Şimdi Ara

Note 4 Home Tuşu Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
7.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Home tuşuna basinca sanki çift basiyormus gibi ses geliyor yani resmen içinde yapışkan birsey varmış gibi.Son 2 gündür bu sorun var telefonu alalı 2 hafta oldu zamanla geçer mi bu problem resmen o çıkan cık cık sese kafayı taktım çözümü falan var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukari

• aynı problem bende de var. Daha 1 hafta önce başladı sorun. Bi çıt çıt sesi,çift basma hissi geliyor. Çekmemesi ayrı sorun şimdi bir de bu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuENO

aynı problem bende de var. Daha 1 hafta önce başladı sorun. Bi çıt çıt sesi,çift basma hissi geliyor. Çekmemesi ayrı sorun şimdi bir de bu var

Cekmeme olayı ara ara oluyor ama şu çıt çıt olayı delirtecek resmen tuşa basmaya korkuyorum

• Aynen bende'de var..bu benim 3.note 4üm..diğerlerinde yoktu ama bu son aldığımda oldu..bir süre telefona hiç dokunmayinca yapiyor ilk basişta..aktif kullaninca ilk basildigindaki çıtırtıyı yapmıyor. .

• quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Aynen bende'de var..bu benim 3.note 4üm..diğerlerinde yoktu ama bu son aldığımda oldu..bir süre telefona hiç dokunmayinca yapiyor ilk basişta..aktif kullaninca ilk basildigindaki çıtırtıyı yapmıyor. .

Aynen hocam ama zamanla düzelir diyenler var çünkü parmak izi okuyucunun koruyucusundan kaynaklaniyor bir de telefon yeni oldugundan dolayi düşünüyorum ama böyle bir sorun yakışmıyor böyle bir cihaza

• quote:

Aynen bende'de var..bu benim 3.note 4üm..diğerlerinde yoktu ama bu son aldığımda oldu..bir süre telefona hiç dokunmayinca yapiyor ilk basişta..aktif kullaninca ilk basildigindaki çıtırtıyı yapmıyor. .

Telefonu neden değiştirdiniz ya da neden değişim kararı verildi. Zira, 3. Note4 yazmışsınız. Ben de 4 kez Note2 değiştirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: AERN

quote:

Telefonu neden değiştirdiniz ya da neden değişim kararı verildi. Zira, 3. Note4 yazmışsınız. Ben de 4 kez Note2 değiştirdim

Yok hocam ya..değişim karari falan yok..ben aldığım diğer 2 cihazı sattım ondan..

• Benim note edge'de var hatta tüm note 4 ve edgeler de de var fakat herkesi rahatsız etmiyor. Normal karşılayanlar olsa da tasarım hatası olduğu aşikar. Bildiğim kadarı ile bir çözümü de yok, kronik bir sorun.
  • s4 tede var aynı durum, aylardır öyle kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Benim note edge'de var hatta tüm note 4 ve edgeler de de var fakat herkesi rahatsız etmiyor. Normal karşılayanlar olsa da tasarım hatası olduğu aşikar. Bildiğim kadarı ile bir çözümü de yok, kronik bir sorun.

Bu kadar güçlü bir cihazda böyle bir sorun (sorun sayilmaz ama)neyse buda nazarlik olsun ne diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

s4 tede var aynı durum, aylardır öyle kullanıyorum

Hocam hiç azalma falan yokmu

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    uzun süre kullanmadığın zaman ilk dokunuşta, kıtırt diye 2 kademeli basıyo ondan sonra normale dönüyor, şimdi bi denedim yumuşakça yıkladı ses çıkarmadı sanki hiç sorun olmamış gibi, ara ara kendi kendine geçiyor
  • quote:

uzun süre kullanmadığın zaman ilk dokunuşta, kıtırt diye 2 kademeli basıyo ondan sonra normale dönüyor, şimdi bi denedim yumuşakça yıkladı ses çıkarmadı sanki hiç sorun olmamış gibi, ara ara kendi kendine geçiyor

Ne kadar zaman oldu alali telefonu ve ne zamandir bu sorun var

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    mayıs gibi aldım, ağustostan beri var
  • quote:

O zaman alışmaya bakicaz hocam ne diyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

quote:

O zaman alışmaya bakicaz hocam ne diyeyim

Ben aldigimdan beri var, ayrıca bunun güç ile alakası yokki bildiğimiz tasarım hatası, zaten tasarım kısmı Samsung da bastan aşağıya hata dolu Keşke servisle bir çözümü olsa ama hiç sanmıyorum.

Aynen dediginiz gibi bir ses yapıyor bir yapmıyor bu konuda istikrarı bile maalesef yok...

• Benim telefonu aldigimdan 1 hafta sonra başladı bu problem bazen olmuyor normal çalışıyor ama genelde hep tıkırtili diyecek söz yok resmen tuşa basmaya korkuyorum

• Telefona zararı olmaz kullan gitsin garantisi var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Telefona zararı olmaz kullan gitsin garantisi var zaten

Aynen dediginiz gibi alışmaya çalışıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.