Şimdi Ara

Note 2 açılmıyor,ekran takılı kalıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şimdi telefoncu aradı
    yazılım atılabilir düzelir muhtemelen dedi ama telefonun kilitlenme ihtimali var dedi. nasıl iş bu yaz
  • merhaba ,

aynı sorun şuanda bende de oluştu telefonun flaşının çalışmadığını fark ettim kameradan kapalı idi onu açtım daha sonra yine çalışmadı telefonu kapatıp açayım dedim ama bu seferde telefon kilitlendi pc ye bağlayıp en azından içindeki bilgilerimi alayım diye düşündüm bu sırada açmaya çalıştığımda açıldığını fark ettim fakat bağlantıyı çıkarınca telefon kapanıyor ve samsung galaxy note 2 yazısı sönüp yanıyor tel açılmıyor acaba siz sorunu çözebildiniz mi ???ACİL YARDIM eder misiniz ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas_a

Şimdi telefoncu aradı
    yazılım atılabilir düzelir muhtemelen dedi ama telefonun kilitlenme ihtimali var dedi. nasıl iş bu yaz

aynı sorun bende de var siz sorunu çözdünüz mü bana da yardımcı olurmusunuz,
  • Benin arkadaşın da başına geldi, samsung yazısında kalıyordu tuşlar da işlemiyordu. Yazılım attılar düzeldi ama sorun batarya ile alakalı da olabilir mümkündür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Note 2 telefonum %50 şarjlıyken bir sabah kapanıverdi. Açmaya çalıştım olmadı. Batarya şarjını kontrol ettim sorun yok. Başka bataryayla denedim sorun devam ediyor. Yani sorun bataryada değil telefonda. Note 2 yazısı kalıyor ekranda. 3 lü tuş kombinasyonu yaptım reboot ettim yine olmadı, ekranda kırmızı uzun hata yazıları geliyor. Odin, kies gibi kavramlardan bahsetmişsiniz. Bu tür şeyler hangi durumlarda ve nasıl yüklenir bunu anlatabilirseniz ben de telefona uygularım. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.