Şimdi Ara

Ntv Spordaki kadın ağlayarak haber sundu. VİDEO GELDİ. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
4
Favori
6.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnmklvym

yanyana yürürken bir aracın altında kalıp ölmüş annesi. koştura koştura yayına yetişmi onun duygusallığı herhal. amaaaan benim derdim bana yeter, 4 bin tl maaşı çekerken de ağlıyormuymuş

Sunucu olmak istedin de önüne engel mi koydular
  • quote:

yanyana yürürken bir aracın altında kalıp ölmüş annesi. koştura koştura yayına yetişmi onun duygusallığı herhal. amaaaan benim derdim bana yeter, 4 bin tl maaşı çekerken de ağlıyormuymuş

4 bin cik mi? lan o kadar program yapıyor kadın... yayın yapmak kolay birşey değil.. (yapmayan bilemez tabi.) bence az yani.
  • kedisi ölmüş
  • umrumda değil
  • kedisine kamyon çarpmış
     Ntv Spordaki kadın ağlayarak haber sundu. VİDEO GELDİ.
  • Neden ağlamış ki
  • haberi duyan kediler şoka girmişler hala böylelermiş

• quote:

Yıl 2014 hala bu trolü ciddiye alanlar var yahu.
  • dalga geçmeyin ya belki yakınını kaybetti
  • "Ntvspor'da spikeri Tuğba Dural 17.00 haberlerini sunarken bir anda göz yaşlarına boğuldu.

Dural, Di Maria'nın Real Madridli taraftarlara yaptığı hareketle ilgili haberi sunarken ''Marca gazetesi''ni doğru telaffuz edememesi sonucu yönetmeninden azar işitti. Ünlü spiker bu haberin ardından gözyaşlarına hakim olamadı."

Kaynak
  • quote:

ağzın kokuyo
  • kim ağlattıysa Allah onların evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nasus

"Ntvspor'da spikeri Tuğba Dural 17.00 haberlerini sunarken bir anda göz yaşlarına boğuldu.

Dural, Di Maria'nın Real Madridli taraftarlara yaptığı hareketle ilgili haberi sunarken ''Marca gazetesi''ni doğru telaffuz edememesi sonucu yönetmeninden azar işitti. Ünlü spiker bu haberin ardından gözyaşlarına hakim olamadı."

Kaynak

kim lan o yönetmen bulup protesto edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nasus

"Ntvspor'da spikeri Tuğba Dural 17.00 haberlerini sunarken bir anda göz yaşlarına boğuldu.

Kaynak

yukarıdaki mesajımda sallamıştım tutmuş vay be

• güzelim kızı niye ağlatıyosunuz lan
  • https://twitter.com/cemkurel Yayın yönetmeninin twitter'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Koca ntvsporda başka spiker yok muymuş da zorla haber sundurmuşlar yazık.

Benim de direk aklıma bu geldi.
  • yönetmen bendenmiş güzel kadınların ağlaması hoşuma gidiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

Bende merak ettim niye agliyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 8 Ocak 2014; 20:01:20 >
  • Kuponu yatmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.