Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bot ile ilgili ihtiyacı olan varsa buradan yararlanabilir, https://forum.donanimhaber.com/stock-tracker-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-rtx-3070-stok-arama-programi-turk-e-ticaret-siteleri--146943984

kendim 1 tane bile kart almadım, bu işe ayıracak şuan sadece nakit 100 bin tl den fazla param var merak etmeyin . bu fiyatlardan alacak kadar enayi değilim al-sat yapacak kadar ... değilim. haftalarca general purpose bilgisayarımda çalıştırdım. benden bu botu talep eden kişiler için tasarladım/güncellemiştim. istediğiniz bir link varsa pm yoluyla gönderin eklemesini yaparım. nasıl kurulup ayarlanacağını anlatan döküman mevcuttur.

şimdilik kart stoğa düşünce mail gönderiyor veya bilgisayarınızdan bildirim sesi geliyor. 1-click ordering için güncelleme yapmam gerekebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 16 Ocak 2021; 16:0:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Olkay1988

Ya bu stoka ne oldu ya gigabyte aorus vrya asus rog strix 3080 bulamadik ya

Aorus 3070, AmazonTR'de sık sık stoklara giriyor Listeme Ekle diyerek kontrol edip yüksek oranda yakalarsın.

Beklemek istemiyorsan Newegg'de 7300 TL idi galiba stok mevcut oradan da alabilirsin ama iadesi falan sıkıntılı bilgin olsun.

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Tamda ordan istanbula geliyotmu urun
  • quote:

Tamda ordan istanbula geliyotmu urun

Amazon gibi çalışır, vergiyi ürünle birlikte ödersin. Kapına kadar getirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Galakuro RTX 3070 alanlardan kaç lira yansıdı ekstrelere acaba? Özellikle dolar ekstresi olup yazanlar olursa sevinirim. Vision pahalı gelmeye başladı gözüme. Duruma göre iptal edip ona yönelebilirim tekrar.

82.775 Yen tutuyor toplam. çarpı 0.0717 çarpın.3 aşağı 5 yukarı bu.

5950 TL gibi bir rakam

Gelir yani diyorsun sikinti yasamayiz
  • lemartes kullanıcısına yanıt

Uzun süredir stok sorunları yaşanıyor, sistemlerinde sadece ekran kartı kalmış olanların asabi bir şekilde aceleleri olabilir tabi :)

• quote:

Gelir yani diyorsun sikinti yasamayiz

Gelir. Alan çok var TR'den. Ben çok tercih etmiyorum ancak 4 kere kullandım ve sorun yaşamadım.

• 10 dakika F5 yaptım düşmedi.

• zipcikti88 kullanıcısına yanıt

O zamlı hali. 77467yen idi toplam. Çoğu kişiyi banladılar ama gönderdikleri de oldu. Bankasına göre 5600TL civarına gelmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tm yakalarsam stok ordan bakayim ozaman vergi kargo ucreti ictemi hrsapliyor ve gonderim hizlimi
  • zipcikti88 kullanıcısına yanıt

77000 Yen idi ben aldığımda. Yükselmiş demek ki. Bir arkadaş dolar ekstreye normalden fazla yansıttığını söylkemişti. Benzer tecrübesi olan varsa vazgeçeceğim çünkü. Az bir fark değildi çünkü.

• quote:

Tm yakalarsam stok ordan bakayim ozaman vergi kargo ucreti ictemi hrsapliyor ve gonderim hizlimi

Hızlı gönderi ile yolluyorlar. UPS ya da DHL.

Vergi kargo her şeyi hesaplıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Merak ettiğim bir konu var Amazon iade edilen kullanılmış ürünleri HB gibi tekrar paketleyip sıfır diye satıyor mu?

Bütün Amazon mağazaları iade edilen ürünleri sıfır diye satıyor. com.tr, .de veya .com olması fark etmiyor. Özellikle yüksek fiyatlı elektronik ürünlerde bu durum sık yaşanıyor.

Ürünün kutusunda (kendi kutusunda, kargo kolisinde değil) "LPN" ile başlayan barkod varsa size iade ürün gönderilmiş demektir.

Tm hocam bi takip edim ins yakalarim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 16 Ocak 2021; 16:1:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

77000 Yen idi ben aldığımda. Yükselmiş demek ki. Bir arkadaş dolar ekstreye normalden fazla yansıttığını söylkemişti. Benzer tecrübesi olan varsa vazgeçeceğim çünkü. Az bir fark değildi çünkü.

Ekstreye farklı yansıdığını ben söylemiştim. İş bankasında yaşıyordum bu durumu. Provizyona çektiği miktar ile ekstreye düşen miktar birbirini tutmuyordu bilgin olsun. Bu durum 2,5 - 3 yıl önce böyleydi. Şuan nasıldır bilemiyorum. Bende 400-500 TL falan oynuyordu yüksek miktarda alışverişlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

10 dakika F5 yaptım düşmedi.

Normalde iptal edilen ürün bir iki dk içinde stoğa düşüyor ama satıcı Germany olunca farklı işliyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

bot ile ilgili ihtiyacı olan varsa buradan yararlanabilir, https://forum.donanimhaber.com/stock-tracker-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-rtx-3070-stok-arama-programi-turk-e-ticaret-siteleri--146943984

kendim 1 tane bile kart almadım, bu işe ayıracak şuan sadece nakit 100 bin tl den fazla param var merak etmeyin . bu fiyatlardan alacak kadar enayi değilim al-sat yapacak kadar ... değilim. haftalarca general purpose bilgisayarımda çalıştırdım. benden bu botu talep eden kişiler için tasarladım/güncellemiştim. istediğiniz bir link varsa pm yoluyla gönderin eklemesini yaparım. nasıl kurulup ayarlanacağını anlatan döküman mevcuttur.

şimdilik kart stoğa düşünce mail gönderiyor veya bilgisayarınızdan bildirim sesi geliyor. 1-click ordering için güncelleme yapmam gerekebilir..

Yardım edecek adam kendini belli ediyor zaten.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Fazla yansıma olayı şundan kaynaklı. Bankaların çakallığı. Çekim bekleyen işlemlerde yani provizyonda tutuyorlar tutabıldıklerı kadar. Kur yukselırse sayet yuksek fıyattan extrelendırıyorlar. Benım de basıma gelıyor. Aldığınızdaki ile extreye yansıyan bu yuzden tutmuyor... Şansınıza olduki kur düştü yükselmedi aldığınızdan daha düşükte yansıyabiliyor. Bu da sizin şanşınız. Düşük yansıma olayı bir kere oldu ben de. :D

• 
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.