Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galakurocular şu videoyu inceleyebilir.  

• Aaa bir ekran kartı için birbirinize girmeyin beyler kimse kimseyi yargılamasın sen alıp satıyorsun diye ayıp.

• Erdo4 kullanıcısına yanıt

Öyle malasef. Ben 6000-6500 arası çok 3070 görmüştüm bundan sadece 1 ay önce. Şimdi nasıl olur da bir anda mining bu kadar patlar ve fiyatlar bu denli uçar anlamıyorum. Ki o zaman dolar 7.80-8.00 arası dolanıyordu.

Ben mayısta düzeleceğini zannetmıyorum henüz. Benim korkum miningden dolayı yıl sonuna kadar bu olayın devam edeceği... İnşallah olmaz.

Pc yi kurmadım hersey kutusunda duruyor. 14 gun ıade hakları bıttı gıttı. Açıp kursam sorun cıksa TR de ki güzelim servis ağları ile boğuşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

bu forumda bu durumu anlayacak zekaya sahip insanlar yok maalesef adam hala daha şu teklif geldi bu teklife satıcam diye mesaj konuya, sonra bu fiyatlar nereye gidiyor diyorlar birde  diyecek birşey yok devlet mekanizmaları/ödenekler zaten bunun gibi adamların piyasada balon oluşturmasından dolayı dönüyor, su akar yolunu bulur tam iktidarın istediği piyasa oluşmuş durumda. aynısı borsa/ev/araba/döviz ve bilimum taşınmazlar içinde geçerli. kendi kendine bu hale getirdi piyasayı millet gülüyorum sadece..

Alıntıları Göster

İşin en komiği o zaten. Yeri geldiğinde kaç kere söyledik paso link atıp durmayın, al-satçı kişiler kovalıyor diye...

Sonra bi’ bakmışız ki bize de o damgayı vurma niyetinde olan kişiler ortaya çıkmış. Bi’ de bu kişiler yıllar önce daha yeni yeni sistem toplarken, ürün değişimi yaparken bizden tavsiye isteyen kişiler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vison 3070 alınır mı yoksa palit 3070 mi kovalamak gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karael10

Vison 3070 alınır mı yoksa palit 3070 mi kovalamak gerekir.

Giga'dan bu aralar uzak dur derim. Sorunları mevcut, henüz oturtamadılar.

• Benden bu kadar bırakıyorum artık kart kovalamayı. Ne kadar bot, script kullanan al satçı varsa hepsine selam olsun bol bol kulaklarını çınlatıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Erdo hocam tavsiyen varmı 3070 icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: karael10

Erdo hocam tavsiyen varmı 3070 icin

Palit, PNY olur bütçe dostu olarak.

Biraz daha iyi olsun dersen MSI, EVGA, ASUS tavsiye ederim.

2 fanlı çok önermem, 3 fanlı olursa daha iyi olur.

Sagol hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huux35

Benden bu kadar bırakıyorum artık kart kovalamayı. Ne kadar bot, script kullanan al satçı varsa hepsine selam olsun bol bol kulaklarını çınlatıyorum.

Al benden de o kadar :D... Yazılım bilirsin kodlarsın eyvallah. Hadi kimseyle paylaşmasın onada eyvallah. Buraya gelip niye aldığın kartları paylaşıp aaa bu kargoya çıkmış bu kadar, aa şu çıkmış bu kadar niye nispet atıyorsun anlamadım :D

• karael10 kullanıcısına yanıt

Alınır. Devir beğendiğini değil bulduğunu alma devri maalesef  

• quote:

Orijinalden alıntı: unlucky159

Al benden de o kadar :D... Yazılım bilirsin kodlarsın eyvallah. Hadi kimseyle paylaşmasın onada eyvallah. Buraya gelip niye aldığın kartları paylaşıp aaa bu kargoya çıkmış bu kadar, aa şu çıkmış bu kadar niye nispet atıyorsun anlamadım :D

Alıntıları Göster

Arkadaş egosunu bu şekilde tatmin ediyor heralde.

Kişi kendini biliyor atladı hemen :D Neden kıskanmayayım kart bekliyorum ve alamıyorum. Sen burda paylaşıyorsun ve amacına ulaşıyorsun tebrikler  

• Merak ettiğim bir konu var Amazon iade edilen kullanılmış ürünleri HB gibi tekrar paketleyip sıfır diye satıyor mu?

• 3070 vision yakaladim ama almadım. 6600 liraya denk geliyordu pahalı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Arkadaş egosunu bu şekilde tatmin ediyor heralde.

Alıntıları Göster

Tabiki evet  

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Merak ettiğim bir konu var Amazon iade edilen kullanılmış ürünleri HB gibi tekrar paketleyip sıfır diye satıyor mu?

Amazon Warehouse'a koyuyor, sıfır olarak satmıyor. İkinci el gibi paketi açılmış ibaresiyle ya da ne sorunu varsa o etiketle birlikte satıyor.

edit: yurtdışında böyle, AmazonTR'de nasıldır bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 16 Ocak 2021; 15:34:30 >
  • 0rka kullanıcısına yanıt

satıyor, amazon tr konusunda iade ürün gelen çok kişi var.

• 
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.