Şimdi Ara

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
3
Favori
26.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi anladım hangisi olduğunu o zamanlar hiç dikkat etmemişim demek bu tür ilişkilere
  • EVGA ACX güzel görünüyor, fanları 92 lik mi daha mı büyük acaba.

Ülkemize gelmedi gitti EVGA.
  •  [nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

700 serisinden haber beklerken bari 3 sli titanlı sisteme bakıp iç geçirelim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahz3N

@rezes
    Aciklanir aciklanmaz sürsünler piyasaya,kart lazim bana

hocam zaten hali hazırda süper bir sisteme sahipsin gerçekten merak ederek soruyorum ne yapacaksınız yenisini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

700 serisinden haber beklerken bari 3 sli titanlı sisteme bakıp iç geçirelim dedim.

Yeşil sıvı azot mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veee!! GTX 780 nin Final spesifikasyonu!

863Mhz GK110-300 GPU, 903Mhz Boost, 2304 CUDA cores, 384-bit arayüz ile 3GB GDDR5 6008Mhz, TDP değeri ise TITAN ile benzer 250W

GeForce GTX 780 performans olarak Radeon HD 7970 GHz Edition dan 25 - 50% daha hızlı olduğu diğer bilgiler arasında. En geç 23 Mayıs tarihi itibariyle net olarak ne kadar güçlü olduğunu öğrenmiş oluruz.

Bu bilgilerin yanısıra Fiyat beklentisinide 499-599$ olarak güncellenmesi de güzel bir gelişme.

LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 17 Mayıs 2013; 20:45:47 >

• bence bu kart en az 4gb olmalıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Yeşil sıvı azot mu?

hayır Kükürt.
    özel satılan ultraviole duyarlı saf yeşil su.

• Fudzilla'dan GTX770'in de bilgileri gelmiş. 450$ olması bekleniyormuş. GTX770 için tam beklediğim fiyat. Tabi bu durumda GTX780 için beklediğim 650$ da daha mantıklı görünmeye başladı.
  • quote:

Evet güzel gözüküyor

Bide şu cicişlere bir bak. Bak bak bir yerimiz şişecek sonun da

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!  [nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 17 Mayıs 2013; 19:45:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

bence bu kart en az 4gb olmalıydı

+1
  • Veee!! GTX 770 in de Final spesifikasyonu! geldi

1046Mhz GK104-425 GPU, 1085Mhz Boost, 1536 CUDA cores, 256-bit arayüz ile 2/4GB GDDR5 7008Mhz, 6+8pin güç bağlantısı veTDP değeri ise 230W

GeForce GTX 770 performans olarak Radeon HD 7970 GHz Edition dan 10 - 20% daha hızlı olduğu diğer bilgiler arasında.

LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 17 Mayıs 2013; 20:46:38 >

• GTX 680'den ucuz çıkış yapacak ama ülkemizde fiyat ne olur muamma :)
  • gtx 780 de belleklerin 7008 mhz olmamasını hala anlamış değilim. dalga mı geçiyor bu adamlar.
  • quote:

gtx 780 de belleklerin 7008 mhz olmamasını hala anlamış değilim. dalga mı geçiyor bu adamlar.

o belleklerden önce biraz daha ilerletmeleri gereken çekirdek yapıları var. Ona şaşırmalıyız. Zaten milleti kandırdıkları yön de vram ler değil mi?
  • quote:

gtx 780 de belleklerin 7008 mhz olmamasını hala anlamış değilim. dalga mı geçiyor bu adamlar.

Çünkü gerek yok. Nvidia GTX Titan da bile 288 GB/sn bellek bant genişliği sunmuşken, ondan yavaş olacak bir kart için bu bellek bant genişliğini aşmayacaktır. Zaten dediğim gibi gerek yok. Eğer GTX Titan ile benzer bellek bant genişliği sunacaksa, daha yavaş bir gpu olduğundan fazlası gerekmez. Hatta bu yüzden hâlâ 320 bit ile gelme ihtimali var bence.

@Patronage

GTX680'den daha ucuz değil. GTX680'in mevcut fiyatı 450$ seviyesine gerilemiş durumda zaten. Adamlar birazcık süsleme ile aynı fiyattan kart satacaklar. Tabi şekli biraz daha düzgün, performansı biraz daha yüksek ve de ismi yeni olan bir kart baya satacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 17 Mayıs 2013; 20:07:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Yeşil sıvı azot mu?

hayır Kükürt.
    özel satılan ultraviole duyarlı saf yeşil su.

İyiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o değilde dolar 1,85 olmuş usta, ben ekran kartına ayırdığım paraları tl olarak saklıyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 17 Mayıs 2013; 20:16:01 >
  • 2 GB mı 4 GB mı?

2GB için 399 Dolar deniliyordu.
  • 780 yerine Ağustos ayında 680 ı satıp titan alırım daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armax -- 17 Mayıs 2013; 20:23:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.