Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YunusPhp

quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

quote:

yeni seri ocak gibi gelir mi?

Yeni geldi zaten?

yeninin yenisi. 20 serisi. yakın zamanda gelecekse 10 serisi almak mantıksız olur benim için.

Her zaman en en en son çıkanını almak için beklemek iyidir hocam bekleyiniz

fakat yazın çıkacaksa yeni seri, 10 almak zorundayım şimdilik.

Temmuz agustos gibi geldi zaten retail tarafina bence bir sonraki yaza kadar gelmez

teşekkürler. en mantıklısı 1070 alıp 20 çıktığında satmak sanırım. bu evga yanıyor muhabbeti de korkuttu beni. ftw alacaktım, buradakilere 2.100 lira verilmez.

• 2 yılda 1 çıkmıyor mu bu kartlar, 2018 yaza gelir yeni seri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

2 yılda 1 çıkmıyor mu bu kartlar, 2018 yaza gelir yeni seri.

evet öyleymiş. internetten 900 serisinin çıkış tarihine baktım eylül 2014.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 10 Kasım 2016; 10:57:32 >
  • Arkadaslar uygun fiyatli amazon cikisli strix 1080 satiyorum,2250 tl almayi dusunen varsa kacirmasin,Black Friday Evga Hybrid FTW ye yetiseyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şu fiyatlar bir çıkıp bir iniyor Amazon'da o da değil stok kalmıyor hala daha ikide bir. Black Friday yalan olacak gibi galiba... Fikri olan?

Birde 16GB 2400MHz DDR3 RAM alacam Corsair vardı en ucuz şu an 30 dolar arttı fiyatı umarım düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenbey21

MSI GTX 1070 Gaming X kullancısı olarak sizlerden hız aşırtma hakkında bir yardım bekliyorum.
    MSI Afterburner'da Core Voltage devre dışı. Herkeste öyle mi?
    Micron bellekli bir karta sahibim, BIOS güncel. MSI Afterburner'da Power & Temp Limit %100 | Core Clock ve Memory Clock'u yarıya getirdiğimde PC bir müddet sonra donuyor. Bana MSI Afterburner'da ince bir hız aşırtma ayarı verecek var mı? Şunu ayarı buraya çek deseniz memnun olurum, pek bilgim yok, hız aşırtmayı ilk defa uygulayacağım. Elbet 1070'e sahip olup karta hız aşırtma uygulayan vardır, ayarları söylerseniz minnettar olurum. :)

Açtığım konuya bakmanı tavsiye ederim.

Afterburner ayarlarında girip voltage kontrollerini unlock yapman lazım, o zaman açılıyor.
    Normal kart hızı için, voltajı 100%'e koy, power limiti ve sıcaklığı en sona koy kaydet ve test al. Kart böylelikle OC olmadan çıkabileceği en yüksek hıza çıkacak.
    Bundan sonrasında da hafıza Samsung ise hafızaya +500 den başlatabilitirsin sanırım, core ise +50 den başlat gittiği yere kadar çıkartırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

2 yılda 1 çıkmıyor mu bu kartlar, 2018 yaza gelir yeni seri.

Yeni mimariye geçildiğinde seri araları kısalabiliyor ve bu sene ek olarak üretim sürecide yenilendi büyük ihtimal ile 20 serisi gpu lar "PASCAL REFRESH" olarak 2017 3.çeyreğinde piyasaya çıkar.

Kart alıcak arkadaşların pek endişe etmesine gerek yok zira oldukça uzun bir süre var ve büyük ihtimal ile "REFRESH" düzeyinde bir yenileme olucağı için performans artışları kayda değer olmıycaktır.

Not : GTX 2070 te bir işlem ünitesinin daha açık ve GDDR5X Vram li olarak gelmesi bekleniyor bu bağlamda diğer modellere göre fark oranı biraz daha fazla olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 11 Kasım 2016; 9:28:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu adamınki takılmıyo:D yuh size
    https://www.youtube.com/watch?v=JqLQAPmnJtg
  • Arkadaşlar GTX 1080 Tİ ile ilgili bir sızıntı,duyum yada haber var mı ? Ocak Ayı şeklinde bir haber almışdım 1 ay önce o yüzden beklemedeyim.Konu ile ilgili bilgisi olan var mı ??

En Can Alıcı Soru : Asus GTX 1080 OG8 ürün piyasada hayla yok sanırım bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Arkadaşlar GTX 1080 Tİ ile ilgili bir sızıntı,duyum yada haber var mı ? Ocak Ayı şeklinde bir haber almışdım 1 ay önce o yüzden beklemedeyim.Konu ile ilgili bilgisi olan var mı ??

En Can Alıcı Soru : Asus GTX 1080 OG8 ürün piyasada hayla yok sanırım bilgisi olan var mı ?

