Şimdi Ara

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
15
Favori
24.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hazir guzel insanlari yakalamisken sorayim, pascal mimarisine sahip lightning modeli ile ilgili sizan bilgiler var mi? gecenlerde gordum bir forum sayfasinda, burada paylastim ama gercek degil felan dediler. icimde kalmisti lightning yav gtx 580 de alamadim, 7970 - 680 zamanindada alamadim, keza 770'de de. bakalim pascalda yakalama sansim olursa... tabi degerler nasil olacak merak ediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsectKin

vay vay. hayirli olsun konun redstone :) aklima gtx 770 kullananlar kulubu geldi, anilar anilar... :)))

Teşekkürler, hepimizin konusu tabii ki her zaman söylediğim gibi.

GTX 760 - 770 Windforce 3X'ler ne günlerdi evet. Çekmediğim kalmadı sağ olsunlar.

LIGTNING ile alakalı sızan bilgiler vardı ama tam olarak net değildi hatırladığım kadarıyla. Konuyu zaten bugün yarın düzenleyeceğim. İlk sayfada detaylara ulaşabilecek herkes çoğu şey ile alakalı olarak.

Buraya belirtirim, denk geldiklerimi.

• NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]
    NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

asus a sevgiler saygılarNVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2moon -- 26 Haziran 2016; 15:03:51 >

• 2moon kullanıcısına yanıt
    Kartınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız.

İlk üyemiz olarak katılıyorsunuz hayırlısıyla. Müsait olduğunuzda GPU-Z SS'si ile beraber değerlerinizi de eklerim. Boost hızları olsun, diğer izlenimleriniz olsun belirtebilirsiniz keza.
  • Konu hayırlı olsun. Cuda Rop yüksek olsa geçerdim ama GTX780 den bu karta geçmeme hiç gerek yok
  • Fark var olmazmı hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunuz hayırlı olsun arkadaşlar, vega tarafında da açsalar da katılsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Konu hayırlı olsun. Cuda Rop yüksek olsa geçerdim ama GTX780 den bu karta geçmeme hiç gerek yok

Teşekkürler, sende yavaştan dönüştesin foruma. Hoş geldin.

Render vs. için Pascal Mimari'si sonradan açılacaktır. İlk etapta o taraftan incelemedim ama çok aşırı farklar olmaması lazım. Birkaç ay içerisinde program destekleri ile beraber durum farklılaşacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2moon

Fark var olmazmı hiç

Oyun performansından ziyade üstte yazdığım başka bir nokta için yazmıştır.

Bu arada sizden değer test vs. göremedik ? İlk üyesiniz diyoruz, öyle kuru kuru olmasın test alalım. Hacimli ürünler gelince doluşur buralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

konunuz hayırlı olsun arkadaşlar, vega tarafında da açsalar da katılsak

Teşekkürler hepimiz için hayırlı olsun.

RX ile alakalı el atılmasını bekliyorum fakat ilgilenecek olmayacak gibi duruyor. Orası içinde bir çalışma yapalım olmazsa.
  • Evet yavaştan ısınıyorum foruma kısa zaman içinde 2 inceleme konusu açacağım hatta
  • gsync ulmb vsync yada hiçbiri bunların hepsini denedim yırtılma yada bulanıklaşma hiç birinde olmuyor!! sanırım gtx1080 alan arkadaşlar monitör alacak olurlarsa gsync olması yada olmaması hiç bir getirisi olmayacak haberiniz olsun
    yada benim kaçırdım bişey varsa gtx1080 kullanan arkadaşlar lütfen gsync ve diğer modlarda deniyerek sizde buraya yazarsanız sevinirim
  • test programım yoktu senin için 3dmark aldım test yaptıktan sonra yollarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Evet yavaştan ısınıyorum foruma kısa zaman içinde 2 inceleme konusu açacağım hatta

Merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2moon

test programım yoktu senin için 3dmark aldım test yaptıktan sonra yollarım

3D Mark olur, Unigine Heaven olur, konunun ilk mesajında GPU-Z sensör kısmında basit bir gösterim olur (hızları ekleriz) ?

Yapılabilecek çok şey var top sizde.
  • 3d mark steamda indirimdeydi aldım geri iade ettim süreli oldu için böyle oynadım 2 oyundan sistemin yazdığı bilgiler ve gpu nun ısı voltaj ve hız tablosunun max ve min degerleri yazan resmi ekledim the division ve rainbowsixsiege bu 2 oyunu ekledim bunlarda bencmark vardı ondan ve oyunların ayarlarını en full ne varsa onu seçtim
    2k monıtorde gsync açıkken olay bu memnunmuyum gtx980ti ye göre baya baya fark var
    SİZE TEK GÖSTERMEK İSTEDİM OYUN Call of Duty®: Advanced Warfare BU OLURDU BU OYUNU LÜTFEN GTX1080DE FULL AYARLARDA OYNAYIN OLAYIN BİTTİ NOKTA OLMUŞTUR. divisiondaki detayın 10 katı var keske bununda bencmark ı olsa ama yok^^
  • NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

Msi gtx 1070 aldim.

• jvcjvc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kartınız.

Ayrı bir inceleme konusu açma planınız yoksa; ilk sayfada belirtilen GPU-Z sensör SS'si alalım, bir takım elinizde olan testleri paylaşabilirsiniz aynı zamanda.

Kartlar yeni yeni kullanıcılara geldiği için haliyle merak eden birçok insan var.
  • 2moon kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Oncelikle kartiniz hayirli olsun. Division ultra ayarda benchmark alabilirmisiniz.

• Bir hafta kadar önce vatandan Msi gtx 1080 gaming X aldım, herhangi bir oyunun benchmarkını isteyen arkadaş varsa yazabilir,
    yaklaşık 400 oyun kurulu makinede online oyunlar dışında neredeyse her oyun mevcut :)

Bunlar da bebebiğimn resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marinexx -- 27 Haziran 2016; 9:07:43 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.