım. Rogstrıx 3070 kasama olmadığı için satıp dual oc aldım. Kart sessiz çalışıyor. 2k oynuyorum. 30 derece havada AAA oyunlarda 75 dereceleri gördüm ama genel olarak 70 civarında takılıyor. Estetık ve soğutma olarak trio x kadar beklentin olmasın ama üzeceginide sanmıyorum.

• Benim 3070ti suprim dragon centerda görünmüyor rgb kontrolü için normal mi

• Ekran kartı fiyatları sizce nasıl bi gelişme gösterir arkadaşlar ?

• deluxx kullanıcısına yanıt

Düşmesi lazım ama belli olmaz tabi.

Ama düşüyor yavaş yavaş bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar Asus tuf 3070 ti alınır mı 9300 TLye? Amazon Almanya

Aldım ben hocam tuf için güzel fiyat şuanlık.11 inde verdim siparişi kaldı 10 gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.I.P John Meadows

Çözünürlük 1080p ise Ryzen 3600 beklentiyi karşılamayacaktır. Fiyat farkı çok değilse Suprim X daha iyi model. Güç kaynağı da yeterli olacaktır.

konu ile alakasız o işlemci için fuma2 yeterli geliyormu nasıl kullanıyorsunuz

Allcore kaç v veriyorsunuz. Default mu kullanıryorsun aydınlatırmısın beni.

• Second sister kullanıcısına yanıt
    İşlemci de ekran kartı da default tamamen. Yazın 80/82 dereceye kadar gördüm işlemciyi oyunda. Amd 95 dereceye kadar hız düşürmem demekte. Ekran kartı sıcaklığı aynı oyunda 68 derece şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 17 Temmuz 2021; 1:39:26 >
  • quote:

İşlemci de ekran kartı da default tamamen. Yazın 80/82 dereceye kadar gördüm işlemciyi oyunda. Amd 95 dereceye kadar hız düşürmem demekte. Ekran kartı sıcaklığı aynı oyunda 68 derece şu an.

Teşekkür ettim hocam yazın defoult işlemci 80 83 arası fazla demekki 360lık her türlü sogutma şart.

• Second sister kullanıcısına yanıt
    Fazlalığı yok bence ya. 2000 lira soğutucuya para vereceksin 70/75 arası gezer yine oyunda. 500 tlye aldım iyi iş yapıyor.

• quote:

Fazlalığı yok bence ya. 2000 lira soğutucuya para vereceksin 70/75 arası gezer yine oyunda. 500 tlye aldım iyi iş yapıyor.

Bendede var fuma2 İ5 10600k Allcore 5.0Ghz 1.3v daha oyunlarda 60Derece üstü görmedim.

• 
Sayfa: önceki 22542255225622572258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.