Şimdi Ara

Nothing Phone (1) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baydemotr , baydemotr Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
548
Cevap
14
Favori
23.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda ana konusu olmadığını fark ettim, bu konu üzerinden tartışabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 31 Ekim 2023; 15:56:29 >

• Çok fazla bug var diye biliyorum arayüzünde, kullanan arkadaşlar ne diyecekler bakalım
  • FestalPenguin kullanıcısına yanıt

1 gündür kullanıyorum büyük bir sorun yaşamadım bir kere Google fotoğraflar da fotoğraflar arası geçiş yaparken renkler de bozulma oluyordu fabrika ayarlarına sıfırladım düzeldi gibi görünüyor

Edit sorun devam ediyor sadece gece modu ile çekilen fotoğrafta oluyor, sorun Google fotoğraflar uygulamasında da olabilir başka bir galeri ile test etmek lazım

Edit 2 : dikkatli bakınca fark ettim aslında her fotoğrafta oluyor neredeyse fotoğrafı sağa sürükleyip diğer fotoğrafa geçerken mevcut fotoğrafın sağ tarafında çok ince bir mor çizgi gibi bir şey oluyor dikkatli bakınca anlaşılıyor beni çok rahatsız eden bir şey değil büyük ihtimalle başka bir fotoğraf uygulaması ile çözülür sorun

Edit son : files uygulamasından bakınca sorun yok, Google fotoğraflar ile ilgili bir sorun tamamen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 19 Haziran 2023; 11:46:53 >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta kullan bakalım belki stabilize etmişlerdir biraz
  • Yok mu başka kullanan?
  • Merhaba gençler.Bende kullanıyorum.Bu cihazı aldım ve ilk haftasında ekranda gren nokta seklinde adet ölü piksel oluştu sagolsun evofone hemen yenisiyle degisti.Yeni gelende sorun yok.Orjinal kılıfın yanlardan ekran kaydırırken kalın olması dışında sorun yok genelde parmağım buraya takılıyor.
  • eksantrik telefon olurda ben olmam mı :) aldım yerimi inceliyorum daha telefonu bakalım Nothing Phone (1) [ANA KONU] 

• İlk sorun battery share çalışmadı. Akıllı saat denedim olmadı, s22 Samsung olmadı 🤔
  • ksk_shadow kullanıcısına yanıt

Ben bir çok cihazda denedim bir sorun çıkmadı battery share özelliğini açtınız mı ayarlardan?

• ksk_shadow kullanıcısına yanıt

Şimdi galaxy watch 5 ile denedim kılıf varken şarj etmedi, kılıfı çıkarınca düzeldi.

• Technopro TRyoutube
    Piyasanın ' nin en çok satan telefonlarından olan orta segment Nothing Phone 1 ' i inceledik ve tüm özelliklerin ve de nothing phone 1 alınır mı bu konu hakkında konuştuk.Nothing phone 1 67w hızlı şarj desteği Snapdragon 778G+ işlemcisiyle karşımıza çıkıyor.Nothing phone 1 fiyatı 15.000 TL olan Nothing phone 1 almamak için 5 nedene hızlıca baktık.#nothing #nothing phone1 #inceleme İşbirlikleri İçin Mail Adresi : ozanim3506@gmail.com BAĞIMSIZ YAYINCILĞIMA DESTEK OLMAK İÇİN KATIL'DAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ: https://www.youtube.com/channel/UC66qu9PElZvWua68KTqf3EQ/join
    https://www.youtube.com/watch?v=jDt5uATXwOU&ab_channel=TechnoproTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

Technopro TRyoutube
    Piyasanın ' nin en çok satan telefonlarından olan orta segment Nothing Phone 1 ' i inceledik ve tüm özelliklerin ve de nothing phone 1 alınır mı bu konu hakkında konuştuk.Nothing phone 1 67w hızlı şarj desteği Snapdragon 778G+ işlemcisiyle karşımıza çıkıyor.Nothing phone 1 fiyatı 15.000 TL olan Nothing phone 1 almamak için 5 nedene hızlıca baktık.#nothing #nothing phone1 #inceleme İşbirlikleri İçin Mail Adresi : ozanim3506@gmail.com BAĞIMSIZ YAYINCILĞIMA DESTEK OLMAK İÇİN KATIL'DAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ: https://www.youtube.com/channel/UC66qu9PElZvWua68KTqf3EQ/join
    https://www.youtube.com/watch?v=jDt5uATXwOU&ab_channel=TechnoproTR

Bu fiyata daha iyi işlemci bulunabileceği daha hızlı şarj olan cihaz bulunabileceğini herkes biliyor ama genel paket olarak bu fiyata aynı deneyimi sunabilen bir cihaz yok en basitinden videoda saydığı cihazlardan hangisinde kablosuz şarj özelliği var?

Yoğun oyun oynayanlar bu cihazı almasın zaten ama günlük kullanım için işlemci ram çok yeterli saf android olması sebebiyle de yağ gibi akıyor cihaz animasyonlar çok iyi çalışıyor.

Evet açtım 🤔
  • İlk geldiğinde aldim vodafone dan siyah ücretsiz kılıf hediye ettiler gayet memnunum şarj olayı cok iyi 1 günü kesin çıkarıyor ip 13 ve xiaomi mi10t yi de aktif kullanıyorum bu telefondan çok zevk alıyorum:)) basit ve her özelliği kararında düşünülmüş muhtemelen 2.versiyonu nu da alırım kablosuz şarj ve ters kablosuz için almıştım oda efsane çalışıyor

Günümüzde her telefon aynı. Yani tasarım olarak, dışarıdan baktığınızda hep aynı. Bu fiyata farklı bir tasarım dili kullanmak cesaret ister ve nothing şirketini cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım.

Adamların kulaklığında bile tasarıma önem verilmiş. Ben telefon alırken en çok tasarımına bakarım. Zira içi günümüzde hangi cihaz olursa olsun standart kullanıcının işini görür. Ama telefonun kasası ile içli dışlıyız.

Videoyu çeken realme demiş ama realme bir var, bir yok. Ancak evofone, her zaman sektörde. Ayrıca realmenin müşteri hizmetleri kötü.

15k’ya bence de gayet iyi bir paket sunuyor. Arayüz sade ve akıcı, kamerası iyi, tasarım gayet güzel, ekranı kaliteli, ters şarjı var, oyun vs oynatıyor. E daha ne olsun.

Xiaomi ve poco diyenler olacaktır, halen arayüzü buglarla dolu.

• C. S C kullanıcısına yanıt

Miui arayüzünde daha düne kadar kendi sistem uygulamalarında bile reklam çıkıyordu şu an ne durumdadır bilmiyorum zorunlu olmadıkça kullanmayacağım cihazlar.

Android tarafında alınacak markalar Google pixel - nothing ve Samsung un S serisi bence.

• Nothing Phone (1) [ANA KONU]

Yeni güncelleme gelmiş bu arada henüz sistem güncelleme kısmına düşmedi bende. Yorumlarda güncelleme sonrası telefonun crash mode a girdiğini yazan biri olmuş biraz beklemekte yarar var.
  • Kulaklık sesi nasıl arkadaşlar

• ben soundpeats kablosuz kulaklık kullanıyorum ses çok iyi Nothing Phone (1) [ANA KONU]  eski telefonum realme 6 pro , ondan kat kat güzel ses veriyor.

sorun cözüldü  

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.