Şimdi Ara

nuuvem den alışveriş yapan arkadaşlar yarımcı olabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba nuuvem de gta V 80 tl gibi harika bi fiyattan ön siparişte fakat site hakkında hiç bir bilgim yok burdaki oyunlar global mi alışveriş yaparken kartla direkt alışveriş yapabiliyor muyum? Ve gelen kodu girdiğimde multi filan girmek istediğimde bölge ile ilgisi bir sıkıntı yaşar mıyım? Mesela brezilya sitesi olduğu için sadece oradaki bölge ile mi oyuna girebilicem yoksa steamden alan diğer herkes gibi sorunsuzca oyunu oynabilecek miyim ilerde oyun başka bölgeden alınmış olduğu için steam hesabımdan kaldırılır mı böyle sorunlarla karşılaşır mıyım acaba?

• Bir keresinde o siteden GTA Complete Pack almıştım herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı. Bölge sınırlaması içinse dikkat etmen gereken şey oyunun sayfasında REGION LOCKED gibi bir ibare bulunmaması. GTA nın sayfasında öyle bir ibare bulamadım. Ancak steam keyi şeklinde vermiyormuş haberiniz olsun. Etkinleştirmek için Rockstar Game Social Club gerektiği yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho62

Bir keresinde o siteden GTA Complete Pack almıştım herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı. Bölge sınırlaması içinse dikkat etmen gereken şey oyunun sayfasında REGION LOCKED gibi bir ibare bulunmaması. GTA nın sayfasında öyle bir ibare bulamadım. Ancak steam keyi şeklinde vermiyormuş haberiniz olsun. Etkinleştirmek için Rockstar Game Social Club gerektiği yazıyor.

teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkk34

Herkese merhaba nuuvem de gta V 80 tl gibi harika bi fiyattan ön siparişte fakat site hakkında hiç bir bilgim yok burdaki oyunlar global mi alışveriş yaparken kartla direkt alışveriş yapabiliyor muyum? Ve gelen kodu girdiğimde multi filan girmek istediğimde bölge ile ilgisi bir sıkıntı yaşar mıyım? Mesela brezilya sitesi olduğu için sadece oradaki bölge ile mi oyuna girebilicem yoksa steamden alan diğer herkes gibi sorunsuzca oyunu oynabilecek miyim ilerde oyun başka bölgeden alınmış olduğu için steam hesabımdan kaldırılır mı böyle sorunlarla karşılaşır mıyım acaba?

Aldınızmı hocam GTA5'i sorun çıktımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eksen52

quote:

Herkese merhaba nuuvem de gta V 80 tl gibi harika bi fiyattan ön siparişte fakat site hakkında hiç bir bilgim yok burdaki oyunlar global mi alışveriş yaparken kartla direkt alışveriş yapabiliyor muyum? Ve gelen kodu girdiğimde multi filan girmek istediğimde bölge ile ilgisi bir sıkıntı yaşar mıyım? Mesela brezilya sitesi olduğu için sadece oradaki bölge ile mi oyuna girebilicem yoksa steamden alan diğer herkes gibi sorunsuzca oyunu oynabilecek miyim ilerde oyun başka bölgeden alınmış olduğu için steam hesabımdan kaldırılır mı böyle sorunlarla karşılaşır mıyım acaba?

Almadım pc de aldığım oyunların steam versiyonu varsa muhakkak oradan almak gibi kötü bir huyum var bende dayanamayıp öyle yaptım diğer hiç biri steam verisyon değilmiş :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eksen52

quote:

Almadım pc de aldığım oyunların steam versiyonu varsa muhakkak oradan almak gibi kötü bir huyum var bende dayanamayıp öyle yaptım diğer hiç biri steam verisyon değilmiş :))

Ben aldım hocam ordan :) Steam olup olmaması önemli değil her türlü rock star game ' e bağlanacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.