Şimdi Ara

Note 2 Ekran Ölü Pixel Şerit Halinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefonum birden bire attıgım resimdkei gibi oldu ekranı. Oyle 1 cm belki daha geniş yukarıdan asagı bu sekilde oldu ekran. düşürmedim de telefonu hiçbir sorun da yoktu elimde iken bir anda bu sekilde oldu. Bana da servis yolu mu gorundu nedir?

https://store.donanimhaber.com/80/dd/dd/80dddd48e3341f95fc0f3544fb9cffda.png

• resim eklenmemiş... şimdi ekledim fikri olanlar?
  • LorD_KeNNy kullanıcısına yanıt
    Servise gider o telefon, umarım servis kullanıcı hatası diyerek ücret çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Servise gider o telefon, umarım servis kullanıcı hatası diyerek ücret çıkarmaz.

Hocam servise elden teslim edeceğim cumartesi günü. Fakat telefonumda darbe izi yok zaten telefonumu düşürmedim de. oyle sagında solunda ezik vuruk izi bulamazlar. Ayrıca bir anda web de gezerken yaşandı durum yani telefon elimdeydi. Kullanıcı hatası olacak bir durum cıkmaz buradan diye düsünüyorum
  • bendede note 2 varken 3 yasindaki oglum cizgi film izlerken ordaki karaktere kizip üstünde ziplamisti ayni serit bendede cikti garantiye yollamistim yapildi geldi hic sorun cikmamisti ama burasi almanya !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

bendede note 2 varken 3 yasindaki oglum cizgi film izlerken ordaki karaktere kizip üstünde ziplamisti ayni serit bendede cikti garantiye yollamistim yapildi geldi hic sorun cikmamisti ama burasi almanya !!!!

c.tesi elden goturcem servise fakat benim telefon düşmedi hatta internette takılırken bir anda olmustu
  • ozaman bence hic sorun cikmaz yapilir emin olki rahat ol kardesim
  • c.tesi servise verdim dun sms geldi servisten telefonumu teslim aldım. ekran değiştirmişler artı olarak yan kasayı da tamamen degiştirmişler.
    cunku darbe vuruk yok fakat soyulmalar vardı telefonum yepyeni oldu acıkcası.
    Fakat ekran degiştikten sonra sanki şarjı daha cabuk bitiyor gibime geldi tabi yazılım da sıfırlanmıs telefonda. bakalım bugun sarj edip kontrol edeceğim.

diger ithlatcılar ile samsung tr nin farkı burada ortaya cıkıyor. acık bir şekilde yasadıklarımı anlattım gerekli kontrollerini yapıp değişiklikleri yaptılar hiç sorun cıkarmadan. ayrıca sure cok onemli c.tesi ogleden sonra 3 gibi verdim salı ogle civarı hazırdı baktıgınızda 1,5 iş günü falan! Performans süper.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.