Şimdi Ara

Nvidia Geforce Experience Giriş Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birisi Lütfen ama lütfen bana yardım etsin. Bu gerizekalı uygulamayla başım belaya kaldı. Durup durup şifremi kitliyor. Eğer experience'yi PC'den kaldırırsam yeniden şifre alabiliyorum ve nvidia'nın sitesine account olabiliyorum. Ama bu gerizekalı programı tekrar yüklersem şifremi KABUL ETMİYOR!! Halbuki nvidia'nın resmi sitesinden onaylandı mesajı geliyor ve ben akabinde sitesine sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum.

Gelgelelim bu salak programı yüklersem hem yeni şifremi kabul etmiyor "yanlış eposta veya hatalı şifre" uyarısı veriyor, hem de experience'ye giremediğim için bu seferde resmi site nvidia hesabıma kilit atıyor. Bir türlü bu işin içinden çıkamadım.

Daha önce başıma birkaç kez geliyordu. Experienceyi kaldırmadan nvidia'nın sitesinden yeniden şifre istiyordum, onaylayıp kabul ediyordu. Bu şekilde kullabiliyordum. Şimdi onu da yapamadığım gibi nvidia hesabımı da kitliyor. Yeterli İngilizcemde yok. Ya bu konuyla ilgili yardım edebilecek olan var mı? veya benzer sorunu olup çözebilen. Çok takdire geçer.

• Ben şahsen direkt Google hesabımla girdiğim için böyle bir sorunla karşılaşmadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Ben şahsen direkt Google hesabımla girdiğim için böyle bir sorunla karşılaşmadım
    en iyisi öyle yapmak olacak. Bir tane vardı kıyıda köşede yedekte tuttuğum Google hesabı. Son çare Birde onu deneyeyim.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:53:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bende aynen öyle yaptım. Niye kuruluysa zaten. İşkenceden başka bir şey değil.
  • Programda kesin bir sıkıntı var her formattan sonra sifremi kabul etmiyor. Sifirliyorum ayni sifreyi koyup giriyorum. Facebook google gibi seceneklerle de giris yapamiyorum, giristen sonra bi daha nvidia accountu istiyor. Anlamadim ben de derdini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valorank

Programda kesin bir sıkıntı var her formattan sonra sifremi kabul etmiyor. Sifirliyorum ayni sifreyi koyup giriyorum. Facebook google gibi seceneklerle de giris yapamiyorum, giristen sonra bi daha nvidia accountu istiyor. Anlamadim ben de derdini
    Biraz yabancı forumları dolandım. Biri kesinlikle bölgesel diyor. Resmen tecrit edildik. Yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.