Şimdi Ara

notebook ekran brightness sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde eski bir notebook var ekranin yan citasi kirikti. Cikma parca buldum ekraninsokup taktim yenisini.
    Sonrasinda Fn+> tus kombinasyonuyla acilip kapanan ekran aydinlatma ayari en kisikta acildi. Karanlik icinde klavye tusu isliyor goruyorum ama ekran aydinlanmiyor. Baya karanlik. Acaba sok tak yaparken soketlerle alakali biyeri kaydirmis olabilirmiyim
    Montaji baya terletti beni sokmeye useniyorum. Bios ekrani da ayni isletim sistemiyle alakali degil yani.

• Floresanlarında sorun olabilir belki yada siz takamamış olabilirsiniz.En iyisi bilen birine tekrar taktırın.
  • Bilen biri dediginize goturursem sirf kablo takmaya 40tl alaca
    Florosaninda sorun nasil oluyor, nasil anlasilir ki oyleyse
    Eve gidince bide su kapak kapandi algilayan igne kadar kucuk bir button vardi sanirim
    Ona bakacam basilimi kalmis. Gerce oyle olsa tam siyah olmasi lazim degil mi?
  • ekranın altında inverter denilen parça arızalı veya soketlerini tam oturmamış olabilir.
  • Parmak genisliginde ve uzunlugunda bobinleri olan zimbirtidan bahsediyosun sanirim. Evet onu baya cekistirdim montaj esnasinda. Simdi sokup bakacam. Sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.