Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende aynı sebepten corsaire geçerim geçersem, icue yazılımı da sıcaklık gösterir, bir ekran için ekosistemi bozmak çok doğru gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pozalba P kullanıcısına yanıt
    Stoklayacak o zaman. Dun bana yarin stoga geliyo dedi. Qp guzel firmadir hep uygun satti o bile boyle yapiyosa yandik
  • Millet kart kaçırırım diyerek satın alıyor bu da stokların azalmasına kalan kartların fiyatların artmasına sebep oluyor.

Son satılan kartı fiyatı neysen ondan giriş yapıyorlar, bakıyorlar gene satıyor bu sefer biraz daha yüksek fiyata koyuyorlar.

Panikleyen alıcı saldırıyor gene ve böyle devam ediyor fiyat artışı bu sebeple.

• Lenneth- kullanıcısına yanıt
    Saat 15.00 ı geçti halen stoğa gelen tek bir kart yok
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

Kahretsin yine mi minning belası. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• QP bana stok tarihi belli değil dedi sabah.

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Ellerinde suan kartlar stoga koymuyolar
    Niye koymasın hocam
    İstediği fiyatı yazsın zaten satacak anında
  • Son 1 ayda %100 yükselmeler oldu , kar 2 x oldu kripto parada ...
    Bilmem belkide el altindan satildi bile.
    Elinde olmasa bana telde yarin 12 de takip edin kartlari stoga koyucaz niye desin ki. Fiyat bile sordum yarin gorursunuz asus zammini yansiticaz dedi.

Elinde olmasa boyle konusmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenneth- -- 7 Ocak 2021; 15:20:0 >
  • 6-6,5 a satılan 3070 10k olmuş NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Şuan elinde kart olan firmalar ( itopya - sinerji )
    Kartları sadece sistem toplanması halinde satıyor tek satış yapmıyor
    QP de bunu uygulayacak anlaşılan

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    Artik amazon disinda tuketici dostu sitede kalmadi vallahi. Hep overdim halbuki qp yi.
    Fiyatlarida hep uygun koymustu son zamanda, 5400 3060 gaming x trio 4700 3060ti ventus falan satti gecen pazartesi.

Kim kimi operse artik su ortamda ona dondu iyice
  • 10bin tl ye 3070 ahashahahhahahaha olum şaka mısınız siz almayın aga almayın şu fiyatlardan artık.

• Minningçiler yeter artık salın şu kartları piyasanın içinden geçtiniz ya. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] Ulan olumlu giden hiçbirşey yok. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Sadece miningciler değil bu işin içinde çıkarcılar da girdi artık, ne zaman satamazlar bu çöpleri o fiyatlara , işte o zaman adam olmaya başlarlar, tabii bu kısa vade de zor gözüküyor, önce dünyanın doyması lazım kartlara ki şuan durum öyle değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hepsiburada bu süreçte, amazon gibi satıcısının kendisinin olduğu ürünlerde gerçekten amazonla yarışır, uygun fiyatlı ürünler sattı, onu da unutmayalım.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

en kötü 3060ti ekran kartı 6.5 olmuş en kötüsü en dip model

• Haydi forumdaşlar "kart" duasına, belki tutar!NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] Safları sıklaştıralım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 7 Ocak 2021; 15:36:10 >
  • QP yavaş yavaş açıyor stokları 3070 dual oc olmayan model 7.600tl yine fazla a..

• 
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.