8g-a8g-o8g hepsi birebir aynı ürün farkı binned denilen oc yeteneğine göre gpu nun seçilip daha yüksek fiyata satılma olayı var ama bazen 8g diye en alt model şeklinde satılan o8g den daha yüksek frekansta ve daha stabil çıkabiliyor velhasıl silikon lotosu olay aldığın kart limon da çıkabilir portakal da
    o8g de rma oranının yüksek olduğu gibisinden bişeyler okumuştum forumlarda arada amazonda stoklara girip çıkıyor gibi tahminim gerçekten agresif oc nedenli anstabilite ve rma lar olmuşsa asusun kalite kontrolü daha sıkı tutup bı hızlarda sunabildiği az sayıda kartı global piyasa yerine başka yeelerde satışa sunduğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi briareus -- 11 Kasım 2016; 2:42:36 >

• Herkese merhaba,

Evgan' dan mail gelmiş. Kargo ücreti karşılığında FTW modelleri için ücretsiz PowerLink talepleri alınmıştı. yollanmaya başlıyor sanırım parçalar.. Mail alan oldumu başka?

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    banada geldi hocam(evga 1070 sc için başvurmuştum) ama evga yı iade edip msi gaming x aldım o yüzden gerekte kalmadı artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu 144hz 60hz 75hz yada freesync fastsync gsync vsync arasındaki farkları bilmek isteyenler için çok güzel 2 video buldum, buyrun izleyin

dk 8 den sonra önemli kısım başlıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=L07t_mY2LEU

dk 10 dan sonra önemli kısım başlıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=F8bFWk61KWA&list=PLfOoCUS0PSkXVGjhB63KMDTOT5sJ0vWy8

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi. Kargo ücreti ne kadar diye bakayım dedim de vazgeçtim. O kadar para vereceğime gider bir tane fan alır VGA fan dock ile kullanırım hiç değilse bir işe yarar. Hem kablolar yine saklanmış olur. Evga resmen maliyeti+kargo ücretini bize kitlemeye bakıyor. Daha sonra alacaklardan da bayağı kar etmeyi planlıyor herhalde 18€ kargo ücreti çıkacak eğer Türkiye'ye gönderime açık olursa.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Eger almak istemezseniz ben kargoyu karsilarim.

• 375.70 sürücü ile asus 1070 , google chrome ve logitech setpoint yazılımlarını açarsam 1633 mhz gpu , 781 mhz bellek kullanıyor . Benzer sorun yaşayan var mı ?

Gpu ivmelenmesini kapatırsam da bu sefer videolar flickering oluyor

edit : Nvıdıa denetim masası ayarlarına varsayılana yükledim düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Kasım 2016; 22:9:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Ya şu fiyatlar bir çıkıp bir iniyor Amazon'da o da değil stok kalmıyor hala daha ikide bir. Black Friday yalan olacak gibi galiba... Fikri olan?

Birde 16GB 2400MHz DDR3 RAM alacam Corsair vardı en ucuz şu an 30 dolar arttı fiyatı umarım düşer.

Hocam amzonla falan uğraşma bence. N11 in bugünkü kampanyasıyla al gitsin. Amazondan 1070 sipariş vermiştim iptal ettirdim. İyiki de ettirmişim. 1550 tl ye kupon indirimleriyle zotac aldım, kargoya verilmiş. cw veya başka sorun çıkarsa geri gönderirim. 5 yıl garantisi var, 6 aya kadar taksit var. Amazonla ne uğraşacaksın boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 11 Kasım 2016; 20:50:36 >
  • briareus B kullanıcısına yanıt
    Ben almışken O8G istiyorum :)

Bir buçuk ay önce A8G olan cihaz 2.600 tl falan satılıyordu almamıştım.Belki aynı fiyata inerse alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homebird

quote:

Ya şu fiyatlar bir çıkıp bir iniyor Amazon'da o da değil stok kalmıyor hala daha ikide bir. Black Friday yalan olacak gibi galiba... Fikri olan?

Hocam amzonla falan uğraşma bence. N11 in bugünkü kampanyasıyla al gitsin. Amazondan 1070 sipariş vermiştim iptal ettirdim. İyiki de ettirmişim. 1550 tl ye kupon indirimleriyle zotac aldım, kargoya verilmiş. cw veya başka sorun çıkarsa geri gönderirim. 5 yıl garantisi var, 6 aya kadar taksit var. Amazonla ne uğraşacaksın boşver

İsveç'te kalıyorum o yüzden Amazon en mantıklısı, kargo international country ücretsiz oluyor ayrıca gümrük ise TR'ye göre daha yüksek bir fiyattan sonra alınıyor. Yani win/win durumu benim için. GTX 1070'ten de vazgeçtim, 1060 alacağım yanında da RAM ve CPU soğutucusu, kardeşimin ki bozuldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: homebird

quote:

İsveç'te kalıyorum o yüzden Amazon en mantıklısı, kargo international country ücretsiz oluyor ayrıca gümrük ise TR'ye göre daha yüksek bir fiyattan sonra alınıyor. Yani win/win durumu benim için. GTX 1070'ten de vazgeçtim, 1060 alacağım yanında da RAM ve CPU soğutucusu, kardeşimin ki bozuldu.

Tamam hocam. Yurt dışındaysanız iş değişiyor.

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.