Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

O poşeti, bandı yapması zor değil. Amazon Almanya’dan ekran kartı aldım. Kutudaki bant, statik poşet vs sıfırdı, ben açtım. Kartın pinlerinde kullanım izleri yani çizik vardı. Kart sorunsuz olduğu için iade etmedim. Ama benim gibi düşünmeyecek binlerce insan vardır.

fabrikada kalite kontrol testlerinde kartı takıp çalıştırıyorlar, o izler orada oluşmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

teste dedicated vram 6500 lerde

allocated vram 7700 görnünüyor

Tekrar yazayim oyleyse. Videoda bahsedilen ve 12gb vram gerektirecek denilen 4k texture ve ray tracing oyuna daha eklenmedi. Su an bir yorum yapmamiz zor bu sebeple.

• lemartes kullanıcısına yanıt

yok ben dediğine anladım lakin o haber pek inandırıcı gelmedi nasıl bir paket ki extradan 6 daha isticek

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

hocam birincisi sakın müşteri hizmetlerini ciddiye alma... hele hele TR müşteri hizmetleriyle konuştuysan hiç ciddiye alma... chatteki MH'leri hiçbir halt bilmiyor çünkü... belirli masalları var onları anlatıyorlar.

ikincisi amazon.co.uk'den xc3 , amazon.fr'den strix siparişi verdim ikisini de iptal ettiler. bir arkadaşımız .de'den benimle aynı gün ftw3 ultra almıştı, o siparişi de kafalarına göre iptal ettiler. yine aynı şekilde .de'den ftw ultra sipariş verip başka iptal edilen arkadaşımız da oldu. haaa... siparişi gelenler de oldu o ayrı konu...

yani amazondan sipariş verdim iptal olmaz diye bir şey yok maalesef.

ama bu kadar beklettiler herhalde iptal etmezler bence de... fakat bir garantisi yok, iptal de edebilirler ve hiçbir şey yapamayız, anlatmaya çalıştığım bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Kasım 2020; 22:17:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

hocam birincisi sakın müşteri hizmetlerini ciddiye alma... hele hele TR müşteri hizmetleriyle konuştuysan hiç ciddiye alma... chatteki MH'leri hiçbir halt bilmiyor çünkü... belirli masalları var onları anlatıyorlar.

ikincisi amazon.co.uk'den xc3 , amazon.fr'den strix siparişi verdim ikisini de iptal ettiler. bir arkadaşımız .de'den benimle aynı gün ftw3 ultra almıştı, o siparişi de kafalarına göre iptal ettiler. yine aynı şekilde .de'den ftw ultra sipariş verip başka iptal edilen arkadaşımız da oldu. haaa... siparişi gelenler de oldu o ayrı konu...

ama bu kadar beklettiler herhalde iptal etmezler bence de... fakat bir garantisi yok, iptal de edebilirler ve hiçbir şey yapamayız, anlatmaya çalıştığım bu...

Evet dediğiniz gibi bir iptal söz konusu ama ben bunları kafalarına göre yaptıklarını düşünmüyorum. Şöyle ki ben 3070 almayı düşünüyorum 1 stok var ve ben aynı zamanda anakart ssd ve ramleri amazonde den alıyorum sende sadece ekran kartı alıyorsun. Amazon ne yapıyor ürünü bana yolluyor. Bence tamamen olay bu şekil işliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

yok hocam iptal ediceklerini düşünmüyorum ısrarla girip sordum iptal olursa bu fiyattan size sağlıyacağız bu ürünü dediler

Alıntıları Göster

hocam moralinizi bozmak istemem ama iptal edilenler oluyor bilginiz olsun.

amazon bu konuda sabıkalıdır gönderemedikleri ürünleri iptal edebiliyorlar.

ve buradaki arkadaşlarımın dedikleri gibi müşteri hizmetlerine güvenmeyiniz. bugün öyle birşey olmaz kesinlikle derler yarın malesef yapamıyoruz derler daha önce çok başımıza gelmiş şeyler bunlar.

