Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18431844184518461847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında zaten 700 USD MSRP dengi fiyata satsa bile kar ediyor olmalılar ama şu an bu kartlardan herhalde yekünde 3000TL gibi kar etmeden satmıyor firmalar. MSRP vs hikaye oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

@REDSTONE hocam white setup istiyordun sanırım.

• Yasal olarak firmalara karşı yapabileceğimiz bir şey var mıdır, belki daha önce başka bir sektörden tecrübeli olanlar vardır. Yoksa durumu kabullenip ona göre devam mı etmek gerekiyor. 10 gün içerisinde istediği gibi fiyatla oynayabiliyor firmalar bilemedim doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 13 Ocak 2021; 21:32:48 >
  • Japonya'da ne ararsan var maaşallah. Ne Amerika ne avrupa yarışabiliyor stoklarıyla.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Stok hiç bir üründe yok ki hocam. Ön satış yapıyorlar sadece olmayan ürünleri. Bazı ürünler 15 Ocak'ta stoklara girecek gözüküyor sadece. Diğerleri hiç yok.

• Arkadasin Cuma gunu QP'den 5500'e aldigi 3060Ti Ventus 3x bugun geldi kurulumunu da yaptik. Aslinda 1 hafta elinde bekletebilirdi ancak artik sabri da kalmadi, fiyatlarin dusecegi/stoklarin gelecegi de yok. Hic yoktan iyidir diyip buna da sukur diyor

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• end0plazmikretikulum kullanıcısına yanıt

almakla en iyisini yapmış

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt

3800x ile HP astro lite 750w 80+ gold psu almıştım.

Gözüm Warcry kasasında ama çohh para istiyorlar onada.

Yukarıda istek verdi o isteği ben söyleyeylim.

Dayanın daha ucuz zamanları göreceğizzzzz. Safları sık tutun...

Daya ucuza 3080 ler alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StamP0fRadiation -- 13 Ocak 2021; 22:48:1 >
  • sefakilic S kullanıcısına yanıt

Ben olsam satıcılar yerinde fiyatları düşürürsem ne olayım! Nasıl olsa alıyorlar, artırın. Çalsın sazlar, vur davulcu tokmağı, iyice şöyle dibine dibine..NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 13 Ocak 2021; 22:50:8 >
  • 9200'e de 3070 alıyorlarsa ben bu firmalarda suç bulmuyorum artık.

• Erdo4 kullanıcısına yanıt

Şimdi 9200 verenlerin hakkını yemeyelim, GPU ya değil ROG temasına ödediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harmonyt

Şimdi 9200 verenlerin hakkını yemeyelim, GPU ya değil ROG temasına ödediler.

Yemişim temasını. 1200 Lira tema parası mı olur arkadaş!

Bende henüz etiketi takmayacak kadar para kazanmıyorum lakin etiketi görmeyen arkadaşlar var. Benim gibi insanlara normal gelmiyor tabi.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefakilic

valla firmanın yetkilisi bana hatalı ilandı hiçbirini göndermedik iade edildi özür dilendi dedi.

Ben ofis için aldim hata filan yok kargo ya bile verdiler .Hatta oc olan modele kredi karti girdim odeme çekerken hata dedi direk oc olmayana döndüm aldim ve bitti.

• Felaket tellalı Mesut Çevik fiyatlar daha da artacak diye video atmış NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• bir alt serisi yurtdışı ürüne 8000tl istenebiliyorsa bu piyasada. abartılacak bir şey yok bence. hatta sonrasını düşündüğünüzde strix o fiyata çok daha mantıklı. birde ilerde satarken bu iki ürün arasında ki ikinci el fiyat farkını düşünün. 2 yıl sonrada olmayan stoklara oynamayacak piyasalar. yurtdışı kart TR de her daim sorundur.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Kaca geldi bu size
  • Olkay1988 kullanıcısına yanıt
    11270 tl şimdiki hesaba göre ama daha çekmedi stokta olmadığı için.
  • 
Sayfa: önceki 18431844184518461847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.