Şimdi Ara

Note 4 mü One M9 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağı yukarı aynı fiyattalar.önceliğim performans ve batarya.siz olsanız hangisini alırdınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Aşağı yukarı aynı fiyattalar.önceliğim performans ve batarya.siz olsanız hangisini alırdınız.

note 4 ün Exynos 5433 takılı versiyonunu düşündüğünü farz ederek yazıyorum.

Aslında dağlar kadar fark olmada saf performans bakımından htc m9 daha performanslı olmalı tabi işin içine arayüzler girince sonuç ne olur bilemiyorum ama performans konusunda benim tercihim m9.

Bataryaya gelirsek yüksek çözünürlüğüne rağmen aradaki farkı yüksek kapasiteli batarya ile kapatan samsung daha iyi bir batarya sonucu verecektir. Bataryanın zamanla gücünü kaybetmesini dert ediyorsan samsung un bataryası değişebiliyor

karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftsrn123 -- 16 Mart 2016; 16:54:39 >

• Önemli olan performans ise aralarındaki performans farkını hissetmezsiniz.
    Batarya konusunda Note 4 bir adım önde.
    Ek olarak Stylus seçeneği olduğu için Note 4 biraz daha öne çıkıyor gibi.

Tasarımları ise size kalmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4 .

• aslinda bu sana kalmis note4 m9 a gore daha buyuk bir telefon senin ne istedigin onemli tabi note batarya konusunda epey önde ama tasarım olarak m9 bence daha şık bi telefon artık performansin oneminin kalmadigini dusunuyorum guzellik ve batarya daha on planda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FeatureTechnology kullanıcısına yanıt
    aslında daha önce hep samsung kullandım. ve geek kullanıcıyımdır root rom atmadan duramam.note 5 çok hoşuma gitti ancak batarya çıkmaması ve sd card slotu olmaması yüzünden direk eledim.
    flac şarkı arşivim var bunlar kafadan 8 gb zaten ve rom atarken falan yedeklerin sd cardda olması gerekiyor.
    ve büyük ekranlı cihazları da seviyorum bir şeyler izlemeyi falan.ancak note 4 te de exynos işlemci var türkiye ve bazı ülkelere özel bu yüzden rom bulmak çok zor çoğu rom snapdragon versiyonlu modele çıkmış. bu taraftan da htc daha avantajlı.
    m9 a gelirsek gizli bir htc fanıyım hiç kullanmak nasip olmasa da.tasarımı çok iyi harbi sağlam bir cihaz.kullananlar batarya ve ısınma sorunu olduğunu söyledi kafam karıştı.
  • Note 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 4
  • Genel anlamda note 4'de daha rahat edecekmişsiniz gibi duruyor ama rom,rot ile uğraşıyorsanız exynoslu model sıkıntı çıkarabilir kaynak kodları kapalı maalesef ve samsung bu kodları rom geliştiriciler ile paylaşmıyor s805'li versiyonu bulabilirseniz alabilirsiniz.M9'a gelirsek malzeme kalitesi anlamında çok üst seviye bir cihaz ama s810 metal kasa ile buluşunca sonuçları pek iyi olmayabiliyor özellikle elde ısıyı direk hissediyorsunuz,gerçi çabuk soğuyor ama çok çabuk da ısınan bir yapısı var.

Bunlarda Thermal tablolar
     Note 4 mü One M9 mu?

Bu da Güncelleme almış hali
     Note 4 mü One M9 mu?

• Eski bir m8 kullanıcısi olarak kesinlikle m9 diyorum m8 bile fena bir aletidi hocam :)

• Batarya Dahil Herşeyde M9

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m9
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.