Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bluelife27 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/NVIDIAGeForce/status/1032998465524183040?s=20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf5 rt on off videosunu izledim bana mp de extra bisey katacagini sanmiyorum.Hatta eksisi var.

Misal ornek vereyim: Gunesli bir dis mekandasin ve evin icine camdan bakiyorsun kimse var mi diye ama evin ici karanlik oldugundan camin yuzeyi dis mekanin goruntusunu yansitiyor ve icerideki adami goremiyorsun.Cunku aydinlik bir yerdeysen karanlik bir yere bakarsan goremezsin.Alsana eksi bir ozellik.Direk olarak rt kapatma sebebi.

Cok fazla isik oyunlari goz alir ve dikkatini dagitir oyuncunun.O yuzden mp oyunlarda prolar detay acmazlar hatta kisarlar.Bf1 deki parlamalar gozumu aldigi icin alayini kapattim ve daha iyi oynamaya baslamistim.Bunuda pro birinden ogrenmistim.

Rt sadece singleda isime yarar ama bu performans ile olacaksa eksik kalsin...

• vamp kullanıcısına yanıt
    Oyunlardaki modellemeler sırıtıyor zaten. Ana karakter iyi, süper. Diğer karakterlerde aynı kaliteyi geçtim, çeyreği bile yok. Sene 2018, karakterlerde kutu kenarı gibi çıkıntılar var, kıyafetler üstlerinde modellenmiş, hiç bir canlılığı, gerçekçiliği yok. Her tarafından ayrı buglar çıkıyor zaten. Yerler çok kötü, duvarlar çok kötü, çevredeki nesneler çok kötü kalitede. Ana karakter harici yüksek çözünürlükte kaplama yok, bu mu 4K kalitesi? Telefonlar bile aynı görsel kalitede karakter gösteriyor artık. Işıklandırma, AA ve işlemciye yük bindiren şeyler harici telefon oyunlarından bir farkları kalmadı. Dediğiniz gibi Crysis gerçek bir pc oyunuydu, belki de sonuncusuydu. Çevreyle etkileşim olsun, grafikler olsun, atmosferi olsun gerçekten iyiydi. Ayrıca bildiğim kadarıyla RT benzeri (veya biraz modifiye edilmiş bir çeşit RT) bir teknolojiye de sahipti. GTA IV'teki fizikler ve çevreyle etkileşim de GTA V'te yok.

• theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    2014ten kalma texture ve isiklandirmayla. Vasat ustu. Orta kalite bile degil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Far Cry 5'te kullanılan Dunia Engine, CryEngine'in Ubisoft tarafından bir miktar modifiye edilmiş hali. Grafikler kötü değil Far Cry 5'te, AI zayıf olsa da güzeldi yani. Ama daha iyisi olur muydu? Olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E2A3DE6D -- 24 Ağustos 2018; 18:25:8 >
  • Ya o degilde daha vatana 2080ti asusun strix,gigabyte aurus kartlari gelmedi onlar gelince 13k tl olmasin sakin fiyatlari

Bide dolar 7tl olursa hah iste o zaman cumbus var

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Ya o degilde daha vatana 2080ti asusun strix,gigabyte aurus kartlari gelmedi onlar gelince 13k tl olmasin sakin fiyatlari

Bide dolar 7tl olursa hah iste o zaman cumbus var
    Ben trio varken strix almam hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorma w3 bittiğinden beri oyun oynayamıyorum acısı geçmiyor. Nvidia ne zaman performans harici bir içerikte odaklanırsa bilin ki elde başka bir şey yoktur.
  • Oyuncular Grafik sektorundeki realiteyi unutmus. Herkes crysis zamaninin guzelligini konusur durur. Bunun icin bir adim atiliyor ama goruldugu uzere herkes kostek. Kimse rtx kart almak zorunda degil. Kostek olmasinlar yeter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Orasi kesin oyle zaten.Ama asus bu fiyati yapistirir

1622dolardan dual satisa konulduysa 1700dolar strix kesin.bide %18 bide 7tl nurtopu gibi 14k tl

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Ben trio varken strix almam hocam :)

Alıntıları Göster
    1080ti larda strix de trio da kullandim.strix net 10derece daha serin calisiyor benzer fan sesi cikacak ayarlarda.strixteki sogutma hicbir Ti da yok.

• Umarım dolar daha da artmaz 6ya razı olur olduk şaka gibi. Gerçekten büyük bir şaka bu.

