F

Teğmen
01 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-carbide-serisi-champ-spec-02-80plus-650w-kirmizi-fanli-midt-atx-kasa.html
Linkte belirttiğim kasayı alacağım forumda kullanan arkadaş varsa kasa hakkında bilgi verebilir mi ? Farklı öneri yapabilecek var mı ?
Merhabalar,
5000 TL bütçem var ve aklımdahttps://www.incehesap.com/falcon-8460m-donanim-arsivi-i5-8400-2-8-ghz-8-gb-1tb-gtx-1060-6gb-gaming-oyuncu-bilgisayar-fiyati-39329/ bu linkteki bilgisayarı almak var.
Daha farklı bir görüşü veya tavsiyesi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Monitörüm vardır o yüzden sadece kasa lazım.
Herkese iyi forumlar başlıkta belirttiğim gibi telefon alacağım ve iki telefondan birini almak istiyorum.2 yıla yakın Android kullandım ve kasmasından donmasından gerçekten nefret eder hale geldim tabi uzun zaman önce kullanmıştım şimdi bu kasmaların olmadığını söylüyor bir çok kullanıcı...4 yıla yakında iOS kullandım gerçekten de sevdim ancak Apple ile ilgili çıkan son işlemci yavaşlatma saçmalığı olsun ve sadece tasarım değiştiği için 6 bin liraya yakın fiyat biçilen iPhone X (ki bence ederi çok daha az) Apple dan soğudum denebilir.Telefonu kullanan arkadaşlar eksisi ve artısı ile beni neyin beklediğini (Performans,Pil Ömrü,Stabilite,Akıcılık,Görüntü Kalitesi,Kamera) yazarsa çok sevinirim.İnternette karşılaştırma videolarını izledim ancak şu anda 2 telefonda yazılım güncellemesi almış durumda günlük kullanımda ne gibi sorunlar ve artılar bahsedilmiyor videolarda, bu konu da yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden Teşekkür Ederim.
Android:Ace 2 ve Lg G3
iOS:5,6,7 Plus kullandım.
Bugün iPhone 7 Plus cihazımı iOS 11 Beta 2 yükledim ancak memnum kalmadığım için iOS 10 a geri dönüş yapıcaktım cihazı Recovery Mod'a aldım ve fabrika ayarlarına döndürmek için Sıfır kurulum yapıcaktım.İlk çubuk sorunsuz şekilde doldu ancak ikinci çubuğa geçmesi gerekirken tekrar recovery mod'a attı sanırım brick oldu ben bu durumdan nasıl kurtulurum ? Yarın Zorlu Center'a gideceğim onlar hallederler mi ve ek ücret alırlar mı ?
Merhabalar, 2.el Note 4 alacağım tüm aksesuarlar la beraber (kılıf felan yedek batarya da dahil) 1000 TL istiyor sizce bu fiyat uygunmudur şu anda LG G3 sahibiyim yardımcı olurmusunuz?
Merhabalar. Eski ekran kartım (R9 280X) yandığı için kendime yeni bir tane ekran kartı almayı düşünüyorum. Aklımda GTX 1060 vardı ancak forumda incelediğim kadarıyla dx12 ve vulkan desteğiyle RX480 ile aynı düzeyde bir performans sağlıyor (CS:GO ve GTA 5 ağırlıklı olmak üzere bir çok oyun oynarım.) Bu bağlamda bana en iyi performansı (FPS) sunacak ekran kartı modeli hangisi olur? Sistemim şu şekilde:

-Intel Core i5-4590 3.30GHZ 4CPU
-RAM : 8GB
-Ekranım: 1080p 60HZ

Bu sistemle en uyumlu ve en iyi performansı hangisi verebilir ? Ya da sizin önereceğiniz daha farklı bir ekran kartı var mı? Yaklaşık 1200-1300 TL civarı bir bütçem var..

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx1060-gaming-x-6g-gddr5-192bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx480-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

Bu ikisi arasında kaldım..
Herkese iyi forumlar benim küçük bi sorum olucaktı...
Bende siyah iPhone 5 var ve kasada soyulmalar ve çatlak var bu yüzden arka kasayı değiştirmek istiyorum bi ara zorlu centera gidicem Bana orda üzerine para verirsem beyaz iphone 5 ile değişim olurmu yada kasayı orda değiştirebilirmiyim(beyaz ile) bunlar olmuyorsa arka kasayı kaç tl ye alabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 136
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.296 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.