Şimdi Ara

note 4 Ereyon..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar note 4 için ereyondan sipariş veren ve bekleyen birsürü kişiyiz bizimle birlikte veya bizden sonra sipariş verenlerin büyük çoğunluğu telefonlarına kavuştu.. Ereyondan sipariş veren bizler ise belirsizlik içinde bekliyoruz.Burdan haberleşirsek daha iyi olur kanısındayım.. Note 4 ana konusunda arada kaybolup gidiyor mesajlarımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drdede -- 4 Kasım 2014; 10:33:45 >

• az önce konuştum ellerine ulaşan note 4 yok ne zaman geleceğide belli değilmiş
  • ya arkadaş altından kalkamayacagin isi niye yapıyorsun. bekliyelim de inşallah durup durup siparişleri iptal etmez o kadar indirim boşa gider sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 üzerinden mağazaya soru sor seçeneğinden sordum akşam üzeri mail attılar ürününüz yollandı diye.. çok inandırıcı gelmedi ama
  • bende pazartesi aradım , bu hafta büyük ihtimalle göndereceklerini söylediler ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: drdede

n11 üzerinden mağazaya soru sor seçeneğinden sordum akşam üzeri mail attılar ürününüz yollandı diye.. çok inandırıcı gelmedi ama

inşallah doğrudur
  • n11 den daha önce hiç alışveriş yapmadım sipariş takibi kısmı nasıl olur bilmiyom ama hala ilk sipariş verdiğim gibi duruyor ne bir kargo numarası nede başka birşey yok.. yarına kadar değişmezse yalan olduğunu düşünecem..
  • yalan ne demek bu ciddiyetsizlik olur. siz hangi rengi sipariş vermistiniz

• siyah istemiştim hocam
  • quote:

siyah istemiştim hocam

bende siyah istemiştim. siparişiniz onaylandı mı? benim hala onay bile verilmedi.

• Hocam benimkinde de onay yok.. daha dogrusu siparisi ilk verdigim gibi duruyor.. onun icin biraz suphelendim..

• bir gelişme var mı ?
  • yok hocam gelişme yok.. ayrıca şu ürün gönderildi diyende ereyon değilmiş yıldız bilmem neymiş... ben n11 ereyon note 4 satış sayfasından mağazaya soru sor kısmından soru soramayınca n11 e sordum ordaki hatun bana başka bir link verdi burdan sorun diye bende ordan sordum ve bana nedense ürününüz gönderildi diye mesaj gönderdiler.. sipariş durumunda değişiklik olmayınca kargo numarası falan almak için yine aynı sayfaya gittiğimde ereyon olmadığını gördüm.. hatunun verdiği link ereyonla alakalımıydı bilmiyorum.. yanlışmı yaptı yada orasıda ereyona aitmi bilemiyorum...
  • ayrıca az önce aldığım bilgiye göre daha stoklarına 1 adet bile note 4 girmemiş..
  • Hadi gözünüz aydın; yarın veya cuma geliyormuş galiba, telefondaki bayan öyle dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Hadi gözünüz aydın; yarın veya cuma geliyormuş galiba, telefondaki bayan öyle dedi

bana daha yeni mesaj geldi. stoklarimiza ne zaman girecegine dair malesef tarih veremiyoruz diye. valla garip şeyler oluyor hayırlısı olsun.

• gecen hafat aaradığımda bana pazartesi dağıtıma başlayacaz demişlerdi.. tabi dağıtamadılar neyse edi1907 inşallah hakılsındır..
    ayrıca bana bugün gelen mesajda şu şekilde :Merhaba, ürünle alakalı herhangi bir gelişme olmayıp stoklara giriş yapar yapmaz gönderimler başlayacaktır. Yaşanan aksaklık için özür dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drdede -- 5 Kasım 2014; 17:38:25 >
  • n11 den soru soramıyorum , bende mi sorun var ,
  • hocam sorulmuyor haklısın.. sipariş numaranla ereyonun başka herhangi bir ürününden mağazaya soru sor seçeneği ile sorabilirsin.. gerçi sorunca alacağın cevabı biliyoruz
  • quote:

hocam sorulmuyor haklısın.. sipariş numaranla ereyonun başka herhangi bir ürününden mağazaya soru sor seçeneği ile sorabilirsin.. gerçi sorunca alacağın cevabı biliyoruz

yarın telefon ile tekrar aryımda biraz daha sıkıştırayım ,
    bizden sonra başka mağazadan sipariş verenler telefonlarını aldı , biz halen bekliyoruz ,
    kesinlikle bu adamlar temin etme açısından beceriksiz ....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.