Şimdi Ara

Ntv Spordaki kadın ağlayarak haber sundu. VİDEO GELDİ. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
4
Favori
6.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi bari alakasız bi haber esnasında ağlamış.6-1 lik Madrid maçının falan haberi geçerken ağlasa iyi makara olurdu dayanamadı ağladı diye
  • Bunu ağlatanı bizde ağlatırız
  • Ağlayanı ağlatırız. Yönetmen bu haberden once la gazete del la sport U telaffuz edemediği icin basmış kalayi Tuğba ablamızda kendini tutamamış . Olay budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reyting kazanma çabaları.
  • ben bilemedim ki yayına çıkacağını. yoksa ayrılık kararımı yayın sonrası söylerdim. özür dilerim :(
  • Bulunsun
  • Ne meraklısınız be
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman_g

ben bilemedim ki yayına çıkacağını. yoksa ayrılık kararımı yayın sonrası söylerdim. özür dilerim :(

Bir daha görmeyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman_g

ben bilemedim ki yayına çıkacağını. yoksa ayrılık kararımı yayın sonrası söylerdim. özür dilerim :(

hiç heveslenmeyin rıdvan dilmen ablayı götürüyor..kesin ve doğru bilgidir sallamıyorum saygılar!
  • oha la rıdvan dilmene kadar uzandırdınız olayı israfca yorumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erken gelen adam

yönetmen bendenmiş güzel kadınların ağlaması hoşuma gidiyor :)

• ben bu forumdan böyle yorumlar yüzünden soğuyorum, kadın orda hıçkırarak ağlıyor bundan fantezi duyanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy_Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: erken gelen adam

yönetmen bendenmiş güzel kadınların ağlaması hoşuma gidiyor :)

sen gülme

• kadının canlı yayında ağlayarak haber sunması yönetmenin cok amator oldugunu belkide kızdan öc aldıgını gösterir.cok ayip bişi.soyleyecegi şey reklamlar veya soylemeden reklamlara girmesi.ama girmemişler.kızı rezil etmek icin.oda icerliğe iceriye haberi sunmak zorunda kalmış.

haaa işin şu tarafıda var.ntv spor daki haber sunan kızlar cok amator.sunamiyorlar daha dogrusu.hepsi yanlış telafuz ediyorlar.
  • Kac para ulen bi ntvspor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu cok degisik seylere gebe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djhaci

Ağlayanı ağlatırız. Yönetmen bu haberden once la gazete del la sport U telaffuz edemediği icin basmış kalayi Tuğba ablamızda kendini tutamamış . Olay budur.

o yönetmenin var ya niye aglatıyon lan kızı
  • NTVspor'un sunucusu Tuğba Dural canlı yayında haber sunarken ağladı.

NTVspor spikeri Tuğba Dural 17.00 haberlerini sunarken bir anda gözyaşlarına boğuldu.Dural'ın neden ağladığı henüz belirlenemezken başarılı sunucunun ağlaması sosyal medyada da dikkat çekti.

Dural'ın, Di Maria'nın Real Madridli taraftarlara yaptığı hareketle ilgili haberi sunarken 'Marca gazetesi'ni doğru telaffuz edememesi sonucu yönetmeninden azar işittiği iddia edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 9 Ocak 2014; 10:30:59 >
  • Elma kullanıcısına yanıt
    o gazeteyi kıvırıp ...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.