Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar paylaşıldımı bilmiyorum. konu cok karıstı.

https://videocardz.com/newz/msi-geforce-rtx-3080-suprim-x-pictured

MSI ın bu serideki konumlandırmasında yeni ekledigi premium kartı.

• Pazartesi stok geleceğinin whatsapp konuşması atılmıştı bir ara, asılsız ihbar mı?

• Paister P kullanıcısına yanıt

"Merhaba bize verilen zamanı geçti ve henüz Türkiye’ye gelmedi ürünler takipteyiz. Henüz hiçbiryerde satışı yok. İptal edebilir veya bekleyebilirsiniz."

Yeni gelen mesaj böyle.

• Artık elimi ısıracağım sinirden yeni işlemciler çıkacak daha kart yok piyasada hani madem çıkaramayacaksın koskoca Nvidia'sın sen 17 eylül deme sebebin ne bir B planın yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

İlk gün bu kart 7600 tl ye satıldı :)

Alıntıları Göster

O fiyatlar yalan oldu hocam. 8.5k altına 3080 kart satılmaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everesee -- 2 Kasım 2020; 11:58:17 >
  • Gedikpasha G kullanıcısına yanıt

Kartlar ucuza gitti diye iptal etmenizi beklerler sonra 10binden koyarlar🙂 siteye koyduklarında 3 gün diyordu ama bu kadar gecikmesi saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • everesee E kullanıcısına yanıt

O fiyat bile olmayacak kesin çünkü az önce gamegaraj ile görüştüğümde 8400 küsür yazan fiyatın eski kur üzerinden olduğunu ve fiyatın değişeceğini söylediler. 9000 üstü kesin artık.

• lemartes kullanıcısına yanıt

3 slot gibi sanki.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt

13k dan ucuza almış olursunuz rog 3080 oc var çünkü içinde.Ha parçaları ne kadar sürede satarsınız bilemem birde incehesaptan ofis için istediğim hazır sistem 10 küsür güne kargoya verilmişti sormak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

13k dan ucuza almış olursunuz rog 3080 oc var çünkü içinde.Ha parçaları ne kadar sürede satarsınız bilemem birde incehesaptan ofis için istediğim hazır sistem 10 küsür güne kargoya verilmişti sormak lazım.

İçinde rog strix 3080 oc olduğu kesin mi peki? Başka kart itelemesinler :)

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla durum şöyle; Jumbum, Palit distrübütörü olan EKSA firmasından kartları satın alıyor.

22 Ekim tarihinde satın aldım ben. Eksa muhtemelen Jumbum'a bu hafta veya haftaya kartlar elimize gelecek dedi. Jumbumda onların sözüne istinaden 2-4 gün arası kartlar gelecek dedi.

Eksa ile görüştüğümde Jumbuma kartlar ayrılmış 26 Ekim haftası yükleme olarak gözüküyor sistemde fakat güncel olarak sistemde kartlar şuan yolda gözüküyor, aksilik olmazsa kartlar 9 Kasım haftası gelecek görünüyor dedi.

Jumbumda Eksa'ya kartları rezerve ettirdiği için Eksa'ya gelecek olan kart girişini bekliyor. Muhtemelen haftaya kartlar gelmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gedikpasha -- 2 Kasım 2020; 12:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: everesee

O fiyatlar yalan oldu hocam. 8.5k altına 3080 kart satılmaz artık.

Alıntıları Göster

O Allah'ın emri.

İnşallah sorunsuz teslim alırsınız kartları, ödemeyi erken almaları bi yandan iyi oldu kur farkı yemedi kartlar.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Gamerock OC yi 8500 liraya satın aldım. Şimdi iptal etsem alabileceğim alternatif stok yok yine bekleyeceğim.

Kaldı ki 3070 fiyatları bile benim satın aldığım 3080 Gamerock OC fiyatlarına yaklaşıyor. Beklemek en mantıklısı şuan.

Kısa zamanda alırsınız inşallah.

• GTX 1080'im vardı yeni nesil kartlar geliyor diye sattık. 2 Aydır stok sorunu yüzüne kasaya boş boş bakıyoruz. En son apu işlemci alıp oynadığım vakti kitap okumaya ayıracağım. Kendimi bitirdim ha geldi ha gelecek diye. İnsafsız satış politikaları da ayrı bir saçmalık zaten. Kartların fiyatını { 2*kur*[500,700] } formülü ile hesaplar olduk. Bari kendime iyilik yapıp fayda veren işlerle uğraşacağım.

eşdeğeri 11 ve üzeri fiyatlarda stok da yok zaten en iyi seçenek o.

• Harmonyt kullanıcısına yanıt

Öyle hocam bende 2080'ni sattım. Arkadaşım sistemini sattığı için emanet 5700xt yi kullanıyorum. Dünde 3600 işlemcimi sattım. 5600X umarım 10 kasıma kadar gelir. 300 dolardan Kdv dahil 2970 yapıyor.

3200 civarından satışa sunulur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gedikpasha -- 2 Kasım 2020; 12:21:49 >
  • Bende radeon HD 6670 kartımı satayım bari, yeni kartlar geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gedikpasha

Öyle hocam bende 2080'ni sattım. Arkadaşım sistemini sattığı için emanet 5700xt yi kullanıyorum. Dünde 3600 işlemcimi sattım. 5600X umarım 10 kasıma kadar gelir. 300 dolardan Kdv dahil 2970 yapıyor.

3200 civarından satışa sunulur diye tahmin ediyorum.

Gümrük bayi karı vs bunlarıda eklemeniz lazım. 4000 altına çıkarsa öpüpte başınıza koyun derim. Hayal gibi 3200 tl.

• 
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.