Şimdi Ara

Note 2 açılmıyor,ekran takılı kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar android telefonlardan anlayan yahut daha once bu sorunu yaşayıp çözmüş olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Arkadaşlar telefonum note2. Dün aniden kapandı ve tekrar açılmadı. Daha doğrusu açılırken "samsung note2 gt-7100" gibi bir yazı belirir ya açılışta,orada kalıyor ve kapanıp açılıyor kendi kendine tekrar kapanıp tekrar açılıyor.

Sonra telefonumu sarzda takıp denemek istedim,alakasız bir şekilde aklıma geldi..Şarza takılıyken çalışır durumda,sosyal ağlardan aramaya kameradan mesajlaşmaya kadar çalışıyor.Dün akşam rehberimi ve galermi tedekleyip ses+güç+ana menü tuşuya bir menüye geldim,oradan wipe formatting falan yazıyordu format attım yine aynı,düzelmedi.. Şarzda takılıyken çalışıyor,şarzdan çıkarınca açılıştaki note2 yazısına kadar gelip kapanıp tekrar açılıyor resetliyormuş gibi. Bu arada usb şarzdan denedim,olmadı arkadaşlar...Sadece prizde şarzda takılıyken çalışıyor. Anrodim çöktü diycem ama doğru olmayacak.. Nedir sorun sizce?

iyi forumalr tşk ederm

• yok mu kimse
  • Odinle veya kiesle stock rom at, recovery de eski rom yedekliyse oradan yüklemeye de çalışabilirsin
  • BARKU B kullanıcısına yanıt
    stock room u nerden temin edebilirim,ülkerere göre değişiyor mu acaba bilgim yok teknik anlamda

tlf um yurtdışından 2013 de alınmıştı,ne yapıcagımı bilmiyorum şuan
  • http://www.sammobile.com/firmwares/ buradan bulabilirsin veya samsung forumunda da konusu olması lazım

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARKU -- 13 Ağustos 2015; 16:07:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

Odinle veya kiesle stock rom at, recovery de eski rom yedekliyse oradan yüklemeye de çalışabilirsin

Adam şarjdayken sorunsuz kullanabiliyorum demiş, siz odinle ROM atmayı önermişsiniz

Sorun bataryada, yeni bir batarya alınması gerekiyor o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Odinle veya kiesle stock rom at, recovery de eski rom yedekliyse oradan yüklemeye de çalışabilirsin

Adam şarjdayken sorunsuz kullanabiliyorum demiş, siz odinle ROM atmayı önermişsiniz

Sorun bataryada, yeni bir batarya alınması gerekiyor o kadar.

Aynı sorun benimde başıma geldi ve pil değiştirerek değil rom yükleyerek sorunumu çözdüm o yüzden yazdım.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    inanın sabahtan beri her kafadan bir ses çıkıyor ve en mantıklı en umutlşu cevap sizinki oldu çok teşekkur ederim :) en iyisi giderken bir telefoncuya uğrayım
  • BARKU B kullanıcısına yanıt
    benim bağlantı kuramadıgım nokta şu,işletim sistemi şarzda çalışırken şarz takılı değilken neden çökmüş gibi görünnüyor? işletim sistemi trip mi atıyor beni enerji kablosuz bırakıyorsun diye
  • Yardım edelim dedik,kendi çözdüğüm yolu yazdım üstüne dayak yemediğimiz kaldı.
  • quote:

Yardım edelim dedik,kendi çözdüğüm yolu yazdım üstüne dayak yemediğimiz kaldı.

estağfurullah olur mu oyle şey
  • Garantisi yok ise fazla uğraşmaya değmez çünkü elinde kalabilir. bir telefoncuya giderek göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Garantisi yok ise fazla uğraşmaya değmez çünkü elinde kalabilir. bir telefoncuya giderek göster

garantisi yok hayır. Biraz sonra gidecegim teşekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas_a

quote:

Garantisi yok ise fazla uğraşmaya değmez çünkü elinde kalabilir. bir telefoncuya giderek göster

Bence de telefoncuya git ama fazla mağdur gibi gözükme senden fazla para alabilir.

• quote:

quote:

quote:

Bence de telefoncuya git ama fazla mağdur gibi gözükme senden fazla para alabilir.

geçen pazar bana şarz cihazı sattı 50 tl ye. abi senin cihazı taktıktan sonra boyle oldu diyecem nerden anlicak dün bozuldugunu

• quote:

quote:

quote:

quote:

geçen pazar bana şarz cihazı sattı 50 tl ye. abi senin cihazı taktıktan sonra boyle oldu diyecem nerden anlicak dün bozuldugunu

Hah hah ha ha dostum gerçekten çok zekisin bende bir dahakine öyle yapacağım ısrarcı ol

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    selamlar

telefoncuya gittim,farklı batarya taktık yine de sorun devam etti ve çozemedi adam da anlamadı. Vakit de yoktu fazla kalamadım pazar günü detaylı tamir etcekmiş ama sorunu hala bilmiyorm..
  • quote:

selamlar

telefoncuya gittim,farklı batarya taktık yine de sorun devam etti ve çozemedi adam da anlamadı. Vakit de yoktu fazla kalamadım pazar günü detaylı tamir etcekmiş ama sorunu hala bilmiyorm..

Büyük geçmiş olsun ya. Ne biçim telefoncu o. Dolaş bütün telefonculari

• quote:

benim bağlantı kuramadıgım nokta şu,işletim sistemi şarzda çalışırken şarz takılı değilken neden çökmüş gibi görünnüyor? işletim sistemi trip mi atıyor beni enerji kablosuz bırakıyorsun diye

Kerneli boot edilirken (telefon açılırken) telefondaki bütün donanımlara kerneldeki sürücüler tarafından elektrik verilir. Eğer enerji yeterli gelmez ise "kernel panic" olur ve cihaz anında yeniden başlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    güzel bir açıklama tşk ederim. Peki bu durumda ne önerirsiniz? ne yapmalıyım ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.