Şimdi Ara

NTV KODIAQ INCELEMESI 25.12.2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bakalim ntv kendi grubunun yeni araci kodiaq'i nasil abartacak? 18.10 itibariyle basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barantula -- 25 Aralık 2016; 18:17:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kadar parayı sanada şişirsinler bak kendi evin gibi abartmıyonmu.
  • SUV araci mallorca'da inceliyorlar...

Deliler bile guler bu ise
  • barantula kullanıcısına yanıt
    Barancığım şimdiki suvlar artık dağ,bayıra sürülmüyor.Şehirdeki sosyetik insanların gösteriş ve egosunu tatmin etme aracı oldular. Duster lar veya eski land roverları off road turnuvalarında sıkça görüyoruz.

Duster da 4*4 özelliği ortadaki 4wd düğmesinden çevirerek açılıyor,auto konumunda duruyordu.Adama diyorsun bu düğme nedir ? Hiç kullanmadım bende bilmiyorum auto da duruyor sürekli galiba tekerdeki patinaj sistemi diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Barancığım şimdiki suvlar artık dağ,bayıra sürülmüyor.Şehirdeki sosyetik insanların gösteriş ve egosunu tatmin etme aracı oldular. Duster lar veya eski land roverları off road turnuvalarında sıkça görüyoruz.

Duster da 4*4 özelliği ortadaki 4wd düğmesinden çevirerek açılıyor,auto konumunda duruyordu.Adama diyorsun bu düğme nedir ? Hiç kullanmadım bende bilmiyorum auto da duruyor sürekli galiba tekerdeki patinaj sistemi diyor

Eski bir sportage sahibi olarak ve bir captur sahibi olarak dediklerinize katiliyorum 😆😆😆

• Dikkatimi çeken özellikle Skoda markaların arka tasarımı kötü yapılıyor bununkide aynen kötü olmuş
    Saffet Ekinci,de artık reklam yapmayı bıraksın 3.7 litre falan yakıyormuşda falan filan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.