Şimdi Ara

Note 3 T-Mobile ve 4.5g

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende note 3 T-Mobile sm-N900t var avea hattı kullanıyorum avea bayi den 4.5g sim kartı almak istedim fakat bayi benim telefonun desteklemediğini söyledi ben uyumludur diye biliyorum sizce telefonum uyumlumudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ToxiCity_ -- 6 Ocak 2016; 18:31:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yokmu fikri olan ?
  • Note 3 te 4.5G destegi yok diye biliyorum

• http://tr.phonegg.com/phone/5283-Samsung-Galaxy-Note-3-SM-N900T

benim telefonun özelliklerini inceledimde LTE ve LTE-A desteği var görünüyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ToxiCity_ -- 10 Ocak 2016; 22:32:49 >
  • _ToxiCity_ kullanıcısına yanıt
    Cihazınız 4.5G destekliyor

• Bayidekiler cahil olduğu için öyle demişler. Onların telefon modelinizi sormaya hakkı yok. 5110 dahi kullansan o SIM kartı alabilirsin. Note 3'de LTE yok diye birisi demiş ama bu telefonun kaç farklı versiyonu olduğundan bi haberler. Database yok. Model numarası kontrolü yok. Karadüzen iş yapıyorlar. Diğer operatörler farklı mı değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 11 Ocak 2016; 8:42:41 >
  • Bu mesaj geldiği için bana sim kart vermiyorlar müşteri temsilcisi telefonumun desteklemediğini söyledi ne yapacağım.
     Note 3 T-Mobile ve 4.5g

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.