Şimdi Ara

Notebook Driver bilen varsa link verebilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,elimde modeli 305E4A olan Samsung model bir anakart var format attım ethernet driverini yedeklemedim.İnternetten bulamadım varsa sizde link verebilirmisiniz?

• driver scanner veya buna benzer driver bulma programlarını dene onlar güncel ve dogru driver ları buluyorlar..
  • internet çalışmıyor malesef onu kullanamam.
  • Notebook mu bu? Notebooksa modelini yazabilir misiniz?
  • Evet hocam notebook.Modelini bilmiyorum ether driver olsa yeterli bunun içinde elimde sadece anakart modeli var yani 305E4A anakart var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Evet hocam notebook.Modelini bilmiyorum ether driver olsa yeterli bunun içinde elimde sadece anakart modeli var yani 305E4A anakart var.

Merhaba;

- Bilgisayarın fotoğrafını çekin.
  • Hocam notebookun altında yazar modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: NyksTurk

quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Evet hocam notebook.Modelini bilmiyorum ether driver olsa yeterli bunun içinde elimde sadece anakart modeli var yani 305E4A anakart var.

Merhaba;

- Bilgisayarın fotoğrafını çekin.

Model:NP305E5A
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

Hocam notebookun altında yazar modeli

Bu olması gerekiyor hocam başkada birşey bulamadım.Kablosuz olarak internete giriyorum bu olsa yeterli.
  • AdamsınDrogba kullanıcısına yanıt
    internete baska bir bilgisayardan gir flashdisk ile alabilirsin laptobun arksanıda yazıodur modeli falan samsungun sitesinden bulariblirsin...indir driverlari ordan sonra flash ile laptoba kur kendin bu işi başardıında seviniceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fm3541

internete baska bir bilgisayardan gir flashdisk ile alabilirsin laptobun arksanıda yazıodur modeli falan samsungun sitesinden bulariblirsin...indir driverlari ordan sonra flash ile laptoba kur kendin bu işi başardıında seviniceksin

Hocam şimdi hallettim.Aslında üzüldüm sevinmedim.Benim bunu kolayca halletmem gerekiyordu.Baya bir uğraştım komşunun notebooku.Biraz yabancıyım notebooklara.
  • Driver qenius .!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.