Şimdi Ara

Note 8 veya iPhone X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar başlıkta belirttiğim gibi telefon alacağım ve iki telefondan birini almak istiyorum.2 yıla yakın Android kullandım ve kasmasından donmasından gerçekten nefret eder hale geldim tabi uzun zaman önce kullanmıştım şimdi bu kasmaların olmadığını söylüyor bir çok kullanıcı...4 yıla yakında iOS kullandım gerçekten de sevdim ancak Apple ile ilgili çıkan son işlemci yavaşlatma saçmalığı olsun ve sadece tasarım değiştiği için 6 bin liraya yakın fiyat biçilen iPhone X (ki bence ederi çok daha az) Apple dan soğudum denebilir.Telefonu kullanan arkadaşlar eksisi ve artısı ile beni neyin beklediğini (Performans,Pil Ömrü,Stabilite,Akıcılık,Görüntü Kalitesi,Kamera) yazarsa çok sevinirim.İnternette karşılaştırma videolarını izledim ancak şu anda 2 telefonda yazılım güncellemesi almış durumda günlük kullanımda ne gibi sorunlar ve artılar bahsedilmiyor videolarda, bu konu da yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden Teşekkür Ederim.
    Android:Ace 2 ve Lg G3
    iOS:5,6,7 Plus kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan4045 -- 21 Ocak 2018; 16:50:18 >

• 7 Plus varsa elinde ikisinide almana gerek yok , hele 19-20 yaşında çocukların elinde note 8 görünce çok gülüyorum sanki bana ferit şahenk...
  • Maalesef elimde şu and G3 var , telefonun kişi de nasıl durduğu ile değil performansı ve hızı ile ilgileniyorum ona göre yardımcı olursanız bana daha faydalı olur teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan4045

Maalesef elimde şu and G3 var , telefonun kişi de nasıl durduğu ile değil performansı ve hızı ile ilgileniyorum ona göre yardımcı olursanız bana daha faydalı olur teşekkürler :)

7 plus yada s8 plus
  • X
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.