Şimdi Ara

Note 2 (N7100) Samsung Logosunda Takılıp Kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar burada yılların müdavimlerini halen görmek çok mutlu etti beni.

Cihazımla 5.yaşımıza girerken bi aksilik çıktı..

1 ay öncesinde kullanım esnasında belirsiz zamanlı yeniden başlatmaya başlamaıştı

2 hafta önce kendi kendine format atmıştı cihaz

En son 1 kasımda çabuk şarj olsun diye kapatıp şarj etmiştim,her şey güzel doluyordu telefon daha sonra açma tuşuna bastım note 2 yazısında takılı kaldığını artık şarja taksam bile cihazın açılmadığını gördüm...

bu kadar sene bana parasının hakkını fazlasıyla veren, hizmet sağlayan, hiç nazlanmayan bu cihaz artık pes mi etti?

samsung yetkili servisine bıraktım cihazı ve acı gerçek (580tl) ile anakartın değişimiyle tatlanabilirmiş buda takdir ederseniz değmez..

İnternette biraz araştırma yaptım ve başıma gelen sorunun eMMc olduğuna inanmaya başladım...

cihazı 5 yıl boyunca stok kullandım herhangi birşey yüklenmedi rot,room launcher bile

Sizlerden dileğim bu işlemi Ankara'da yapan,yada şunu dene,şöyle yap
    diyebilecek değerli note sevdalılarının bana yardımcı olması, inanın beni çok mutlu edersiniz ilginize şimdiden çok teşekkür eder,note 2 ile serüvenine kaldığı yerden mutlu mesut devam edenlere saygılarımı iletirim...

Teknik olarak konuşmak gerekirse;Cihaz Download Mode denilen bölüme giriyor odin bağlıyorum fakat ne yaptıysam fail aldım(bu odin konusuyla 1 gündür ilgiliyim ne yüklenir,nası yapılır bilmiyorum pek zaten her türlü fail alıyorum)
    Hard reset ekranına girerken komple ekranı kaplayan kırmızı hata yazıları almaktayım birşeylerin olmadığını açılamadığını ve bulunamadığını yazmakta..(hafıza gittiyse demekki) Herhangi reset işlemi tamamlansa dahi bir değişim görülmemekte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 3 Kasım 2016; 11:1:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.