Şimdi Ara

Northgard (2018) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
7.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu indirimdeyken aldım da çok hoşuma gitti stres atmalık olmuş :)
  • Hikaye modu, türkce yama gelmiş çok hoş olmuş. Hikaye modunu oynayıp bitireceğim biraz baktım basit bi hikayesi var fakat çok hoş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok olumlu geri dönüş var. bende aldım bakalım güzel görünüyor.
  • bu mutluluğun düşmesini durdurmak için ne yapmam lazım arkadaşlar
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Unuttum adını ama içme yerleri var neydi adı ya. Onlardan kur ve orda köylü çalıştır. Bazen yeni ev isterler 1 2 tane ev yenile

• oyun şuan ful türkçe arkadaşlar biginize
  • Meyhane gibi binalar da pek fayda etmiyor daima mutsuzlar. Böyle bir yere kadar idare edebiliyorum fakat bi noktadan sonra kröwns sıkıntısı çekiyorum bun olmadan hiçbir şey geliştiremiyorum ne yapmalıyım kröwns birikmesi için?
  • kröwns sıkıntısı bendede oldu, bunu nasıl kazanıp arttırabiliyoruz acaba, bina yıkıp gideri azaltınca artıyor ama kröwns kazandıran nedir onu anlayamadım
  • Oyuna sahip olan arkadaşlardan bir ricam olacak.
    Age of Empires seven ama Civilization sevmeyen birine bu oyunu tavsiye eder misiniz?
  • Oyun en son Türkçe karakter desteklemiyordu okumayı anlamayı güçlestiriyordu oda sonra iade etmiştim durum hala aynı mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda 20 saat gömdüm Türkçe karakter sorununa rastlamadım. Düzeltilmiş olmalı.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler tekrardan satın aldım dediğim sorunlar düzeltilmiş ufak tefek kalmış yeni eklenen dlc lerde biraz sorun var gibi ama oda rahatsiz etmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    Öküz klanı dışında hepsi var ama bakma fırsatım olmadı hikaye modunda oynuyordum o modda öyle sorun gözüme takılmamıştı. Diyalog yazıları biraz büyük olsaymış iyiymiş okumak kolay değil böyle.
  • Türkçe karakterlerde bazılarında hala sıkıntı var.
  • Başlık ve ilk mesaj güncellendi.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 40 saat gömmüş biri olarak bu konunun sadece 4 sayfa konuşulmuş olmasına inanamıyorum.
    Strateji oyunları sabır isteyen oyun olmasından pek ilgi görmüyor sanırım.
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Oyun güzel aslında. Ben campaing modunu oynayıp bitirdim hikayesi çok basit ama oynanış olarak çok zevkli bi oyun
  • 7 Kişilik Oyunda Haritalar açıldımı aşırı derecede kasıyor sinir oluyorum ya...1080ti var yanı bu oyunumu kaldırmıyor benim pc anlamadımki..varmı bunun bir optimize ayarı?

• Son çıkan klanları almamış olan varsa kaçırmasın indirim bitince zam gelmesi muhtemel.

Northgard (2018) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.