Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21242125212621272128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Listeye giren kartları ana listede mi görüyorsunuz yoksa ilgili kartın sayfasına girip refresh abanmaca mı?

• gene gitti yavvvv sepete ekle tuşuna basabildim en azından bu da bi gelişme benim için NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

O tarihler çok değişiyor. Erken de gelebilir geç de

Hocam peki orada dolar fiyatı yazıyor.Ben tl ile toplam ne kadar ödeyeceğimi göremiyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

Hocam açıkçası fanların %100 olduğunu düşünmüyorum zira afterburner' dan takip ediyordum ancak inanın bakmadım o anda güç değerlerine vs.

Raporun detaylarına baktım şimdi ancak orada da yazmıyor.

Kasanın görselini paylaşıyorum :)

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt
    Sepete ekledim,KK limit yetmedi geçmiş olsun bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

Sepete ekledim,KK limit yetmedi geçmiş olsun bana...

vallahi geçmiş olsun çok üzüldüm.

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

hocam takip için alert olarak ne kullanıyorsunuz :)

• ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt

Ne kaçtı hocam ve fiyat ?

• mamidenks M kullanıcısına yanıt

Siparişi verirken kargo + ithalat toplam ücret çıkar. Dolar olarak sipariş verin TL olarak almayın amzon kur çevirisi yüksek biraz

öyle bir olay yok amazonda 1 gün süre tanıyor ödeyebilmen için

• quote:

Orijinalden alıntı: zp6606

hocam takip için alert olarak ne kullanıyorsunuz :)

F5 kullanıyorum geleneksel yöntem. bir de şu 3 sn de bir sayfayı yenileyip içinde kelime arayan şey. firefox refresh monitör

• warcer kullanıcısına yanıt
    9100 TL den Rtx 3080 strix kaçıverdi.KK borçlarımızı haftasonuna bırakmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Siparişi verirken kargo + ithalat toplam ücret çıkar. Dolar olarak sipariş verin TL olarak almayın amzon kur çevirisi yüksek biraz

Ben ilk defa yurtdışından ürün alacağım.Nasıl dolar ile alabilirim onu seçme şansı veriyor mu ödeme sırasında?

hangi ürün için? ödeme red olsa bile 1 gün süre veriyor bir kısmını başka karttan e-hediye kart alarak ödeyip kalanı diğer karttan çektirebilirsiniz.

• Juliassen kullanıcısına yanıt

tr de öyle olmuyor hemen provizyona düşüyor

• Olkay1988 kullanıcısına yanıt

Hocam o kart amazon TR'de siparişe açık şuanda , onlinesanız alabilirsiniz TUF 3090

• tech_00 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3080 istiyorum
  • Yurt disi Amazon'dan urun gonderimi Turkiye'ye yapiliyorsa eger, tavsiyem bu StockAlert botunun telegram (twitter ve discord yeni mesaji guncellerken epey zaman kaybediyor gibime geldi) icin olanini takip etmek ve telefondan siparisi vermek. Bilgisayarda o mouse ilgili yere tiklayana kadar telefon ekraninda tusa daha raha basiliyor.

Oncesinde de tum Amazon sayfalarina telegram oncesinden girisinizi yapin ki uyari geldiginde login ile zaman kaybetmeyin.

Bir de su ana kadar istedigim TUF modelinin siparisi denk gelene kadar amazon.it, .es ve .de sayfalarindan 5 tane kart siparisi verebildim (geri kalanlari iptal ettim), hepsinde de telefon elimde ve hali hazirda birseyler yapiyorken denk gelen bildirilerde oldu. Yani telefon kenarda kapali duruyorken bildiri gelecek de telefonu acacaksiniz filan, imkansiz :) botlar bitiriyor.

Son olarak da biliyorsunuzdur ama islemi "buy now" ile almaya calisin, diger turlu sepete ekleyerek olmuyor. Tabi bunun icin buy now'in Italyanca, Fransizca ve Ispanyolcada ne anlama geldigine bakin ki yanlis yere tiklamayin :) Bir de urunu once fiyata bakmadan siparis verin, sonra pahali gelirse iptal edersiniz

• mamidenks M kullanıcısına yanıt

Kredi kartları ile olur yurtdışı alışveriş ve mail order yani posta açık olmalı. Para sizden dolar olarak çekilir bankanız bir miktar komisyon ile TL ye çevirip ekstrenize yansıtır

• tech_00 kullanıcısına yanıt

Ek olarak ekran kartının altındaki fanların ısı değerlerinin düşmesinde gerçekten etkili olduğunu düşünüyorum hocam

Isı düşük olunca yüksek mhz larda daha fazla geziniyor sanırım, uzman değilim ama nacizane yorumum

• 
Sayfa: önceki 21242125212621272128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.