Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 3080 gigabyte aldım hesaba pazartesi sabah parayı yükleyene kadar sorun olur mu? Borç mu bulayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lickshoot kullanıcısına yanıt

ingiltere'den aldım hepsinin takibi farklı malesef

• webyazilimi W kullanıcısına yanıt

Hemen borç bul 1 gün süre veriyor sanırım.

• Gördüğüm kadarıyla en uygun UK satıyor kartı.Alanlara hayırlı olsun.

@webyazilimi hocam imkanın varsa para yükle karta. Çekemeyip boşa düştüğü oluyor siparişi bazen. Sizin stoğu başkasına kaydırmasınlar.

• Amazon.fr de 1 haftadır hazırlanıyorda kart. Parayı çektti hazırlanıyora geçti. Bi gönderemediler kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luquella

Bende aldım iptalleri yiycez mi bakalım :D

3080 i iyi kapmişsin ..hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: fsolitary

bu 5-6 saat önce geldi galiba, bundan kısa süre sonrada gigabyte gelmiş o kaça gitti acaba o modelleri baya beğeniyorum.

• Beyler amazon.us-de gibi yerlerden sipariş verirken adresimizi hangi dilde yazmalıyız? Ayrıca herkes nereden takip ediyor bu anında gelen stokları?

• son aşamada gitti :(

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • Bu gigabyte 3080 de teslim tarihi ne kadar ileriymiş ya erken verilme şansı var mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: soulsmasher

Arkadaşın kanalı str...mer... kullanıyor, açık kaynaklı script, satın alma yapmıyor sadece bildirim özelliği var, kendiniz kurup kendi kanal bildiricinizi vs. yaparsınız, push bildirim falan da yapıyor. Ben kendime kurdum geçen hafta onunla 1 haftadır hiçbir 3070i tutturamıyorum  

aynen kardeşim streetmerchant botunu kullanıyorum yapı olarak. Sunucu üzerinden kurdum daha yararlı ve hızlı sisteme sen kurabilirsen halka yararlı bi şekilde sendende faydalanmak isteriz.

• etherium kazımı yarı yarıya azaldı bence daha düşecek

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Ben burada geçen hafta bahsettim bu bildirici bottan. İşe yaradığını görsem zaten yarıyor der açardım.

Ha pardon açamazdım, yasak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulsmasher -- 27 Şubat 2021; 20:0:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulsmasher

Ben burada geçen hafta bahsettim bu bildirici bottan. İşe yaradığını görsem zaten yarıyor der açardım.

Ha pardon açamazdım, yasak :)

bakacağız zamanla anlarız bazı linkleri eklemem gerekecek eksik link çok :)

• warcer kullanıcısına yanıt

nisan-mayıs tarihli 3070 gaming oc'leri 1 haftada gönderdiler hep, bu da aynı olur büyük ihtimal.

• CryptoZade C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler evet iyi denk geldi darısı başınıza diyelim.

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    %1-2 azaldı o oranda diğer coinlere paylaşıldı. Talep azaldı ama henüz yeterli değil
  • enpara kredi kartına para atarak limit yükseltebilir miyim? parayı kart numarasına mı neye yollucam bilgisi olan var mı?

• victor66 kullanıcısına yanıt
    Kart numarasına yollayın hocam. Limit yükseliyor diye biliyorum ama m.hizmetlerine yazın bi uygulamadan
  • 
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.