• Konu popülere girince bakayım dedim. En son gtx970 almıştım 1250 den, şimdi bakıyorum da kredi çekip ekran katı alacak duruma gelmişiz. Üstüne birde rekabet olmayınca durum giderek kötüleşiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Konu popülere girince bakayım dedim. En son gtx970 almıştım 1250 den, şimdi bakıyorum da kredi çekip ekran katı alacak duruma gelmişiz. Üstüne birde rekabet olmayınca durum giderek kötüleşiyor.
    Hocam malesef durum bu. Ekran kartı almak isteyen ve Türkiye’de yaşayan biri bu rakamları vermek zorunda. Bir de bazıları 3.dünya ülkesi değiliz yazmış ben onu çok komik buluyorum en kralından 3.dünya ülkesiyiz biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

İşte gene düzgün yazılmış olması gereken bir metin daha
    +1
    Düzenlendi.

Biraz acele yazmıştım.Anlaşılma sorunu oldu ise afbuyurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

1080ti larda strix de trio da kullandim.strix net 10derece daha serin calisiyor benzer fan sesi cikacak ayarlarda.strixteki sogutma hicbir Ti da yok.

Alıntıları Göster
    Okadar fark olduğunu bilmiyordum hocam gerçi ben trio bile alamam kasa mini itx :) FE den başka şansım yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker ali

Millet bu paraları nerden buluyor hocam dolar 6 iken mağazayı doldurmuşlar?

Alıntıları Göster
    Yağmacı bir millet olduğumuz için henüz kur farkı yansımayan ürünleri kapış kapış alıyorlar.

Bir kaç ay kullanıp yüksek fiyata satar alanların çoğu

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Okadar fark olduğunu bilmiyordum hocam gerçi ben trio bile alamam kasa mini itx :) FE den başka şansım yok

Alıntıları Göster
    Mining yaptığım için çelitli markaları kullanma şansım oldu ,Bende msi 1080 var gaming modeli asus strix 1080 var evga var.

Soğutma konusunda asus en iyisi. Kafadan 10 derece farkla çalışıyor.

10 serisinde en başarılısı asustu zaten ama 20 serisinin testlerini görmek lazım.

Evga’nın da soğutması baya iyi , msilar görüğüm kadarıyla soğutma konusunda en başarısız kartlar.

• Fazla mal göz çıkarmaz hesabı ray tracing ve yapay zeka tensör çekirdekleri tabii ki güzel ama Nvidia rakipsizliğin verdiği rahatlıkla 20xx serisinde performans olarak önceki serilerdeki yaptığı performans sıçramasını yapmadı. Ki haklılar da Nvidia'nın yerinde ben de olsam rakibim yokken neden son kullanıcıya bedavadan performans artışı vereyim? Alın size 2070 gücü de 1080 gücünde, alın size 2080 gücü de 1080 ti gücünde, alın size 2080 ti gücü de 1080 ti + %20. Daya gitsin son kullanıcıya. E adamlar haklı kardeşim tabiki gıdım gıdım verecek sana performans artışı seriler arasında, rekabet etmesi gereken bir rakibi mi var? Hayır yok. Senelerce Intel'in yaptığını bu kez Nvidia yapacak. AMD bu konu da esas suçludur, CPU konusunda Intel'i köşeye sıkıştırıp da GPU konusunda meydanı Nvidia'ya bırakmakla büyük ayıp etti son kullanıcıya. Adamlar GPU bölümüne ayırdığı arge'yi bile kısmış siz neden bahsediyorsunuz? Emin olun Nvidia, Intel neyse AMD de aynısı, son kullanıcı ve oyuncu kitlesi zerre umurlarında değil, hepsi yaptığı kara bakar. 1070 ve üstü kartı olan arkadaşların 20xx serisine geçmek için hiçbir sebebi yoktur, sadece benim gibi 1060 ve altı kart sahibi olanlar, Black Friday'da falan uygun fiyatlı düşürebilirse düşünmeleri mantıklı olur o kadar. Ki ben bile 7 nm'yi bekleme taraftarıyım, hali hazırda FreeSync monitörüm olduğu için Nvidia tarafında kart yükseltmek için de fazla bir sebebim olduğu söylenemez, hele bi bu dolar kuruyla hiç mantıklı bir hakeret olmaz. Ayrıca videolarda görüldüğü üzere RTX off/on iken de arada dağlar kadar fark olduğu yok zaten, RTX off iken de gayet güzel gözüküyor oyunlar.

• arkadaşlar kötü bi,r haber vereyim. 4a games metro exodus ta rtx açıkken 1080p 60 fps yi hedefliyoruz demiş.

4k olsaydı bayram yapardık.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.