Şimdi Ara

nVidia ''PASCAL'' Serisi'ni Bekleyenler Kulübü (36 Üye) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
6.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı hiç test falan?
  • ekleyin hocam +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: artos 10

ekleyin hocam +1
    Beni de yazın hocam.

6700K'lı sistemde geçici olarak GTX960 kullanıyorum, sistemin hakkı verilmeli :)
  • Fiyat olarak tahminin şu yönde, GTX 1070 450$ - GTX 1080 650$, yurtdışından EVGA almak mantıklı görünüyor, GTX 1070 en fazla o fiyata 150W TDP ile GTX 980 Ti performansı verirse güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Şubat 2016; 16:35:34 >
  • Beni de ekleyin, PASCAL heyecanlandırıyor

GTX 1070 büyük ihtimal GTX 980ti gücünde olur. Esas GTX 1080ti'ı düşünemiyorum 4K 60 fps'yi rahat kaldırır herhalde
  • 1080 ya da ismi ne olursa artık, o kartın 650 Dolar olacağını sanmıyorum. Yani olmaması lazım o fiyat.

980 549 Dolar'dan çıkış yapmıştı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 14 Şubat 2016; 20:05:17 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    En kötü ihtimal olarak değerlendirdim 8 gb HBM2 ile gelirse diye, GDDR5X bellek kullanılırsa belki daha ucuz olabilir ama bu sefer vram miktarı da fazla, performans oranı da düşünülürse GTX 970-980 lansman fiyatları kadar olacağını sanmıyor bu sefer, keşke öyle olsa bende yeni seriyi bekliyorum şu anda yedek kartımı kullanıyorum, GTX 1070'i fazla kırpmazlarsa GTX 1080 550$ olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Şubat 2016; 19:17:41 >
  • Arkadaslar kartlarin cikacagi tarih olarak hep Q4 deniyor. Daha release date de vermediklerine gore konudaki bazi arkadaslar sanki biraz fazla optimist. Su ana kadar ortada daha fol yol yumurta yok sadece slayt ustunden konusabiliyorken nisan-mayis gibi bir release bence cok zor. Ayrica ilk olarak high-end kartlar, sonra x70, x60 gibi daha fiyat-performans modelleri cikacak.
  • Yaz'da yeni titan,sonbaharda ise gtx 1080 ve 1070 çıkar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braVe112 -- 14 Şubat 2016; 23:21:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Kesilen vergiler iade mi olacak hacım? Bilgi var mı gerçekten. Eğer öyle olursa çok güzel olur :)

Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben biraz da Quantum Break 5 Nisan'da çıkacağı için, GTX 1080'nin de o civarlarda piyasada olabileceğini düşünüyorum. Sonuçta ilk baba DX12 oyunu olarak gelecek ve ekran kartı satışlarını da patlatabilecek bir yapım..
  • daha erken değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordMachine

daha erken değil mi

Maksimum 3 4 ay içinde çıkar.Hatta ilk çıkacak olanlar için Nisan Mayıs deniliyor.
  • MassiveDeviL kullanıcısına yanıt
    amazondan ekran kartı alma konusunda mı?

eğer öyleyse o biraz şansa kalıyor iade edilebilirde, edilmeyebilirde ekran kartını alırken bu bilinçle almak gerek sonradan karamsarlığa düşüyorsunuz iade edilmedi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 15 Şubat 2016; 13:17:16 >
  • bende merakla bekliyorum pascal mimarili kartları
  • Ekle benide kart çıkış anında sistemi komple yenileme düşüncem var.
  • Ben daha çok gtx960 gibi giriş seviyesi kartın performansını metak ediyorum. Gtx970 ve 980 aradi bi performans verirse alacağım. Ama Amazon dan. Gümrük iadesi ile daha uygun fiyattan aliriz en azından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upppp
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.