Şimdi Ara

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
3
Favori
26.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlar ne olur bilmiyorum ama 6x serisi için ikinci el piyasası baya canlanacak gibi

780 özel soğutma ile gelirse alınır gerisi tırt
  • Kutu resimlerine devam 600 € demişler bu kart için stok kart için 500 € demişler.

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 16 Mayıs 2013; 16:15:17 >
  •  [nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

quote:

As you can see, the GTX 780 will use the same cooler as the TITAN. Moreover, it is equipped with 6+8pin power connectors.

NVIDIA GeForce GTX 780 is equipped with GK110 GPU, which holds 2304 CUDA cores, 192 Texture Units and possibly 48 Raster Operting Units. This card will arrive with 3GB memory by default, but it is believed that we could see 6GB models in near future.
    According to Fudzilla, the reference model should cost €500 / $500.

500$lık bir 780 çok iyimser bir tahmin ama gelirse çok iyi olur tabiki

semiaccurate'deki makaleden sonra (770 biosunu 680 için lock etmenin çok maliyetli olması böylece 680lerde kullanılması vs.), 780'lere titan biosu atılır gibi geliyor eğer smx'leri laser cut yapmadılarsa şanslı isek elimizde titan olabilir, gerçi nvidia 6800 serisinden beri laser cut yapıyor ama denemek lazım çıkınca .

Semiaccurate makalesi:http://semiaccurate.com/2013/05/14/why-would-nvidia-release-an-unlocked-gtx680-to-gtx770-bios/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibal187 -- 16 Mayıs 2013; 16:56:55 >

• 500$den çıksa ne güzel olur zaten vergiyle bilmem neyse 700ü bulur
  • Ağustos'dan önce kart alınmaz tahminimce fiyatlar anca oturur
  • o asus da stock zaten her hangi bir özel soğutma belirtmemiş ki :) en aşağı olan 500 euro çıkarsa bile ülkemize 1600-700 tl arasından yansır yani 500 euro çıkması normal bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 16 Mayıs 2013; 17:35:28 >
  • 770 biosunu 680 e atacağız birde 780 e Titan biosu mu atacağız İnşallah dediğin gibi olur

@B.M.W arkadaşa yolumuz düşecek anlaşılan

Bu bios atma işleri çoğalınca aklıma cmylmz dan bir şey aklıma geldi
    "Ahçı bahçivanı bahçivan uşağa sonra hepsi uşaya Şuraya bak atlayan atlayana hani marjinal bizdik"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 16 Mayıs 2013; 18:23:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rezes

770 biosunu 680 e atacağız birde 780 e Titan biosu mu atacağız İnşallah dediğin gibi olur

"Ahçı bahçivanı bahçivan uşağa sonra hepsi uşaya Şuraya bak atlayan atlayana hani marjinal bizdik"

bazı 6800 le'lerde açılıyordu, kendim de 2 tane radeon 6950'yi 6970 yapmıştım 780'de bir ihtimal olabilir laset cut yapılmamışsa (6950'lerin sonraki sürümleri laser cut yapılmış şekilde geliyordu) Bu sefer kapalı 2 smx var, onların sağlam versiyonlarının 780'e koyulacağını pek sanmıyorum ama şanslıysak oladabilir tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibal187 -- 16 Mayıs 2013; 19:05:43 >

• quote:

770 biosunu 680 e atacağız birde 780 e Titan biosu mu atacağız İnşallah dediğin gibi olur

• EVGA Teasing ACX Cooler for GeForce 700 Series

Şu EVGA işine bir el atsın artık Türkiyede ki distr.

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!  [nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!  [nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

Every major graphics cards manufacturer has its special line of products with custom cooling solutions. Although EVGA had a custom cooler for GeForce 600 series, it was never considered fancy and as efficient as others’. Thankfully, this will change.

EVGA has uploaded a short teaser showing a new cooler with dual-fan solution. The new system would be called Active Cooling Xtreme (ACX) and it would be used for GeForce 700 series, probably for GTX 770 at first. Is this a DirectCU, TwinFrozr, JetStream and WindForce killer? Time will tell.

How do we know this cooler is for GeForce 700 series? Well, first off, we have a date – 05.23.13, which is the day of the GeForce 780 announcement. There’s also a hidden information, which required some photoshop work (yeah that’s 700 series)

LINK

VIDIA GeForce GTX 780 is featuring GK110 GPU, which holds 2304 CUDA cores, 192 Texture Units and possibly 48 Raster Operting Units. This card will arrive with 3GB memory by default, but it is believed that we could see 6GB models in near future.
    According to Fudzilla, the reference model should cost €500 / $500.

