Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam, dün akşam 22 gibi aldığım ekran kartını bugün kargoya verdi gamegaraj.com pandemi için hafta sonu alamayacağım ama kargoya verme hızları beni mutlu etti. Sizle paylaşayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyMonkey

Bu mesaj silindi.

Kart çok ısınıyor demedim, 3070 e göre daha çok ısınıyor dedim. Ayrıca kullandım o kartı biraz zorlayınca 75 leri buluyor. Kullandınız mı hocam kartı da bana bilirkişi gibi yazıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 4 Aralık 2020; 10:13:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

evet kullandığım kartları saymamı ister misiniz ? palit rtx 3080 gaming pro oc , inno3d ichiil 4x bu iki kartı kullandım. kullanmış olmam beni bilirkişi değil fikir sahibi yapıyor hocam.

• quote:

evet kullandığım kartları saymamı ister misiniz ? palit rtx 3080 gaming pro oc , inno3d ichiil 4x bu iki kartı kullandım. kullanmış olmam beni bilirkişi değil fikir sahibi yapıyor hocam.

Tamam bende kullandım. Benim kullanim senaryoma göre kart 75 dereceleri buluyordu. Uzun oyun sürelerinde 77 lere kadar çıktım. Kimi oyunlarda 70 derecede gördüm. Burda kullanilan sistem, çözünürlük, kasa ici hava akımı, hatta oynanan oyun gibi bir çok etmen giriyor. Sizde daha düşükse ne mutlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 4 Aralık 2020; 10:21:49 >
  • Arkadaşlar merhaba,

3070 için aşağıdaki karta bu rakam fazla mı olur? 9 taksit yaptırmayı düşündüğüm için bunu atıyorum. Yoksa n11 ve trendyol'da az daha uyguna var rakam olarak.

https://www.hepsiburada.com/palit-nvidia-geforce-rtx3070-gaming-pro-oc-8gb-256bit-dx12-pci-e-4-0-gddr6-ekran-karti-p-HBV00000ZOYT2

• burki_rock kullanıcısına yanıt

hocam biraz beklersen aynı fiyatlara gigabyte aorus rtx 3070 bulabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Arkadaşlar merhaba,

3070 için aşağıdaki karta bu rakam fazla mı olur? 9 taksit yaptırmayı düşündüğüm için bunu atıyorum. Yoksa n11 ve trendyol'da az daha uyguna var rakam olarak.

https://www.hepsiburada.com/palit-nvidia-geforce-rtx3070-gaming-pro-oc-8gb-256bit-dx12-pci-e-4-0-gddr6-ekran-karti-p-HBV00000ZOYT2

Sen bu gidişle 3080 alırsın haberin olsun :) 6500'lere düştü bu kart. Eder mi bu para, kullananlar bilir ama kampanya, indirim falan olsa iyi olurdu. 11.11'de 700 TL kuponla 6300'e falan alınabiliyordu.

• lemartes kullanıcısına yanıt

Hocam o zaman sizi 3090 aorus xtreme falan paklar -.-

• quote:

Orijinalden alıntı: ScH911

Sen bu gidişle 3080 alırsın haberin olsun :) 6500'lere düştü bu kart. Eder mi bu para, kullananlar bilir ama kampanya, indirim falan olsa iyi olurdu. 11.11'de 700 TL kuponla 6300'e falan alınabiliyordu.

Alıntıları Göster

Hahahahaa yok onu anakart ve işlemci kaldırmaz :)

Valla stokların böyle sıkıntılı olması problem oldu. Yoksa MSI istiyordum.

• quote:

hocam biraz beklersen aynı fiyatlara gigabyte aorus rtx 3070 bulabilirsin

7000+ fiyatlarda idi bu kart. Pek 7000 altına inmez gibi geliyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

7000+ fiyatlarda idi bu kart. Pek 7000 altına inmez gibi geliyor :/

Alıntıları Göster

Valla hocam ben 3.5 haftadır her gün kart bakıyorum, ben de 3070 palit istiyordum başta, ama bu kart 1 kere bile stok sıkıntısı çekmeden 6899₺'ye satılıyordu baktığımdan beri. Önerim 3060ti'a bakman, gamegarajda 5000 lira altına bulunabiliyor.

• Itopyadan gigabyte vision 3080 oc aldim bakalim palit ile de karsilastiracagim. Garip olan 2 tane 8 pin girisi var gigabyte da palitte 3 tane ...enteresan geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Itopyadan gigabyte vision 3080 oc aldim bakalim palit ile de karsilastiracagim. Garip olan 2 tane 8 pin girisi var gigabyte da palitte 3 tane ...enteresan geldi

Ayıptır sorması, ne kadara almıştın hocam?

• taskiraan kullanıcısına yanıt

Hocam, 3 gündür bu forumda yatıp kalkıyorum :) Dün çift fanlı Palit 3060 ti için siparişi girip son anda vazgeçtim. Soğutma sorunu vs. yaşamak istemediğim için 3 fanlı model bakıyorum özellikle. 3060 ti veya 3070 alacak gibiyim ama hangi marka-model olacak bilmiyorum. Stok vs. bekleye bekleye takip ediyorum şuan. Aslında 5500 TL üzerinde 3060ti, 6500 TL üzerinde de 3070'e para vermek istemiyorum.

• taskiraan kullanıcısına yanıt
    Hocam dun helsiburada da tuf vardi onu dusuneyim derken kacirdim 9600 du o. Bunu 9700 e aldim. Yorumlari cok iyi olunca 10 un altinda bunu alayim dedim. 1 ay once de palit gamerock 3080 oc almistim onu da 9000 gibi birseye almistim. (Piyasa bilgisi amacli yaziyorum)
  • Beyler acil yardim 2k 144hz monitorum var 3060ti mi alayim yoksa 3070 mi alayim hangisi daha iyi benim icin? Rekabetci hic bir oyun oynamiyorum pubg vs sadece evde bazen zevk aldigim oyunlari oynuyorum ama tercigim ultra ayarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Kart çok ısınıyor demedim, 3070 e göre daha çok ısınıyor dedim. Ayrıca kullandım o kartı biraz zorlayınca 75 leri buluyor. Kullandınız mı hocam kartı da bana bilirkişi gibi yazıyorsunuz?

Alıntıları Göster

Bakma üstad sen o arkadaşın yazdıklarına Inno tavsiyesi yüzünden başka arkadaşlarında başını yakıyor.

Sonra onun tavsiyesiyle inno3d 3080 alıp 85derecelere çıkan kart için forumdaşlar "püfür püfür" kasaya ihtiyaç duyuyor :)

https://forum.donanimhaber.com/pufur-pufur-kasa-onerisi--146683600#146702620

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan666

Beyler,

Yeni driverlarla;

Nvidia ayarlarda Maksimum FPS "1" default seçili olduğu için 3DMARK çakıyor.

Limitsiz yapınca sıkıntı yok.

Performans değişimi gözlemlemedim genel olarak.

Palit gaming pro yeni bios ile;

Güzel olan FPS kıpraşıp durmuyor. Daha stabil. Bu açıdan hoşuma gitti.

Sonuç: Gaming pro yeni bios + driver kullanacağım

Hocam ben dün yeni driver'a geçtikten sonra 3DMark'ın tüm benchmarklarını yaptım neredeyse hiç çakılma falan olmadı. Bir de mhz daha stabil demişsiniz. Kartı default olarak mı oc'lu mu kullanıyorsunuz, ortalama kaç mhzz görüyor?

• 
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.