sizinle birlikte 3-5 kişi kalmış sanırım böyle gelmeyen çok garip gerçekten.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    29 Ekimde xc3 black sipariş ettim 1 hafta felan önce iptal oldu sonra araştırdım redditte aynı tarihte ultra ve black sipariş edenlerin yorumlarını okudum onların hepsini iptal etmişler forumda o tarihte alıp iptal edilmemiş olanlar var hala. Avrupa'daki adamı iptal edipte TR dekileri bırakacak halleri yok ya bu olay büyük ihtimal şu nedenle oluyor şimdi Tr ye tahmini varış süresi oluyor 11 Kasım Avrupa'ya oluyor 2 3 gün sonrası ve o siparişlere daha erken müdahale ediliyor bizimkilerde daha tahmini teslim tarihi gelmediği için kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

benimde çok başıma geldi hocam böyle direk iptal edilmeler falan şaşılacak bir şey değil amazon için.

özellikle amazon de/it/fr/uk çok yapıyor iptal işlerini.

yarın bir bakmışsın siparişin iptal olmuş...

• Yine bir kez daha fikir olmadan bilgi olma şenlikleri başlamış, hoş bulduk.

fr'den Strix'lerin hepsi iptal edildi.

.co.uk'tran TUF 'lar gönderildi, banka sorun çıkardıysa ama güncellemenize izin verilmedi iptal edildi.

.de'den FTW3'ler ilk günlerde iptal edilmediyse edilmedi. Herkes 17'sinde sipariş verdi. Zaten 17sindeki siparişler mevcut siparişlerin 95%i falan tüm dünyada; onlar bitince rahatlayacağız. Sipariş sırasına göre geldikçe gönderiyorlar yeni sipariş açmıyorlar ftw3 ultralar için.

Ben dahil arkadaşlara geldi mesela son seferde birkaç hafta önce. Tabii ben sattım, 3% daha performans için 30% daha fazla para vermenin çok da mantıklı olmadığına karar verdim. Ama gelecek, rahat olun.

• Aguen A kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    ".de'den FTW3'ler ilk günlerde iptal edilmediyse edilmedi. "

hayır, yanlış bilgi...

siparişi geçtikten yaklaşık 1 ay sonra iptal olan tanıdığım 2 kişi var. çağırayım mı buraya ister misin?

kim bilgi sahibi değilmiş görelim mi?

ayrıca o cümleyi de yanlış yazmışsın zaten...

"bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak" denir ona... yani senin gibi...

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Ha bu arada başka FTW için başka sipariş açmıyorlar demişsin... Tabii ki o da yanlış... Aşağıyı bi incele bakalım 17 eylünden sonra sipariş açmışlar mı? yani yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun:

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Kasım 2020; 23:7:18 >

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Bu ayın 1 indeydi bin küsür eurodan tekrar satışa koymuştu amazon.de o gün arkadaşımın 17 eylül siparişi iptal edilmişti. Haklısınız yani bu konuda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

evet, biliyorum kafalarına göre 1 ay sonra iptal ettiler bazı siparişleri...

ama işte bazı arkadaşlar her şeyi çok bildiklerini sanıyorlar.

• quote:

Alıntı

metni:
    ".de'den FTW3'ler ilk günlerde iptal edilmediyse edilmedi. "

hayır, yanlış bilgi...

siparişi geçtikten yaklaşık 1 ay sonra iptal olan tanıdığım 2 kişi var. çağırayım mı buraya ister misin?

kim bilgi sahibi değilmiş görelim mi?

ayrıca o cümleyi de yanlış yazmışsın zaten...

"bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak" denir ona... yani senin gibi...

Ha bu arada başka FTW için başka sipariş açmıyorlar demişsin... Tabii ki o da yanlış... Aşağıyı bi incele bakalım 17 eylünden sonra sipariş açmışlar mı? yani yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun:

Bu 3080lerin olduğu trackeri nerden buldun site mi bu ?

• quote:

3070 için olan bildiğiniz var mı acaba ?

• quote:

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.