Şimdi Ara

Noter satışı sonrası eski sigorta ile lpg işleme ve ruhsat alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar soylemesi ayip geçen persembe 2015 ibiza aldim ve tupu isli degildi. Elimde lpg evraklari hazir. Bugün sızdırmazlik muayene randevum vardi. Bugun sizdirmazlik ve muayeneden geçip asil ruhsati gun sonunda almayi düşünüyordum. Eski arac sahibinin sigortası vardi.Ama sanirim 10 15 günlük gecici sigorta olsa bile yeni sigorta yapmadan ruhsat verilmiyormus

Bilen arkadaslar varsa eski sigorta sayesinde bugun ruhsati alabilir miyim yoksa yeni sigorta mi yapmak zorundayım.Ona gore öğleden soraki muayene randevulari iptal edecem

Bir de ruhsat ne zaman basılır arac tescilden 15 gun sora mi yoksa sigorta yaptıktan 15 gun sora mi. Cunku eve ruhsat gelsin istemiyorum lpg yi işletmeden. Tekkrar ruhsat yaprak masrafi falan cikmasin diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic_fth -- 26 Aralık 2016; 11:27:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sigorta yaptirmadan gelmez ruhsat ruhsatda alamazsin emniyetde sistemden görüyorlar zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sahibinin sigortasi gecersiz mi o sistemde yani.tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunaydin yeni sigorta kestir emniyetten gidip ruhsati alabilirsin. Eski sahibinin sigortayla olmaz.
  • Lpg ile ilgili işleri hallettiyseniz randevuları iptal etmenize gerek yok, sigorta yaptırıldığı an sistemde görünüyor, 5 dakikalık iş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.