Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
968
Favori
13.477.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun. Ben de aldım italya'dan tuf 3070 yi sipariş verdiğimde teslim tarihi(23-29 mart) gözüküyordu. Sonra ödeme güncellememi istedi güncelledim. Teslim tarihi kayboldu. Demek bana nasip değilmiş. İptal mi etsem diye düşünmüyor değilim.

• victor66 kullanıcısına yanıt

Yükseltebilirsin ama o ay limitinin 2katı kadar alışveriş yapmana izin verir banka

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Configinde maksimum fiyat belirlersen scalperları kabaca filtreleyebilirsin bu arada  

• Arkadaşın yazdığı bota 1000k üzeri kartlar düşüyor ama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar stok takibini nereden yapıyorsunuz ? fixifixi ve birkaç kanalın discord sunucularına katıldım ama ne bildirim geliyor ne link? siz nereden takip ediyorsunuz. Bilgi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: QuentiDarK

Hayırlı olsun. Ben de aldım italya'dan tuf 3070 yi sipariş verdiğimde teslim tarihi(23-29 mart) gözüküyordu. Sonra ödeme güncellememi istedi güncelledim. Teslim tarihi kayboldu. Demek bana nasip değilmiş. İptal mi etsem diye düşünmüyor değilim.

Teslim tarihi kaybolunca ne oluyor ki? Bende de bu durum olmustu. Teslim tarihi kargoya verdikten sonra tekrar gozukmustu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalya Tuf 3070 göndermiyor.

• savcı963 kullanıcısına yanıt

Hazır kod, amacı sadece bildirim, ötesi yok. sadece kurdum ben halihazırda kullandığım bir sunucuya, tutturamıyorum ama gelen bildirimlerle. Sunucu hızının da etkisi vardır illa ki. Sonuçta email push telegram discord vs. bir yere bildirim atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulsmasher -- 27 Şubat 2021; 20:10:53 >
  • İtalya 3070 tuf açtı TR göndermiyor :(

• Amerika da açtı ama tr gönderimi yok bakın dünden beri tr hiçbiri açmıyor özellikle asus düşüyor

• Şimdi Fransa'ya giren Dual 3070 alarmına partalerte girerken tıkladım desem yalan olmaz. Sepet yine boş :)

Bu akşam Asus Dual ve TUF sitelerde bol gibi. Bol derken 1 değil de 2 tane işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 27 Şubat 2021; 20:13:17 >
  • Pek takip edemedim 3060 kaç liradan giriyor önsiparis açan başka model oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Şimdi Fransa'ya giren Dual 3070 alarmına partalerte girerken tıkladım desem yalan olmaz. Sepet yine boş :)

Bu akşam Asus Dual ve TUF sitelerde bol gibi. Bol derken 1 değil de 2 tane işte...

Son ekrana kadar gittim, prime ekranında yalan etti beni de

• Birden fazla kredi kartı var hesapta, 1 click buy zorla kart seçtirdi alamadım :(

• oup59 kullanıcısına yanıt

Aynısını yaşadım ve alamadım :)

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bot için link atabilir misiniz discord varsa? Amazon te özellikle takip etmek istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.