For a reference, here are some other pictures of the GTX 780.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 16 Mayıs 2013; 21:21:17 >

• Bence guzel bi sogutma sistemi de. Bakalim hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans tasarım benim daha çok hoşuma gidiyor. Ama soğutma performansını ve ses düzeyini de görmek lazım.
  • İyiki 2. elden Asus dc2 Top hd7970 almışım 870 liraya Bu fiyatlar ne amkg ?? Türkiye'de 3000 liradan aşağı satılmaz o zaman Ayrıca performans ile fiyat artışı arasında dağlar var

• kesinlikle referans alıcam dizaynı cok iyi.bu arada bios atma imkanı olsa bile ikinci el piyasası karısır.
  • Eğer Çinliler bilgi sızdırma konusunda GTX680'deki kadar başarılı olurlarsa, yarın akşama kadar GTX780'e dair her şeyi öğrenmiş oluruz.

Buarada 21 Mayıs'ta yeni XBOX duyurulacak. Nvidia, PS4'e yaptığı gibi XBOX'a da misilleme yapmasın? Mesela kartı 20'sinde gösterip 23'ünde sunmak gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 17 Mayıs 2013; 0:07:27 >
  • Günleri say say bitmiyor, az daha sabır.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Eğer Çinliler bilgi sızdırma konusunda GTX680'deki kadar başarılı olurlarsa, yarın akşama kadar GTX780'e dair her şeyi öğrenmiş oluruz.

Buarada 21 Mayıs'ta yeni XBOX duyurulacak. Nvidia, PS4'e yaptığı gibi XBOX'a da misilleme yapmasın? Mesela kartı 20'sinde gösterip 23'ünde sunmak gibi...

mümkünlüde herşey mümkün

Titan sızdırma haberleri hep arap / mısırlı sitelerden geliyordu. (mesela egypthardware) Şimdi o sitlere ne oldu? tısss sızdırma sırası çinliler şimdi öyle mi? Bakalım biz Türklere sıra ne zaman gelecek

Neyse yemiyoruz biz bu numaraları. Sızdırmalar, hep insanların nabzını tutmak için bilinçli yapılıyor bence, en azından ben öyle olduğuna inanıyorum

• quote:

Neyse yemiyoruz biz bu numaraları. Sızdırmalar, hep insanların nabzını tutmak için bilinçli yapılıyor bence, en azından ben öyle olduğuna inanıyorum

Zaten o haberlerin yayılması, bir çeşit kontrollü yayındır. Adamlar kimin bilgileri açıkladığını görmüyorlar mı? Görüyorlar ama hiç ses çıkarmıyorlar. Ama kendilerinden habersiz bir sızıntı olursa, hemen o bilgilerin kaldırılması konusunda uyarıda bulunuyorlar. DH'de 1-2 kez yaşandı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

quote:

Zaten o haberlerin yayılması, bir çeşit kontrollü yayındır. Adamlar kimin bilgileri açıkladığını görmüyorlar mı? Görüyorlar ama hiç ses çıkarmıyorlar. Ama kendilerinden habersiz bir sızıntı olursa, hemen o bilgilerin kaldırılması konusunda uyarıda bulunuyorlar. DH'de 1-2 kez yaşandı bu.

aklın yolu birmiş.. demek yanılmamışım.

Hımm Demek biz Türklerede sıra gelmiş. Sen hatırlamışsın dostum. Şu amd ile ilgili olan sızdırmamıydı DH deki. Pek net hatırlamıyorumda.

• quote:

aklın yolu birmiş.. demek yanılmamışım.

Hımm Demek biz Türklerede sıra gelmiş. Sen hatırlamışsın dostum. Şu amd ile ilgili olan sızdırmamıydı DH deki. Pek net hatırlamıyorumda.

Yanlış hatırlamıyorsam HD6990 konusunda AMD ile, GTX480 konusunda da Nvidia ile bir itlafa düşmüştü DH. Nvidia ile olan husus hemen çözüldü. Bilgi içeren haberlerin silinmesiyle oldu tabi. AMD ile olan ise biraz sancılı geçmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 17 Mayıs 2013; 0:53:22 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.