Şimdi Ara

Note 4 hakkında her türlü yorumunuz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hepinize iyi akşamlar
    Telefonum bozulduğu için annem note 4 aldı bana, hediye gibi oldu biraz da ben çok sevdim mutlu da oldum ama sizlerin yorumlarını merak ediyorum nasıl bir telefon? Tam olarak kullanabilmek istiyorum telefonumu, çünkü pek anlamıyorum açıkçası yani çoğu zaman birçok özelliğini kullanmıyorum çünkü fark edemiyorum galiba, tüm özelliklerini keşfedebileceğim bir video vs. önerebilir misiniz? 10 gündür kullanıyorum ve facebook, whatsapp, arama dışında pek bir şey yapmadım

Not: Bir de merak ettiğim bir şey var ben telefonuma kırılmaz cam taktırdım ama ekranın tamamını kaplamıyor, yani dokunmatik olan yerini kaplıyor ama kenarlarda boşluk kaldı beyaz kısımlarda. Biraz fazla takıntılı gibiyim ama çok nadir telefon değiştiriyorum bu yüzden ön

• Bende note 4 kullaniyorum ekran koruyucular note4 e hep oyle hocam. Bende sizin gibi bozulmadan degistirmem telefonu uzun sure kullanirim benimde ilk kafama takilmisti ama alistim. Ogrenebilmek icin internetten note4 ayrintili inceleme yazarak bulabilirsiniz. Ama yavas yavas kullana kullana ogrenmeside ayri bir zevk veriyor tabii. Yinede sizjn seceneginiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -ZAM- - kullanıcısına yanıt
    Yurtici note4 aldik ama android 5 guncellenmesi gelmedi acaba normal mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Yurtici note4 aldik ama android 5 guncellenmesi gelmedi acaba normal mi

Doğal hocam Note4'te çıkan şebeke sorunundan dolayı (bende olmadı) 5.0.1 ile lollipopa geçiş yapacak ama ne zaman gelir bilmiyorum. Ama bi an önce gelmesini bekliyorum. Küçük ama rahatsız edici sorunlar var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.