Şimdi Ara

note 5 degisim de ezik sorun cikarirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 hafta once aldigin telefonun note 5 2 tane siyah olu piksel var degisim isticem ama cercevede dusme sonucu ezik oldu ama ben yere deserken frenledim ama sakinan goze cop batiyor neyse bir ezik olusti kucuk borsey cizik gibi sizce bi sorunn teskil edermi bunun icin olu piksel olmustur ve a darbe var diye degisemeiyz derlermi note 5 degisim de ezik sorun cikarirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 7 Temmuz 2016; 23:12:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap yokmu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciddi incelenirse, ki ciddi incelenir bence darbeden dolayi degisim yapmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam samsung servisleri garantiden çıkarmak için cihazı yer arıyorlar.
    Geçen telefonu götürdüm kız darbeyi görünce çok güzel dedi. Neden böyle diyo derken küçücük darbe yüzünden garantiden çıkarttılar. Ve de darbenin fotoğrafini çekiyorlar itiraz edememeniz için.
  • BYRİSE6 kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddimisiniz ya küçücük ezikten ne olur ne yapcaz ya peki th mi başvuracaz

• Hocam telefonun neydi darbe benimki kadar büyük müydü

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam tıpkı buna benziyordu darbe. Ama ön taraftaydı. Telefonu alırken darbe var mı diye inceliyorlar direk. Darbe varsa darbeli cihaz diye belirtiyorlar. Telefonu alan yetkilinin görmesine bağlı.
    Boyutu önemli değil. Zaten yer arıyolar garantiden çıksın diye cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYRİSE6

Hocam tıpkı buna benziyordu darbe. Ama ön taraftaydı. Telefonu alırken darbe var mı diye inceliyorlar direk. Darbe varsa darbeli cihaz diye belirtiyorlar. Telefonu alan yetkilinin görmesine bağlı.
    Boyutu önemli değil. Zaten yer arıyolar garantiden çıksın diye cihaz.

O zaman sıkıntı büyük th basvurucaz sizin ki ne oldu neyi vardı yapmadı mı imansizlar

Ön tarafta sizinkinden daha da küçük darbe vardı hocam. Telefonu alan kız darbeyi görünce yüzü güldü.
    Darbeli cihaz garanti dışı yazmışlar küçücük darbeden. Garanti dışı kalınca para istediler ben de kabul etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYRİSE6

Ön tarafta sizinkinden daha da küçük darbe vardı hocam. Telefonu alan kız darbeyi görünce yüzü güldü.
    Darbeli cihaz garanti dışı yazmışlar küçücük darbeden. Garanti dışı kalınca para istediler ben de kabul etmedim.

Hocam benim telefona bakmadilar bile :) kiz aldı iceri götürdü jelatini cikarabilimiyiz dedi bende tabiki dedim sonra geldi kayit al dedi dap cihazi yazdi tmm dedi sikinti olmadi note 5 degisim de ezik sorun cikarirmi
     note 5 degisim de ezik sorun cikarirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 25 Temmuz 2017; 19:35:47 >

Ne yazdığını okudun mu hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Ne yazdığını okudun mu hiç?

Hocam resimde yaziyor ektanda noktalar var yazmis kadin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.