Şimdi Ara

NVIDIA Game Ready Driver 372.54 WHQL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fast sync maxvellere gelmiş titan x le control panelde gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlem0

Fast sync maxvellere gelmiş titan x le control panelde gördüm.

inşallah titan dışındakilerede gelmiştir.
  • Fast sync 368.22 den beri sürücülerde olması lazım ve nvidia inspector ile aktif ediliyor, bu veya sonraki sürücüleri kullanıyorsanız zaten deneyebilirsiniz.

NVIDIA Game Ready Driver 372.54 WHQL
  • Onu biliyoruz da zaten şu an offical olarak geldi control panele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 sürüm önceden beri kullanılan bir şey panele gelmiş gelmemiş herkes için önm arzetmiyebilir zaten kullanılıyor ve çalışıyor, sen biliyorsun belki fakat ben bilmeyenlere yazdım, kişiler kullandıkları sürücüden memnunsa ama o özelliği istiyorsa sırf o özellik için yeni sürücü indirmesine gerek yok dedim v.s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNaR-X -- 16 Ağustos 2016; 17:59:15 >
  • Güncellemede neler değişti? Geliştirildi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up, kusura bakmayın hortlatıyorum ama BF 1 için kartımı güncellemem lazım şu an stabil ve sorunsuz en yüksek sürüm nedir? 359.6'dayım, 368.39 ve üstü istiyor BF1 (GTX970).
  • SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    372.70 var ama sorun yaşayanlar olmuştu forumda. Bu driveri deneyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    368.69 kullanıyorum driver testlerine göre daha sonraki sürümlerden daha stabil ve fps değerleri yüksek.

Zaten gtx 970 ve win10 kullanıyosan aşağıdaki linkteki sürücü karşılaştırmaları takip edersin her yeni sürücüde gtx 970 ile test yapıyolar.

https://www.youtube.com/channel/UCgrfkC5_htJ-No7CZkOxmSA/videos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 2 Eylül 2016; 22:37:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coax47

368.69 kullanıyorum driver testlerine göre daha sonraki sürümlerden daha stabil ve fps değerleri yüksek.

Zaten gtx 970 ve win10 kullanıyosan aşağıdaki linkteki sürücü karşılaştırmaları takip edersin her yeni sürücüde gtx 970 ile test yapıyolar.

https://www.youtube.com/channel/UCgrfkC5_htJ-No7CZkOxmSA/videos

win 8.1 64bit var sorun olur mu?

Niye olsun ben win7 /64 ile'de kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.