Şimdi Ara

Iphone X açılmama sorunu apple logosunda kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Iphone X 64 gb cihazımın hafızası dolmuştu 63,9 gb dolu görünüyordu, bir kaç uygulama silip, arka plandaki uygulamaları kapatıp telefonu restart etmek istedim
    Yeniden açmaya çalıştığımda apple logosunda kaldı, açılmıyor, siyah ekran apple logosu loopuna girdi
    İtunes ile telefonu güncellemeye çalıştım ama hafızası dolu olduğu için güncelleyemedim
    içindeki veriler önemli, daha önce yedekleme almamıştım,
    telefonun açılması için yöntem bilen veya telefonun içinde güncelleme için yer açmak için yöntem bilen var mıdır?

• Aynısı tam iphone 11 almış ve iphone 7 deki bilgileri yedekleyip ona geçirmeme 1 gün kala bana olmuştu benim de sadece 100 mb boş alan vardı. Maalesef bu cihazları sonuna kadar dolmuş halde kullanmamak gerekiyor. Çözüm için ipsw.me sitesinden telefonunuzun son güncel updateini indirip itunes üzerinden telefonu dfu moda alıp temiz kurulum yaparak çözebilirsiniz. Fakat bu cihazın içindeki her şeyi siliyor temiz kurulum yapmış oluyorsunuz yani. Bu olay olduktan sonra cihazın içindekileri kurtarabileceginizi sanmıyorum ben de denedim , araştırdım ama maalesef kurtarabilecegim bir yol bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.