Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kutusundan çıkarsın güzelce koysun sonra geçince gümrükten tekrar kutusuna koyar . Hoş normalde hiç sorun olmaması lazım ek vergiye tabi bir ürün değil sonuçta.

• Alanların çoğu için para önemsiz yada çok acil ihtiyaç olduğunu düşünüyorum hocam. Zaten kartların yüzde 70 80 ini miningciler kapatıyordur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmGMD -- 7 Ocak 2021; 14:14:22 >
  • uckaktm kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, 10850k ile kullanıyorum 5.0ghz 1.26v ile oyun içi 45-50 civarında bu arada soğutucu h150i elite capellix

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt

Hocam. HP Reverb G2 + Index Controllers + Basestations 2.0 aldırdım. Onları ayrı bir valizde getirecek zaten. Aslında ekran kartı da aldırırdım fakat kart yok :D Kutu da yer kaplayacak sığacak mı vs. de var :P

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Kutular bu :D

• Gold Man kullanıcısına yanıt
    10k ya incehesap geçen cuma XFX in referans kartını sattı
  • melek12345x kullanıcısına yanıt

Biraz dikkat çekebilir hocam :D :D Hayırlı olsun şimdiden :)

• Pozalba P kullanıcısına yanıt
    Ah be yetisemedim demek
  • frozensoul kullanıcısına yanıt

Amazon TR ürün Almanya'dan gelecek bile olsa ücreti hemen çekiyor zaten. İşimi sağlama alıyor :)

• WmGMD W kullanıcısına yanıt

evet :D NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• imparator632 kullanıcısına yanıt

umarım istediğiniz kartı bulursunuz hocam. 3060Ti kartlara bile 7K fiyatları konuşulmaya başlandı. Tek zam yapan Asus olmayacaktır.

10.5 du hocam
    Yanlış Bilgi vermiş olmayayım

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Pozalba P kullanıcısına yanıt
    Sizce tekrar girermi rtx 3080 le farkları ne olur?
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, h150i pro xt den geçiş yaptım görsellik haricinde bir fark görmedim desem yeridir performansta, ikiside coolit pompaya sahip ürünlerdi. Capellixin görsellik dışındaki bir artısı commander pro sahibi olmayanlar için commander core kontrolcü ile gelmesi diyebilirim. Mevcut soğutucunuzu hiç kullanmadım çevremde de sahip olan yok maalesef. Benimde aklımı z73 çeliyor bu araNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Kağıt üzerinde 3090 nin rakibi
    3080 den iyidir muhakkak
    Son 1 haftada piyasa allak bullak oldu tekrardan o fiyatlarda satılması bence imkansız
    Satılsa dahi çok az stoklu olacaktır
  • oup59 kullanıcısına yanıt

Ekran kartı da hayal. Yıllarca 2080s ye mahkum kaldık gene :D 4k lık çözünürlüklere elveda biraz daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

Teşekkürler, h150i pro xt den geçiş yaptım görsellik haricinde bir fark görmedim desem yeridir performansta, ikiside coolit pompaya sahip ürünlerdi. Capellixin görsellik dışındaki bir artısı commander pro sahibi olmayanlar için commander core kontrolcü ile gelmesi diyebilirim. Mevcut soğutucunuzu hiç kullanmadım çevremde de sahip olan yok maalesef. Benimde aklımı z73 çeliyor bu ara 

Capellix serisini kullanan genelde pompa sesinden şikayetçi. Bu yüzden eski seriye dönen oldukça fazla kişi var. Corsair forumlarda araştırabilirsiniz.

• s1Lv3r S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, Corsair ekran işine girmediği için onu almadım zaten, nzxt süper de, fiyatı da o şekil, zaten trye getirmiyorlar oradan da şansımız yok, aorus ile devam o zaman

• Vay arkadaş bunlar nasi fiyatlar. Resmen 1 gunle yirttim
  • Lenneth- kullanıcısına yanıt

Öyle hocam, köleliğe doğru gidiyoruz. Bir tane elektrik devresi satın alamıyoruz

• 
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.